Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
33
Favori
492.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bı arkadastan iphone 4 alacagım ama isvecten sim kilitli ürün operatör belli degilmis ne kadara acılır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar merhaba ben 5s kullanıyorum jeaıl break yaptım teli bytafont tweak yuklmek ıstedım onun ıcınde modmyı reposunu ekledım ama repo nun ıçı bos bunun için ne yapmam lazım başka repo varmı bu tweak için
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    recorder video işini görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: irbemm

recorder video işini görür

Hocam nereden temin edebilirim jailbreaksız istiyorum teşekkür ederim

• merhaba iphone 5s kullanıyorum facebook messenger da bildirim sesini bir türkü kapatamadım. çözümü var mı?
  • Ariturka kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    -Bildirim Merkezi
    --Facebook
    ---Sesler-> OFF
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    jeaılbreaksız malesef şimdilik mümkün degil Ç
  • S.a
    iOs 7.1.1 sürümünü güncelledikten sonra şebeke sorunu ortaya çıktı ve 3G , wife olsun internete bağlanamıyorum kafası estikçe geliyor. Wife de hiç bağlanamıyorum çözüm önerisi olan ?
  • irbemm İ kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim resmen parayla rezillik+ fakirlikle tksitle
  • iphone 5 kullanip anlik takilmalar yasayan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Ayarlar
    -Bildirim Merkezi
    --Facebook
    ---Sesler-> OFF

Tesekkürler

• Arkadaslar merhaba ben cydia dan applcsynn ios 7 yi sildim onunla beraber cydia da silindi tweaklar duruyr be bir iki tweak calisiyor ne
    Yapabilirim
    Tesekkurler

• eser1983 kullanıcısına yanıt
    Babana verdiğin telefonde iCloud ve appstore bağlantını kaldır problem düzelecektir
  • iPhone için instagramda arkadaşlarımın hareketleri yani takip edilen sayfasında son 1 saat olaylar geçmişini gösteriyor. Neden acaba? Android telefonlarda 24 saat geriye gidilebiliyor.
  • ıphone4 um var ve satcam... yanlız tek sorun telfonu fabrıka ayarlarına cevirmem lazım sınırlama şifresini bılmıyorum...i tunes uzerınden format atılıyo yanlız en son surumu ıstıyor bende son sürümü kullanmak ıstemıyorum....bi çözüm bilen varmı? yani eski sürümle format atmam lazım
  • nokia nın basit bir telefonda navigasyon uygulamasını basitçe kullanabiliyoruz, iphone için böyle internet bağlantısı gerektirmeyen bir navigasyon uygulaması varmı?
  • Arkadaşlar iyi geceler.. Jbli iphone 5te kilit ekranındayken telefonu kilitlediğimde ekran kapanıp hemen açılıyor sonra tekrar kapanıyor.. Bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilir mi? Ne yaptıysam olmadı kafayı yemek üzereyim

• Öncelikle Merhaba & Forumda Yeniyim

Üyelerin Birbirine Yardım ettiğini sorunlarını cevapladıklarını görünce bende kayıt oldum.

Ben Iphone 5 kullanıyorum ve düne kadar hiç bir sorun yaşamıyordum. Benim sorunum flash'la ilgili. Flash için uyarılar kendi kendine açıldı. Kapatıyorum gene açılıyor.

Çıldırıcam Lütfen Düzeltmenin Yolunu Bilen Varsa Yazsın.

• Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından gelme simkilitli gevey ile kullandığım iphone 4 ün basebandını yanlışlıkla 4.12.09 a yükselttim. Geri ios 6 ya dönebildim ama basebandı düşüremedim. unlock için 200 tl istiyorlar başka bir çözümü varmı yardımcı olursanız çok sevinirim selamlar
  • Bir tanidik çinde iphone4s getirmis hatti taktim 3g cekmiyo edge var nasil duzeltcem bi yardim daha once iphone kullanmadim.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.