Şimdi Ara

iPhone SE 3 render görüntüleri ortaya çıktı: Tasarım iPhone XR’ı andırıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
6.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Küçük cihaz istiyorsun da iPhone XR küçük cihaz mı?

Parçadan kasıt ekran boyutu ve kasa aslında. Apple daha önceki modellerinden arta kalan parçaları değerlendirerek iPhone SE yapıyor. Ama bu iPhone XS için geçerli olamaz. Çünkü OLED panel var. OLED panelli bir modeli Apple 400 dolara satmaz. Çünkü OLED pahalı bir bileşen. Mecburen LCD panel kullanması gerekir ama bu sefer de arta kalan parça kullanamamış olacak. Çünkü Apple bu kasada LCD panel kullanmadı. Bu yüzden silbaştan bir ekran tedarik etmesi gerekecek ki bu da maliyet odaklı anlayışa ters bir durum. iPhone XR çok daha akla mantıklı geliyor. Ama o da küçük değil. Umarım iu iPhone 8 Plus kasasını kullanırlar. Ben asıl onu bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

8 plus ile XR kasasının pek bir farkı yok ekran boyutu ve kamera dizilimi haricinde. Nesinden bu kadar nefret ettiniz anlamadım. ovallik vs aynı.

8 plus daha büyük kasa daha küçük ekran.

XR daha küçük kasa daha büyük ekran. Daha hafif hem de.

• Eğer gerçekse tutulmayacak bir model değil gibi..

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Nedeni çentik. Çerçeveli cihaz çok daha şık. Hadi bunu da geçtim iPhone 8 Plus 16:9 formatında ve FHD ekrana sahip. Ekran kalitesi iPhone XR’den çok çok daha iyi. Hem ekran daha küçük hem de çözünürlüğü daha yüksek. Ciddi PPI farkı var arada. 6.1 inç ekranda FHD bile olmayan o çözünürlük nedir? Bir de 16:9 formatında olmaması de ayrı bir sıkıntı. 6 inçlik telefon alacağım ama FHD bile olmayan çözünürlükte ekranı olacak. Kabul edilebilir bir şey değil. Artı iPhone 8 Plus çift kameraya sahip. iPhone XR ise tek.

iPhone 8 Plus iPhone XR’den çok daha iyi bir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 18 Ocak 2022; 17:41:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Apple umarım ki fhd olmayan bir telefon sürmez daha piyasaya.

Ama bence se 3'ün xr kasasında gelmesinde olası ve mantıklı. XR'ı uzun süre satıştan kaldırmadı çünkü.

8 plus çok büyük telefon, hem de ağırdı.

• Sırf bu telefon çıkmaz ve çıksa bile çıktığında dolar kuru uçmuş olur diye Iphone 13 aldım. Çıkarsa ve fiyatı da uygun olursa pek de üzülmem doğrusu 13 gerçekten iyi bir telefon aldığıma pişman değilim.

Tamam zaten ben XR istemiyorum ki, hem küçük de değil bu arada  

Ben hala 13 serisiyle bitne mini modellerin devamında o modellerin elde kalan parçalarıyla çerçevesiz model ilk defa üretilir. o zaman elde olan güncel işlemci A17 mi olur A18 möi olur bilmem

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.