Şimdi Ara

Iphone ve İpad Almanya'da yasaklandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple Almanya'da kendisine karşı açılan 3g bağlatısıyla ilgili patent ihlali davasını kaybetmiş ve iphone ve ipad satışı yasaklanmış, işin ilginç kısmı Almanya bir AB ülkesi olduğu için tüm avrupa'da kararın uygulanma durumu var. Artık avrupa'dan iphone 4s almak o kadar da kolay olmayacak sanırım.

• kaynak ?
  • Avrupa Birliği'ne girmemenin faydaları
    bizde satılsın, biz ab üyesi değiliz.
  • bu haberleri samsung mu yayiyo acaba. cinde ipad isim hakki almanya da patent davasi falan filan diye diye biitirmeye calisiyorlar apple i herhalde.

• Yemez, apple büyük bir firma ürünlerinde çok tercih ediliyor, çözülür muhtemelen.
  • keske yasaklansada stoklar bu taraflara kaysa insanlar buraya gelir artık iphone almaya döviz geliri elde eder ülkemiz
  • bu sanli haberi cip hala vermemis hayret.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_55429701/tm.htm

Arkadaşlar size link veriyorum, umarım sizin için güvenilir bir kaynaktır.

Saygılar.
  • sesli güldüm :))
  • bence motorola apple'a kasti olarak dava açtı, apple'ın herkese dava açmasına karşılık olarak yapılmış bir hareket gibi geldi bana
    Açıkcası apple neden millete dava açmakla uğraşıyor onu da anlamış değilim, bırak insanlar tercihi kendi yapsın.
  • Teknoloji firmaları, ticari başarı için ilk veya en iyi olmak zorundalar bunu yaparken taklit edilememeyi de patentle sağlıyorlar. Söz konusu patentleri almak için belki yüzmilyonlar harcıyor AR-GE faaliyetine, durum böyle iken rakip firmanın bir anlamda teknoloji hırsızlığı yapmasını engellemek için patent ile koruma altına aldıkları ürün ya da usullere ilişkin en ufak ihlal durumunda hemen patent hakkına tecavüz davası açıyor. Sonuç olarak ortalık patent ihlali davalarından geçilmiyor yine olan son kullanıcıya oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.