Şimdi Ara

iphone icin hangi yazilim dili kullaniliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar iphone u turkcelestirme vs. tarzinda bir cok guncelleme bulabiliyoruz.. ama bunlar hangi dille yaziliyor (c# , c++ , c ) onu merak ediyorum.. bilen arkadaslar paylasabilirlerse hatta turkcelestirmeye faydasi olan arkadaslar varsa benimle iletisime gecerlerse cok memnun olurum..
    tesekkurler

• quote:

Orjinalden alıntı: bhdrctr

merhaba arkadaslar iphone u turkcelestirme vs. tarzinda bir cok guncelleme bulabiliyoruz.. ama bunlar hangi dille yaziliyor (c# , c++ , c ) onu merak ediyorum.. bilen arkadaslar paylasabilirlerse hatta turkcelestirmeye faydasi olan arkadaslar varsa benimle iletisime gecerlerse cok memnun olurum..
    tesekkurler

Valla burada böyle bir konu şaşırdım, bende araştırıyorum sdk'yı indirdim ama mac pc olmadığı için bişey yapamadık, aslında windows üzerinde de çalışan bir editör olsa çok iyi olurdu....ama şöyle saçma bir olay var geliştirici isen (free) sanırım 99usd istiyor apple, şirket sen daha fazla olması lazımdı...
  • Bu arada çok az sayıda geliştiricin iyi olduğu "Objective C" dili ile geliştiriliyor, uygulamalar...
  • Soruyu sordun ama cevabı okumadın herhalde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.