Şimdi Ara

Iphone Hava Durumu Ucretli mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 milyarlik telefon alip internet paketi almamak ilginc dogrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssolar

merhaba arkadaslar, bu konu aklımı kurcaladı, cihazın kendi içindeki hava durumunu uygulamasından bahsediyorum, hava durumunu görmek için hücresel veri'yi (Edge) açmamız gerekiyor, bunun için de cihaz yanılmıyorsam data kullanımı yapıyor, bu faturaya yansımıyor mu? bilgisi olan varmı?

Ben yıllardır DATA paketi ile hava durumunu bildirim ekranında kullanıyorum. İnternet paketinde neredeyse mb kullanmıyor ve de ek bir ücrette gelmiyor. DATA paketim yokken böyle bir sorun da yaşadım. Benimde ilk zamanlarımdı, borsa ve hava durumu açıktı faturama extradan 38 TL girmişti. Kısacası DATA paketin varsa sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bluerdem @ErennIsk en akla yatan yorum sizinki oldu :)

milyarlık telefon alıp da data paketi almamak diyenlere de şaşıyorum :) yanlış anlamayın da milletce boş beleş yorum atmanın hastası olmusuz işyerimde wifi var evimde wifi var cep telefonunda data olmayıversin, ama neyse aldım 4TL ye 100 mb aşımsız paket şimdi varsın istediği kadar data kullanımı yapsın :)

@ganeja iphone da oyle bir seçenek yok..

@arandur evet kardeşim sesli görüşme kalitesini de etkiliyor, şahsen yankılanma ve az biraz cızırtı olarak deneyim ettim
  • @ssolar

Rica ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhaba arkadaslar, bu konu aklımı kurcaladı, cihazın kendi içindeki hava durumunu uygulamasından bahsediyorum, hava durumunu görmek için hücresel veri'yi (Edge) açmamız gerekiyor, bunun için de cihaz yanılmıyorsam data kullanımı yapıyor, bu faturaya yansımıyor mu? bilgisi olan varmı?

iPhone kullanip internet paketi olmayan bizden degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

quote:

iPhone kullanip internet paketi olmayan bizden degildir

az daha zorlarsak afaroz bile ederiz o kadar
    alın internet paketi :D

• internet paketiniz yoksa 3g ve hucresel veriyi kapalı tutun mümkünse hiç açmayın.bu arada 3gyi açık tutmanızın görüşme kalitesine bir etkisi yok
  • madem internet paketi kullanmayacaksınız gidin 3310 alın nedir bu ya coluk cocuk cihazı oldu iyice iphone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukul

madem internet paketi kullanmayacaksınız gidin 3310 alın nedir bu ya coluk cocuk cihazı oldu iyice iphone.

töbe estagfurullah hasbinallah ve nimel vekil

Hee arkadaşım heee cihazı alıp da paket almayan çoluk cocuk sen paket almışın büyümüş adam olmuşum yorumdan anlaşılıyo :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.