Şimdi Ara

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, n11'de satışa sunuldu! İşte fiyatları: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
5.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur kardeş şalvar giyeriz biz içini ferah tut (=

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Öncelikle baştan belirteyim ki konuyu dahi okumadım. Zira zaten başlığından belli içerik.

Kısacası size Almanya fiyatlarını aktarayım.

Açılmamış kutu olarak parayı basınca
    900€ ya mate20 pro,

750€ ya iphoneX (64),

950€‘ya iPhone XS (64) ,

1100€’ya iPhone XS Max (64) bulunabiliyor.

Asgari ücretin 1200€ olduğu Almanya’da rakamlar bunlar.

Asgari ücretin 1600₺ olduğu Türkiye’deki rakamlarla da siz karşılaştırın işte.

Ve kararı kendimiz verin.

Unutmayın tek yol TÜKETİM BOYKOTU.
    Hocam almanya media markt da filan i phone xs max 64 gb 1240 euro. 1100 euro ya nerde satılıyor i phone xs max?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leocorte

Olur kardeş şalvar giyeriz biz içini ferah tut (=
    Ne alaka? Cidden saçma sapağın cümleler kuruyorsun. Bize bir telefona 12.000TL vermenin mantığı anlat bizde dinleyelim.Asgari ücretin 1600TL olduğu bir ülkede bir telefona 12.000 TL vermek akıl alır bir iş değildir. Bu telefonun yurdışı satış fiyatı Note 9 ile aynı ama Note 9 6.000TL iken İphone Xs neden 12.000TL ? Note 9'un yapamayıpta bu telefonun yapabileceği tek bir madde yok. Ha pardon var masanın üstüne koyup "Elit" bir insan olduğunuzu göstermek.Yurtdışı satış fiyatı belliyken bu telefona para verenin akıl sağlığından şüphe ederim tabi milyoner değilseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 11 Kasım 2018; 12:42:36 >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Sohbet devam ederse Ahmet Kural, Sıla muhabbetine kadar getireceksin 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leocorte

Sohbet devam ederse Ahmet Kural, Sıla muhabbetine kadar getireceksin 😂

Verecek cevabınız olmayınca konuyu saptırıyorsunuz, neyse uzatmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Hocam almanya media markt da filan i phone xs max 64 gb 1240 euro. 1100 euro ya nerde satılıyor i phone xs max?

Alıntıları Göster
    Mesajıma dikkat ederseniz “bulunabiliyor” diyorum. MediaMarkt yada Satürn bakarsanız dediğiniz gibi ama teldeon hattı ile kontratlı olarak alıp da nakite çevirmek isteyenler buradaki ikinci el sitelerde (kutusu dahi açılmamış, tamamen yeni olarak) satıyorlar. Oralarda bulunabiliyor.

Ben alınıyor dediğimde resmî satış rakamlarını kastetmiyorum zira kendim alacağım zamanda öncelikle piyasadaki işyerlerinin sattığı en ucuz fiyata internetten bakarak ondan sonra da ikinci el sitelerden kutusu dahi açılmamış olarak çok daha uygun fiyatlara bulunca alırım kardeşim.

Dediğim gibi XS 1100€’ya ve X model ise 750€’ ya kadar acele etmezseniz bulunabiliyor.

Tüekiyeden bundan sonra özellikle akıllı telefon gibi elzem olmayan ürünleri alanlara gerçekten de şaşarım. Zira yukarıdaki verdiiim fiyatlarla bir iPhone X, buradakilerin neredeyse 20 günlük asgari ücretli maaşı ile alınabiliyorken, ülkemdeki asgari ücretli çalışanların aylarca kazandığını vermek zorunda olması dahi inanın burada benim canımı acıtıyor.

Satın almayın, aldırmayın.

• ben yurtdışından aldım. tax free den sonra 256 gb xs max 8000 tl ye geldi. henüz zam olmadan 169,50 ye telefonu kaydettirdim :D 256 lık 8 plus ı da 5000 e sattım. bu fiyatlarda türkiyeden apple cihazı alınmaz artık.

• Siz de 1000tl’ye o ayarda telefon uretin amerikada 16bin dolara satin! Sikar dimi?

Darbeler, ortalama 16 aya denk gelen hukumet sureleri, sag-sol catismalari, laik-irticaci kavgalari, teror orgutleri derken ne kadar geri kaldigimizi siz anlayin..

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Düşüncelerinizde, söylemlerinizde haklısınız hocam katılıyorum size. Dediklerinizi yapmak lazım. Bi telefon için gerçekten fazla bu ücretler daha doğrusu bizim ülkemizde fazla. Ben sadece almanya da daha ucuza satılıp bizim bilmediğimiz bi yer mi var acaba diye sordum bi art niyetim yoktu yani.. Ayrıca note9 ile iphone xs aynı diyorsunuz almanyada ama tr fiyatları nerdeyse 2 kat farklı bu konu düşündürücü..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Siz de 1000tl’ye o ayarda telefon uretin amerikada 16bin dolara satin! Sikar dimi?

Darbeler, ortalama 16 aya denk gelen hukumet sureleri, sag-sol catismalari, laik-irticaci kavgalari, teror orgutleri derken ne kadar geri kaldigimizi siz anlayin..

Felsefesi yemek, içmek, gezmek, yatmak olmuş gençletimize ağır gelecek söylemler olmadımı biraz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Düşüncelerinizde, söylemlerinizde haklısınız hocam katılıyorum size. Dediklerinizi yapmak lazım. Bi telefon için gerçekten fazla bu ücretler daha doğrusu bizim ülkemizde fazla. Ben sadece almanya da daha ucuza satılıp bizim bilmediğimiz bi yer mi var acaba diye sordum bi art niyetim yoktu yani.. Ayrıca note9 ile iphone xs aynı diyorsunuz almanyada ama tr fiyatları nerdeyse 2 kat farklı bu konu düşündürücü..
    Ben Note 9 ile fyatları aynı demedim kardeşim. Sanırım karıştırdın.

Note 9 internet satış mağazalarından 724€’ya alınabiliyor.

iPhone XS ise şimdi baktım ve internet satış sitelerinde minimum 999€‘ ya alınabiliyor. Bu bağlamda iPhpne XS ile Huawei Mate 20 pro aynı fiyata (999€) bulunabiliyor. Samsung ise pek tutulmuyor artık ve piyasaya çıktığı gibi fiyatı düşmeye başlıyor. Apple dışında pek piyasaları yok Kısacası

Edit: fiyatlar anlık fiyatlardır. Önceki mesajlarımda yazmış olduğum XS 1100€ rakamı bile gördüğünüz gibi yüksek kalmış bugünkü rakamlara göre. Şu an 999€.

Edit 2: Samsung galaxy s9 ise 462€.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 11 Kasım 2018; 17:43:52 >

• Apple Türkiyenin garanti verdiğini de nasıl bilebiliyorsunuz ? Hangi modeli satıcının sattığını ve Apple Türkiyenin hangi cihazlara destek vereceğini ve Türkiyede hangi ürünlerinin satacağını nerden biliyorsunuz ? Hatalı haber yapıyorsunuz.

• Herşeyi kura vergilere bağlayan arkadaşlara soruyorum mate 20 pro ile aynı yurtdışı fiyatına sahip olan xs arasındaki 5000 tlcik farkı ne ile açıklıyorsunuz merak ediyorum

• akıllı telefonlara bu kadar para ödeyenler şahsi fikrim iq testine girmeli.

• kesinlikle almalıyız, 2500 tl lik telefon ile sadece konuşabiliyoruz, bir de internette gezebiliyoruz, whatsapp kullanabiliyoruz, face instagram da kullanabiliyoruz, haa bir de bankacılık işlemlerimizi yapabiliyoruz, bir de navigasyon kullanabiliyoruz sadece bu kadar.
    Ama iphone alırsak var yaa birsürü şey yapabiliyoruz. kesin alalım.

• 10 TL'lik ekran koruyucu bile ücretsiz kargo bu neyin kafası

• Hayır hocam maalesef aynı fiyat falan değil. Mate 20 pro 128 gb benim yaşadığm yerde teknosa, hepsiburada, vatan vs. gibi yerlerde hep 3 aşağı 5 yukarı 1000 Euro, yani şu anki kur ile 6100 lira civarı. 2000 lira fark var fiyatta neredeyse, sanıyorum vergiden pardon soygundan dolayı.

Başka örnek de vereyim yine Huawei'den. P20 pro 128 GB türkiye fiyatı hepsiburada'da (sözde) indirimli 5400 TRY, burda 500 Euro aynı şartlarda ürün satan yerlerde. arada yine 2000 lira civarı fark var. Haberde bahsedilen iphone xs max 64 GB ise 1279 EURO, yani 14 bin değil, 8 bin lira. Yani Türkiye'de ortalama yaklaşık 5 ya da 6 maaş iken burada 1 maaş civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoano -- 12 Kasım 2018; 0:44:46 >
  • Yine çoluk çocuğun elinde bol bol göreceğiz.

Arabayı satsam bir hanıma bir bana anca ediyor ama kargoyu nasıl ödücez onun için kredi çekmek lazım

• Alan çok olsun da parmağımızla gösterip gösterip gülelim.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Buna Türk ticaret ahlakı deniyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.