Şimdi Ara

İphone Fotoğraf severler için uygulamalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
11
Favori
44.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paylaşım için teşekkürler, işime yarayacakları indiriyorum.
  • mesajım bulunsun tek tek ıncelıcem :)
  • hipstamatic programını indirdim fakat soyle bir hatası mı var nedri? örnek fotoda sandalye takımını tam kareye sığacak şekilde ypıyorum ama sonuç aşağıdaki gibi cıkıyor.ben demi bir hata var? :(

İphone Fotoğraf severler için uygulamalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Photosynth

Microsoft tarafından geliştirilen panaroma fotoğraf çeken bir uygulama.
    En iyisi diyebilirim.
    Üstelik ücretsiz.

Elinizi titretmeden , referans karenin alt ve üst çizgisini diğer karelere takip ettirebilirseniz , mükemmel sonuçlar ortaya çıkıyor.
    Tavsiye olunur.

Edit : DSLR etkisi yaratacak , alan ederinliği elde edilebilen bir foto uygulaması biliyorsanız çok sevinirim.
    Böyle birşey var mıdır?
  • güzel olmuş birde hipstamaticte kullandığınız film mercek kombinasyonlarından en popülerlerinden resimli örnek verebilir misiniz?
  • iphone 3g de calisan ucretsiz olarak indirebilecegim ve kesme bicme gibi birkac basit islemi yapabilecegim bir app ariyorum arkadaslar.var midir tavsiye edebilecek arkadasimiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dermander var panaromik foto çekebilen
  • Hdr artist uygulaması çok iyi fotoğraflara çok güzel hdr efekti veriyo başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Photosynth

Microsoft tarafından geliştirilen panaroma fotoğraf çeken bir uygulama.
    En iyisi diyebilirim.
    Üstelik ücretsiz.

Elinizi titretmeden , referans karenin alt ve üst çizgisini diğer karelere takip ettirebilirseniz , mükemmel sonuçlar ortaya çıkıyor.
    Tavsiye olunur.

[size=4]Edit : DSLR etkisi yaratacak , alan ederinliği elde edilebilen bir foto uygulaması biliyorsanız çok sevinirim.
    Böyle birşey var mıdır?

Snapseed fotagraf amacli en iyi uygulamalardan.kullanimi da cok basit.Blur efektleriyle alan derinligi kismen yaratilabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBcoskunFB -- 3 Aralık 2012; 17:32:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

Snapseed fotagraf amacli en iyi uygulamalardan.kullanimi da cok basit.Blur efektleriyle alan derinligi kismen yaratilabilir.

[simage]http://i.imgur.com/wOZQVl.jpg[/image
    [simage]http://i.imgur.com/IuZjBl.jpg[/image

Benim de favorim snapseed
  • Bence çok da gerek yok bunlara
  • Güzel konu, Programları tek tek deneyeceğim. Herkesin ellerine sağlık.
  • Merhaba arkadaşım. Öncelikle paylaşımından dolayı teşekkür ederim.

Burada ( camera+ ( orjinal foto app sinden daha hızlı çekiyor süre ayarlamalı çekim direk facebook veya benzerleri ile paylaşma gibi vb extra özerllikleri var)ücretli )

Bir program ismi paylaşmıssın ancak ben Appstore'da programı bulamadım! Rica etsem yardımcı olabilirmisin ?

Benim isteğim, fotoğraf çekerken zaman ayarı koyabilmek. O programı bulamazsan bile zaman ayarı özelliği olan bir program arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Eyvallah hocam eve gidince tek tek inceleyeceğim :)

• mylove kullanıcısına yanıt
    yeni cevap yazabildim kusura bakma kardeş camera+ veya plus olarak arat apple appstore da var ben hala kullanıyorum ama android store da yok
  • Benim gibi çirkinseniz facetune tavsiye ederim.

• a_king kullanıcısına yanıt
    : )) deniycem
  • goktepe kullanıcısına yanıt
    Onun dışında aktif olarak kullandığım fotoğraf uygulamaları bunlar. En alt dörtlü favorim. HDR fotoğraf sevdiğimdendir herhalde, A-HDR bence bir numara. Iphone 5 optimizasyonu olmasa bile.

• bir ara deneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

yeni cevap yazabildim kusura bakma kardeş camera+ veya plus olarak arat apple appstore da var ben hala kullanıyorum ama android store da yok

Çok teşekkür ederim arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.