Şimdi Ara

ıphone vıdeo,msn programı,zıl sesı hk sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sayenızde bıraz cozdum telefonu ama hala bazı sorularım var

1:zıl sesı yapmak ıcın bı sarkıyı ılla paralı bı sarkı mı ındırmek lazım ıtunes dan? ucretsız sarkılar olmuyo mu? pc den ztn yapamıoruz melodı ılla ucretlı mı almak lazım?

2:msn programı var mı? ınderebılecegım?

3:vıdeo kaydedebılmem ıcın ne ındırmem lazım?

4: pc den telefona bısıler alırken neden oncekılerı sılıoyr ve son aldıgımı tutuyor? resım ya da muzık hep sılınıo oncekıler...

• he bı de kullanmadıgım uygulamaları nasıl sılıcem?
  • 1- Bunu izlersen öğrenirsin ringtone olayını:http://www.youtube.com/watch?v=ATux0htpj6U
    2- Telefonun jailbreak'liyse: "Beejive IM" diye ara Cydia'da. Eğer değilse app store'da "im+" diye bir msn programı var.
    3- Video kaydedebilmek için telefonunun jailbreak'li olması lazım. Eğer jailbreak'liyse Cydia'dan "Cycorder" ı indir.
    4- Dosyaların yerini değiştirirsen bilgisayarında telefona yüklenmez. Bu yüzden dosyalaını(müzik. resim, vs.) tek bir dosyada topla ve yerini değiştirme.

Not: Cydia'da ararken tırnak işaretlerini yazma dememe gerek yoktur heralde

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• kullanmadığın uygulamalar içinse: uygulamanın ikonuna parmağını basılı tut bir süre, ikonların titrediğini göreceksin. silmek istediğin uygulamanın üzerinde küçük bir "X" çıkar ona bas ve sil de uygulama silinecektir.
  • Herhangi bir programın icon'unun üzerinde basılı tut icon'lar titremeye başlayacak. Yüklediğin programların üzerinde de çarpı işareti çıkacak. O çarpı işaretine basarak programları silebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

Herhangi bir programın icon'unun üzerinde basılı tut icon'lar titremeye başlayacak. Yüklediğin programların üzerinde de çarpı işareti çıkacak. O çarpı işaretine basarak programları silebilirsin.

ben açıklamıştım ama neyse
  • cok tsk ederım arkadasımm

programı sıldım ıtunes dan sılerek

vıdeo yukleyemıcem o zaman cunku jaılbreak yapmadım korkuma, bazen sıfırlanıomus ya korktum acıkcası

msn de paralı sanırım 9.9 usd
  • quote:

Orjinalden alıntı: PSPro Gamer

quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

Herhangi bir programın icon'unun üzerinde basılı tut icon'lar titremeye başlayacak. Yüklediğin programların üzerinde de çarpı işareti çıkacak. O çarpı işaretine basarak programları silebilirsin.

ben açıklamıştım ama neyse

Evet 41 saniye arayla yollamışız mesajları, ben cevaplaya bastığımda henüz senin mesaj yoktu, o yüzden karışıklık olmuş

• im+ lite versionu var ve eger jailbreak yapmaktan korkuyorsan forumdaki rehberi oku ve diger arkadaslardan yardim iste ben de elimden geldigince yardimci olurum ama sakin korkma hicbir sey olmaz tele ben de jailbreak li kullaniyorum su ana kadar hic sorun yasamadim
  • tmm

pekı zıl sesı nası yapıceeem?
    salak bı ses sectım ama duymuorum

sarkı ındırcek bı yer de yokk
    anlanamadım kı
  • zıl sesını yaptım
    forumda acılmıs baska bı konu sayesınde
    sagolsun arkadaslarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmw-e60

zıl sesını yaptım
    forumda acılmıs baska bı konu sayesınde
    sagolsun arkadaslarım

Sana iki adet program önereceğim;

1- iPhone Ringtone Maker
    2- iPhone Pc Suit 2...

Pc suit zaten free uygulama oldugu için sorun yok ama Ringtone maker ücretli bir uygulamadır. Ama yapman gerekeni biliyorsundur zaten.

Beğendiğin şarkıların beğendiğin kısımlarını seçerek zi sesi yaptıktan sonra ister itunes'e atıp oradan sync ederek, ister de direk programların kendi üzerinden iPhone'a atabilirsin.

Ringtone maker 30 saniyelik zil sesleri oluşturur, PC suit ise sanırım 80 saniyeye kadar zil sesi oluşturabiliyor...

• tsk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.