Şimdi Ara

Iphone x almayı düşünenler ve görüşleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
5.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet daha gelmeden efsane olmuş bu cihazı alacak olanlar veya almayı düşünenler simdiden heyecan yapanlar benim gibi aksesuarını bile hazırlayanlar buraya her görüşe ihtiyacımız var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6099 TL ye iPhone X veya başka bir telefon alacak insan akıl sağlığı yerinde değildir.

iPhone x ile giriş seviyesi MacBook Pro dan pahalı. 5.900 alınabiliyor. Biri bilgisayar diğeri telefon.

Apple fiyatı çok şişirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat olarak tabiki uygun olmayabilir ancak bu mobil sektorde bir devrim kesinlikle ayrica turkiye de vergiler yuzunden pahali gozukmesi cihazi golgelememeli

• Devrim diyorsunuz ama yenilik bunun neresinde? Ekran diyorsanız rakipleri aynı tipte ekranı son 3-5 senedir kullanıcılarına veriyor zaten. Bir i7 sahibi olarak bu cümleleri kuruyorum. Mevcut telefonumun 2 katı fiyatına gidet butelefonu alır mıyım? Artı olarak ne katacak, pek bir şey bulamıyorum maalesef??

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberto35

Devrim diyorsunuz ama yenilik bunun neresinde? Ekran diyorsanız rakipleri aynı tipte ekranı son 3-5 senedir kullanıcılarına veriyor zaten. Bir i7 sahibi olarak bu cümleleri kuruyorum. Mevcut telefonumun 2 katı fiyatına gidet butelefonu alır mıyım? Artı olarak ne katacak, pek bir şey bulamıyorum maalesef??

i7 sahipleri için zaten gereksiz olacağı binlerce kere söylendi.Yani i7 gibi bir telefon almışsanız en az 3-4 yıl kullanıp sonra telefon değiştirmeniz lazım ki telefonu değiştirince tanışacağınız yeni teknolojiler çıkmış olsun.
  • sanırım 3 kasım da türkiye satış tarihi belli olur
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:17:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

5S'ten iPhone X geçicem eğer pahalı olmazsa, ya da 8 plus. Ne etkisi yaratacak acaba?

inan bana nirvanaya ulaşırsın 5s den sonra
  • Exaliburcigo E kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:12:6 >
  • şimdi biz üçüz yada ikiz kardeşsek iphone x yüzünden özelimiz kaşmıycak mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

6099 TL ye iPhone X veya başka bir telefon alacak insan akıl sağlığı yerinde değildir.

iPhone x ile giriş seviyesi MacBook Pro dan pahalı. 5.900 alınabiliyor. Biri bilgisayar diğeri telefon.

Apple fiyatı çok şişirdi.

bu nickname'e bu yorum.

androidd uzanamadığı apple'a ...

zevkler , renkler tartışılmaz.

hayaller , hayatlar.

bi bitmediniz.

milettin parası var alıyor , alacak da bu ne hazımsızlıktır. 6.099 - 9.999.999.999999 neyse .

yorumlarınızı , resmin tamamına bakarak yaparsanız, daha yapıcı ve verimli olursunuz.

• aslannn A kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 MacBook Pro sahibiyim.

Uzun yıllardır apple kullanıyorum. Akıl var mantık var. 5900 TL ye MacBook Pro mu 6.100 TL ye 2 sene sonra eskimiş olacak telefon mu.

Fiyatı 6.100 diye mantıklı diye bir şey yok.

Şuan istesem iPhone x yurt içi yurt dışı alabilirim. Fakat pahalı.

Bloombergt te de ilk kez fiyatların böyle Yüksek olduğunu söyled(Amerika için).

• quote:

Uzun yıllardır apple kullanıyorum. Akıl var mantık var. 5900 TL ye MacBook Pro mu 6.100 TL ye 2 sene sonra eskimiş olacak telefon mu.

arkadaşım

demek istediğim.

imkanı olupta alabilenleri , "akıl sağlığı yerinde değildir" diye etiketlemeniz , hoş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslannn

quote:

arkadaşım

demek istediğim.

imkanı olupta alabilenleri , "akıl sağlığı yerinde değildir" diye etiketlemeniz , hoş değil.

kesinlikle katılıyorum almak isteyen alacak bu kadar net bir durum ayrıca arkadaş 2 sene sonra eskiyecek diyor apple eko sisteminde bir cihazın eskimesi en az 5 yıl diyebiliriz ki arkadaş apple kullanıcısı olmasına rağmen bunu iddia etmesi şaşırttı ve yine şunu söylemem lazım iphone x kesinlikle sıradan bir cihaz değil 10. yıla özel yapılmış extreme bir model özellikleri zaten minimum 6 yıl götürür apple bu cihaza uzun bir süre destek verecektir gelecek modeller arasında bile bu model güncelliğini koruyacaktır önyargı ile bakarsak gerçekleri göremeyiz dostlar

• 1 tane 256GB Gümüş rengi kendime, bir tanede 256GB siyah eşime alacağım. Allah’a şükür aklımda yerinde paramda.

Kim ne karışır, herkesin aklıda parası’da kendine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

1 tane 256GB Gümüş rengi kendime, bir tanede 256GB siyah eşime alacağım. Allah’a şükür aklımda yerinde paramda.

Kim ne karışır, herkesin aklıda parası’da kendine.

hocam öyle kafaya sahip insanlar var ki birazdan seni linç edebilirler
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Bende kendime 256 siyah eşimede 256 gümüş sipariş edeceğim. Kaynanamında telefonu eskimiş hanım başımı şişirdi bir tanede beni veya hanımı arayınca telefon çalışmayacak, arama yapmayacak 3gs veya 4 arıyorum ikinci el

• Kilifimizi aldik bekliyoruz. 256gb Space grey dusunuyorum. Ama beyazi da gormek lazim canli olarak.

Iphone x almayı düşünenler ve görüşleri

• Avrupa sartlarinda fiyat 1149€ dan basliyor ki bir telefon icin abartili geliyor. Almayi istiyorum diger yandan bu kadar sisirilmis bir ücreti bir telefona vermeyi etik bulmuyorum. Sorun para degil, alacagin urunun fiyatinin asiri abartili olmasi ve bunu bilerekten o urune bu parayi saymayi etik bulmuyor olmam. Bu 1km lik yola Taksiye 100TL ödemek gibi birsey, paraniz olsada bu ödemeyi yapmak nasil bir duygu olur? Bu ürünü devrim olarak görmüyorum, tek artisi gelistirilmis yüz kamerasi, baska teknolojik devrim olarak birseyi yok. Kameralarin gelismesi teknolojik devrim sayilmaz, onun yerine kan sekerini ölcen veya saglik odakli gelismeler olursa buna devrim derim.

Apple insanlarin urunlerine olan eski ilgisinin kalmadiginin farkinda ve bunu tekrardan olusturmak icin özel iPhone versiyonlari cikarip onlarida belirli bir sayida ureterek yok satmasinin pesinde. Pazarlama dehasi bir firma icin taktiksel olarak iyi yol, ancak Avrupada insanlar Apple urunlerine gitgide ilgisini yitirmis durumda ve aptalca fiyatlara telefon almayi hos karsilamadiklari icin iPhone satislari Avrupada iyi gitmeyecektir en azinda X versiyonu icin.

• Exaliburcigo E kullanıcısına yanıt
    Önemli değil, kim takar onları. Hiç birşey yapamazlar, anca klavye arkası şövalyeliği yaparlar, o’ da bana sinek vızıltısı gelir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.