Şimdi Ara

iPhone SE Apple için düşündüğünüzden daha da kritik bir öneme sahip (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ekranını falan bilmem de tasarımı bir şekilde ayırabilirdi bence de. Bana böyle de iyi temmuz a doğru alıcam ben sınav falan geçsin Lys var ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiis

quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Zorunda değilsin :d Ben şahsen tablet-telefon ayrımı istiyorum. Phablet alınca mobilite çok azalıyor. Biraz internette gezme whatsapp müzik falan ufak cihazda çok güzel yapılıyor. Videoydu oyundu dersen geç tablete. 5,5 telefonu taşımak kimin için kolay ki.

Adamın dibi işte. Telefon cebe sığacak ağırlık yapmayacak. Gerekli özellikleride ihtiyaç anında karşılayacak :D Oyun web ıvır zıvır isteyende 1 ipad mini alır devam eder.

4 inch olacak kocamanda çerçeveleri olacak nasıl bir zevkiniz var

Onemli olan toplam boyut. Ekran boyutu zaten yeterli oluyor. Zevkimizi mi sorguluyorsun? İlgilendirir mi seni?

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Başarılar
  • Daha telefon çıkalı ne kadar oldu ki bu kadar anketi yapmışlar milletin daha yüzde 90 ı bu modeli bilmiyor.

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    Aynen ha SE diyorum tuhaf tuhaf bakıyolar suratıma. Toplumda karizma isterseniz alınacak bir telefon değil Gelen geçen 5S sanacak. Yani bunu önemseyen biri için konuşuyorum tabi.

• m.can123 kullanıcısına yanıt
    Amaan bırak ya kimseye laf anlatılmıyor adam telefonu beğenmiyor yetmiyor başkalarının zevkine de burnunu sokuyor hiç sınır had kalmamış hiçbir şey ya cidden.

• ben iphone 4 kasasını çok beğeniyorum. tek elimle rahatlıkla kullanabiliyorum.
    hiç bi zamanda 5-5s üstü iphone almayı hayal etmedim yani bi iphone 6+ 'ım olsun demedim.

iphone 4'ümden çok çok memnunum. tek sıkıntım , hızı, kamerası, ve güncelleme almamasıydı.

emin olun benim gibi çok fazla kullanıcı var.
    o yüzden iphone se emin olun ki çok iyi bir kullanıcı grubuna hitap ediyor. ve satış rakamları çok çok yüksek olacaktır.

ben şahsen 5s alcağıma se alırım.

• ayfon sahipleri kendini avutma yolunu bulmuş büyük ekranlı telefonu istemesende bu 4" ekranı haklı kılmaz hele hele kalın çerçevelerle asla.

• Telefon güzel iyide keşke bir tanede alternatif 5s kasası ebatında çıkarsalarmış daha iyi olurmuş

• Küçük ekran severler olarak daha güncel özellikli bir telefon çıkması güzel:

atıyorum oyun oynamıyorsam, zırt pırt uygulama yüklemiyorsam, büyük ekran sevmiyorum, bir telefona 2000 TL üstünde para vermek istemiyorsam ve uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğim kaliteli bir telefon istiyorsam iPhone SE 16 GB işinizi layıkıyla görür

ama

5S'ten farkını ortaya koymak için ekran 4,3 inc olabilirdi, sadece bu noktada eksik kalınmış bence, neyse bu haliyle de iyi.
    (diğer eksileri arasında çözünürlük falan zaten küçük ekranda çok dert edilecek şeyler değil)

muhtemelen eski 5S parçalarını bunda kullanmak için birebir aynı kasayı sürüp maliyetten kıstılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 1 Nisan 2016; 17:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Telefon güzel iyide keşke bir tanede alternatif 5s kasası ebatında çıkarsalarmış daha iyi olurmuş

hocam zaten 5s kasası ebatında daha ne çıkacak ki :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reiis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Zorunda değilsin :d Ben şahsen tablet-telefon ayrımı istiyorum. Phablet alınca mobilite çok azalıyor. Biraz internette gezme whatsapp müzik falan ufak cihazda çok güzel yapılıyor. Videoydu oyundu dersen geç tablete. 5,5 telefonu taşımak kimin için kolay ki.

Adamın dibi işte. Telefon cebe sığacak ağırlık yapmayacak. Gerekli özellikleride ihtiyaç anında karşılayacak :D Oyun web ıvır zıvır isteyende 1 ipad mini alır devam eder.

4 inch olacak kocamanda çerçeveleri olacak nasıl bir zevkiniz var

Onemli olan toplam boyut. Ekran boyutu zaten yeterli oluyor. Zevkimizi mi sorguluyorsun? İlgilendirir mi seni?

Haklısın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.