Şimdi Ara

iPhone kilitlendi açılmıyor default moda geçmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
17.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphonem kilitlendi hiç bir şey yapamıyorum kapanmıyor açılmıyor tuşlar işe yaramıyor ne yapacağımı şaşırdım sabah saat 9:30 dan bu yana ekran aynı müdahale edemiyorum enteresandır iphonebrowser ile ulaşabiliyorum telefona çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var :(

iphonebrowser ile pc den resetleme imkanı varmı acaba?

• I-tunes yada ziphone ile DFU moduna geçirmeye çalışın..Sonra restore edin..sorununuz cozulecektir..
  • Kizacaksin biliyorum ama kendimi tutamiyorum: Cöpe at git yenisini al bre..

Gecmis olsun. ILiberty+ kurtarabilirmisin?
  • benim iphone 3g 'de kilitlendi.

hani kitlenmiyodu bu zımbırtılar !

suan itunes restore yapiyor umarim, bilgilerim geri gelir telefonu istemiyorum artik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yengech

benim iphone 3g 'de kilitlendi.

hani kitlenmiyodu bu zımbırtılar !

suan itunes restore yapiyor umarim, bilgilerim geri gelir telefonu istemiyorum artik.

Home + Sleep tuşlarına basılı tutarak restart etmeyi denedinizmi restore'dan önce?
  • yok hayir denemedim, ilk cozum olarak bunu ogrendim.

bir dahakine sizin yonteminizi deniycem, daha cok kitlenecege benziyor !!!

teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yengech -- 20 Ekim 2008; 23:26:50 >
  • Rica ederim. Restore her zaman en son çözüm olmalı. Bu gibi problemlerde home + sleep tuşları ile telefonu restart etmek birçok sorunu çözüyor
  • yine kilitlendi :/

bu kez passcode koymuştum tuş kilidi şifresi güvenlik için;

ancak, başıma bunların geleceğini bilseydim hiç şifre koymazdım

telefonu yeğenimden koruyayım derken defalarca yalnış şifre girmesine sebep oldum ve telefonum kilitlendi.

hiçbirşey işe yaramıyor genpa bize yollayın diyor, dosyalarım, bilgilerim hepsi gitti buna mı yanayım telefonsuz kalacağım en az 10 gün ona mı yanayım

başka bir çözüm yok mu diye internete gireyim dedim.

belki, :(
  • itunes 'e bağladım sabah laptopa itunes yükledim görmedi kilitlendiği için görmüyor diyordu. passcode hatası veriyordu.

şimdi ofisteki masa üstü bilgisayarım dan (devamlı bağlantı kurduğum) bağladım gördü çok şükür, şimdi backup alıyorum.

birazdan restore yapacağım.

umarım garantiye göndermeden çözebilirim.

keşke genpa servisi de direk bize gönderin diyeceğine destek verebilse ama onların da kapasitesi bu demekki...

Bilgilerinize arkadaşlar,
  • Restore'dan sonra back-up'ı geri yüklediğinde yine aynı sorun oluşabilir diye düşünüyorum ama dediğin gibi çözüm de olabilir. Son durum ne?
  • cok acıl yardıma ıhtıyacım var telım acılıo ama kılıt ac dugmesıne tıklanmıyo hıc bı seklde .. o ekrandn gıdınce dıger tuslar calsıuyo ama hattaım aclmamıs oluyo sorun nedr anlıyamadım ne ypmam lazım bana yrdm edermısnız.
  • arkadaslar dün aksam durup dururken telefonum kilitlendi ve daha da acilmiyor. numarami baska bi numaradan aradigimda calio gibi ama kilitlenen telimde ne bi ses ne de bir görüntü var. bilgisayara itunesa baglamaya calistim onu da görmüor. bi reset gibi bisesi var midir ya da yapilabilecek bisey var midir? hani yoksa direk parcalayacam böle sacma telefonla ugrasmak istemiyorum. iphone 3g.
  • Home power tuslarina elma logosu belirinceye kadar basili tut. Duzelecektir
  • tsk ederim dostum. pek anlamam bu illetlerden. ama durup dururken böle bisi yapmasina anlam veremedim. 10 dk önce kullandim biraktim 10 dk sora tel acilmadi. simdi dediin gibi yaptim elma isareti belirdi. Tekrar tsk ederim. Kolay gelsin, ii calismalar..
  • Arkadaşlar iphone 3 üme güvenlik şifresi koydum kardeşim şifreyi sürekli yanlış girerek kitlemiş we telefon ekranında iphone kapalı i tunnes ile bağlan yazıyor i tunnesle baglanıyorum falan şifreli aç ve öyle gir yazıyo lütfen yardım
  • Yav yardim edin İpade bisey oldu ayni ekran kaldi hareket etmiyor kapanmiyor sadece saat ve sarzi gosteriyor onlar hareket ediyor ama ekranda hicbise olmuyor off acil yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yabune35 Y kullanıcısına yanıt
    telefonumun şifresi yanlış girildigi iiçin telefon kitlendi iTunese Bağla diye ekranda yazı çıktı bagladık ama işlem gerçekleşiyoken şifreyi istedi ben zaten şifreyi unutum için sıfırlamak istiyorum yardımcı olun Ne yapmalıyım Bana yardım edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.