Şimdi Ara

iphone'un baseband ile yazılım versiyonu ilişkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ip4 4.0.1 1.59.00 olarak gelmiş bir cihazım var. ama cahillikten 4.1 e güncelledim maalesef :)

Maalesef diyorum çünkü zamanla farkettimki, versiyon güncellendikçe, versiyonun yazılımında yapılan yenileştirmelere ve değişiklere bağlantı özelliklerine göre yeni bir baseband yazılımı geliyor ve mutlaka eski kalan baseband lar daha pasif daha geç ve verimsiz bağlantılara sebep oluyor.

Örnek verecek olursam, eski baseband a sahip daha yeni bir versiyon -örneğin 4.1-1.59.00 ilişkisi- internet bağlantısı, bağlantı kararlılığı, sabitliği ve bağlantı süresi olarak önemli zorluklara sebep oluyor. o yüzden,

Önerim yeni versiyona ait baseband'a ait unlock çıkana kadar, basebandınıza ait versiyon ne ise o versiyonda kalmanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

4.0.2 - 1,59bb ip4 ü, bb sabit tutarak 4.1 yaptım Jb li ve unlock lu olarak, hiç bi sıkıntı yasamadan tüm özellikleriyle kullaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SGA

quote:

4.0.2 - 1,59bb ip4 ü, bb sabit tutarak 4.1 yaptım Jb li ve unlock lu olarak, hiç bi sıkıntı yasamadan tüm özellikleriyle kullaniyorum.

3G bağlantınız nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: charmander

quote:

quote:

3G bağlantınız nasıl?

3g yi arkadasın hatti ile kısa bir süre denedik, söylediğine göre iyimis, ben daha cok wifi ile kullaniyorum.

• wifi, 4.1 1.59.00 ile iyi dediğniz gibi ama 3g bağlantısında çok kararsızlıklar geç bağlanmalar yaşadım ve birkaç kişide daha birebir aynı sorunu gördüm kendi adıma. 3gden kastımda edge veya 3g kullanarak kurulan internet bağlantısı
  • quote:

quote:

+1
    benim bu meredde tek canimi sikan push sorunu hall edemedim gitti bakicagiz ileride jb lerde hactivation olmazsa iyi olurdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.