Şimdi Ara

iphone kulaklık jakı koptu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar bu gün kulaklığı çıkarmak istediğimde kulağın jak ı kopup içeride kaldı. bunu yerinden nasıl çıkarabilir? servise mi götürmeliyim?

yardımlarınızı rica ediyorum

• Fikri olan yok mu arkadaslar?
  • Nasil alinmayacak derecede mi kargaburnu ile tut hafif asil cikar ama bir fotogragini gorsek daha iyibyardimci olurduk kisadevre yaptirabilirain
  • Cımbızla almayı deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Nasil alinmayacak derecede mi kargaburnu ile tut hafif asil cikar ama bir fotogragini gorsek daha iyibyardimci olurduk kisadevre yaptirabilirain

+1

Evet kargaburnu ile çıkabilir vede fotoğraf ile daha ayrıntılı , yaratıcı çözümler bulabiliriz ve sağlıklı tabi
  • Iste oldugum icin fotografin aksam koyabilirim ancak, cozum olarak sizce kendim mi ugrasmaliyim yoksa telefoncuyami vermeliyim yoksa direky genpa servise mi yollamaliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot23
    Iste oldugum icin fotografin aksam koyabilirim ancak, cozum olarak sizce kendim mi ugrasmaliyim yoksa telefoncuyami vermeliyim yoksa direky genpa servise mi yollamaliyim?

Bunun kararini kendin ver ne kadar icerde kaldi kargaburnuyla alamicak kadarsa mecburen servis yolu gozukur.
  • hangi model iphone? 2g de dikkat etmiştim titreşim motoru power ile aynı flex üzerindeydi. seninkide belki öyledir modelini bilmiyorum ama kablo üzerinde kopma varsa yol çek öyle dene boşuna jack için masraf etmemiş olursun
  • Iphone 3gs tel, jak yam ortadan koptu yarisi icerde kaldi.
  • büyük başarı Cımbızla bile alırsın onu ama telefonu kapat öyle çıkar.
  • Hakketten buyuk basari ama basaridan ziyada dandik kullakligin eseri, normalde cok dikkat ettigim bi konudur kullaklik konusu;ama arkadasin is guzarligi iste cin mali dandik kulakligi takinca bu sonuc cikti.bu olayda ders olsun iphone kullanicilarina sakin sakin dandik kulaklik kullanmayin.

Olay cimbizlik bi sey degil yaa.
  • Gecmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 3 Şubat 2011; 23:39:34 >
  • Telefonu soksen bile cikaramayabilirsin, soktugun yer kapali bir soket cunku
  • çarşıda telefonculara sordum az önce ama biri 60 diğeride 20 lira çıkarırım dedi güvenip bırakamadım açıkçası,evde şimdi cihazı açsam mı yoksa yarın direkt servisemi götürsem diye düşünüyorum.

birde çu cihazları söktüktüleri bir site vardı onun ismini bilen varmı cihazın kulaklık yuvasını merak ediyorumda.
  • iphone 3gs disassembly yaz google a cikar sokmek icin logic board cikicak bir kere degistirebilirsinde toptanci bulabilirsen git ordan al kendin tak derim ben cokta zor birsey degil
  • Bir yöntem de ben tavsiye edeyim. Yalnız tamamen kendi sorumluluğunda yapıp yapmamak, yanlış yaparsan mesuliyet kabul etmem

Kargaburnu veya cimbizla çıkmazsa bir toplu iğneye Japon sür ve jaka yapıştır. Kuruyunca igneden cekerek cikartabilirsin. Ama dikkatli ol telefon gövdesine akmasın. Akarsa ne iğneyi me de jaki sokebilirsin. Tekrar söylüyorum mesuliyet kabul etmem
  • fotoğrafını yüklersen yardımcı olabiliriz.
  • @kymelria

dediğin yöntemi kopan kulaklığa yaparak uyguladık ama olmadı.

@salimkocaer

hocam foto çektim ama net görünmüyor hatta hiç görünmüyor o yüzden yüklemedim.

bu gün cihazı servise teslim ettim bakalım ne olacak gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.öneriler için teşekkürler.
  • bir elektronikci olarak aklıma değilik bir yontem geldi

tel ile o kopan ucu havya ile ıyıce ısıtıp lehım yapın
  •  iphone kulaklık jakı koptu

genpa bu kadar hızlımıydı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.