Şimdi Ara

iPhone düştü titreşim bozuldu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün iphone um düştü ve şu anda muhtemelen titreşim motoru olduğunu düşündüğüm şey içerde bonibon gibi sallanıyor. Ve titremeye başlayınca sadece hafif bir cızırtı geliyor. Yani kısaca içini açmam gerek. Şimdi lütfen sadece bu işten anlayan arkadaşlardan somut yönlendirmelerle bir yardım istiyorum. Teşekkürler.

• dostum kusura bakma bu işin uzmanı değilim ama bir şey söylemeden geçemeyeceğim bnce daha fazla cihazı sallama sonuçta içinde bir pil var ve bu pil en ufak bir kısa devre sayesinde senin aleti kullanılmaz hale getirebilir o motor sonuçta metal bi parça herhangi bi devreye teması halinde kısa devre kaçınılmaz olacaktır eğer tamir için aleti açarsan ilk yapacağın iş pili devre dışı bırakmak olsun umarım yardımcı olabilmiştirim kolay gele saygılarımla
  • önce geçmişi olsun kardeş, iphone den mekanik olarak değil herşeyinden anlayan birine göstermen gerekiyor.burdada bulmak biraz zor
  • youtube'ta kasanın açılışı gösteren epey video var plastik bir aparatla plastik tornavida vb.. bir malzeme ile açabilirsin tek yapman gereken videoları detaylıca incelemek
  • bana PM atmışsın ama en ufak fikrim yok... forumda Xendaba arkadaşımıza ulaştırırsan telefonu belki bir çare biliyordur... yada sorarsan olduğun yere göre belki seni yönlendirebilir...
  •  iPhone düştü titreşim bozuldu yardım
  • teşekkür ederim "etec" ama işte asıl sorun nasıl açacağım? yani youtube daki videoları zaten biliyorum ama onların hepsinde o iş için özel plastik bi aparatla açıyor sonuçta o bende yok başka neyle açabilirim veya bu aparatı nerede bulabilirim??
  • O plastik aparatlar sanıyorum cep telefonları için de kullanılan ve piyasada bulunan aparatlar.Kısacası elektronikçilerde bulabilirsin. Tabii İstanbul karaköyden bahsediyorum.
  • arkadaşım o aparata ben sürekli rastlıyorum internette.Gittigidiyorda ve sahibinden com da kesin bulursun.İ phone pil diye arattırırsan pille birlikte satılıyorlar.Pilinde yedek olmuş olur.
  • yani nedir bukadar herşeyi ben yapacam derdi, götür kardeşim servise yaptır, hadi açtın, baktım gördün, ne yapacan, araban bozulduğunda motoru açıp yapıyonmu, televizyonun bozuldunda içini yapıp bakıyonmu, çamaşır makinen sıcak su almayınca,

bu kadar cahil olmayalım lütfen, tamam programsal uyduruk kıytırık şeyleri hep beraber yapalım ama, teknik konularıda bırakalım bu işi bilenler yapsın...

ben şahsen böyle birşey düşündüğümde, yaşadığımda kesinlikle üstadını arar bulur yaptırır, hakkını veririm... benim düşüncem olup tavsiye değildir

• öncelikle arabam bozulduğunda evet kendim açıp yapıyorum profesyonel modifiyeyle uğraştım uzun dönem sanırım yanlış insana oldu bu yorum! ayrıca tarzın hatalı olsada şaka mahiyetinde söylediğini düşünerek gülümsemeyle karşılıyorum. onun dışında da zaten yakın bir arkadaşımın arkadaşı bu işin teknik servisiyle uğraşıyormuş tesadüfen öğrendim ve gittim verdim ona yarında inşallah sağlam bir şekilde alıcam. Hatta Ankara da ihtiyacı olan arkadaşlar olursa memnuniyetle yönlendirebilirim. Sadece iphone servisi üzerine çalışıyor.

not: o tanıdık servise gidince gördümki ne kadar çok bozuk iphone varmış piyasada ya. 10tane içi açılmış veya tamir için sırasını bekleyen iphone vardı!

• quote:

Orjinalden alıntı: gsyagtu

öncelikle arabam bozulduğunda evet kendim açıp yapıyorum profesyonel modifiyeyle uğraştım uzun dönem sanırım yanlış insana oldu bu yorum! ayrıca tarzın hatalı olsada şaka mahiyetinde söylediğini düşünerek gülümsemeyle karşılıyorum. onun dışında da zaten yakın bir arkadaşımın arkadaşı bu işin teknik servisiyle uğraşıyormuş tesadüfen öğrendim ve gittim verdim ona yarında inşallah sağlam bir şekilde alıcam. Hatta Ankara da ihtiyacı olan arkadaşlar olursa memnuniyetle yönlendirebilirim. Sadece iphone servisi üzerine çalışıyor.

not: o tanıdık servise gidince gördümki ne kadar çok bozuk iphone varmış piyasada ya. 10tane içi açılmış veya tamir için sırasını bekleyen iphone vardı!

hahahahahaha güzel olmuş o zaman... o tanıdık servis biliyomu işi bari.. arada bir bizde gidip nasiplensek... motorun içini açmaktansa... pmden salla adresini.... belki bigün lazım olur ya hani... kötü örnek olmayak...

• yolladım adresi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.