Şimdi Ara

iphone4s SARI EKRAN SAÇMALIĞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu yüzden 4s almadık 5i bekliyoruz. 4s almayı düşünenler 4 alabilirler çok daha ucuza. boşuna o kadar para vermesinler farkı yok
  • Bende öyle bir problem yok :)
  • 4 ile 4s arasında fark yok diyen arkadaşlar muhtemel 4s kullanmayan arkadaşlardır.

2 ay öncesine kadar ip4 kullanıyordum ve 4s 'e geçiş yaptım. gerek kamerasıyla, gerek hızıyla (uygulama ve internet) gerçekten fark var. siri işine gelince aldığım gün bir kaç kez kurcaladım o kadar. bana gereksiz geldi açıkcası. fakat gel gelelim hız konusuna. cihaz gerçekten fark edilir derecede hızlı. şimdi çıkıp yarım saniye için değer mi diyeceklerdir, o hızı farkedemezsin diyecekler ama inanın öyle değil. bir kez kullanmanız, nete girmeniz, oyun oynamanız yeterli aradaki farkı anlayabilmeniz için.

gelelim kamera olayını;
    aradaki fark gözle çok rahat bir şekilde görülebiliyor. "Eğer i4 kamerası sizin için yetersiz kalıyorsa sizi anca fotoğraf ve video çekme amacı ile üretilmiş ürünler paklar" diyen arkadaşa tamamen katılıyorum. şahsen ben canon 550D kullanıcısıyım ve lenslerle birlikte çantasının ağırlığı ve büyüklüğü inanılmaz derecede fazla. e haliyle her ortamda yanımda bulundurmam imkansız. compact fotoğraf makinesi kullanmam da zor. işim gereği sürekli resmi kıyafetleyim (takım elbise) ve ceketim cebinde o ağırlığı hissetmek sıkıcı bir durum. bu yüzden de yanımda bulunan bu işi görecek olan cihazım beni fazlasıyla tatmin etmeli. ip4 'de tatmin ediyordu ancak 4s ile bu durum daha da güçlendi.

sonuçta kişilerin gereksinimleri, ihtiyaçları farklı ve benim ihtiyaç ve beklentilerime 4s, ip4'den daha fazla karşılık veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

Bu konu 4s alıp pişman olanların açtıkları konulardan biridir.Böle konular açarak ancak içlerini rahatlatıyorlar.8mp kameraya 300-400 lira fark verip alanlardan zaten ne beklersin.Bu konuda çok tepkiliyim.Ufacık bir fark için Telefon değiştirmeye ne gerek var.Bide gelmiş burda kamera karşılaştırıyor.Fotograf çekmek için alsaydı o kadar fark vereceğine fotograf makinesi alırdı.Anca arkadaşlarına artislik yapıyor.

Para var imkan var siz neden gerildiniz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: kendigelen

quote:

Bu konu 4s alıp pişman olanların açtıkları konulardan biridir.Böle konular açarak ancak içlerini rahatlatıyorlar.8mp kameraya 300-400 lira fark verip alanlardan zaten ne beklersin.Bu konuda çok tepkiliyim.Ufacık bir fark için Telefon değiştirmeye ne gerek var.Bide gelmiş burda kamera karşılaştırıyor.Fotograf çekmek için alsaydı o kadar fark vereceğine fotograf makinesi alırdı.Anca arkadaşlarına artislik yapıyor.

kendigelen

• quote:

quote:

Bakın bunun parayla alakası yok.Yoksa bende istesem 4 den 4s e geçerdim.Ama denen kavram insanda olmayınca olmuyor.Çok paran olsa bile onu başka bir yerde harcarsın.Cebinde durunca sana kötülüğümü dokunuyor?

• quote:

quote:

quote:

Bakın bunun parayla alakası yok.Yoksa bende istesem 4 den 4s e geçerdim.Ama denen kavram insanda olmayınca olmuyor.Çok paran olsa bile onu başka bir yerde harcarsın.Cebinde durunca sana kötülüğümü dokunuyor?

bunun neyini tartışıyorsunuzki isterse adam 50 tane eve stok yapar yani

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.