Şimdi Ara

İPHONE APP YÜKLEME HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone a (3g 16 gb) itunes ile pc üzerinden app yüklemeye çalışıyorum. itunes dan get app diyorum itunes içine düşüyor fakat sycn dediğimde telefona gelmiyor account falan tamam login haldeyim. neden oluyor olabilir.
    yardımcı olursanız sevinirim.

herkese iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: ubilgic

arkadaşlar merhaba

iphone a (3g 16 gb) itunes ile pc üzerinden app yüklemeye çalışıyorum. itunes dan get app diyorum itunes içine düşüyor fakat sycn dediğimde telefona gelmiyor account falan tamam login haldeyim. neden oluyor olabilir.
    yardımcı olursanız sevinirim.

herkese iyi günler

telefonun jailbreakli ise ve paralı bir programı i tunes ile yüklemeye calısıyorsan ..
    cydiadan telefonun sürümüne göre itunes ile program aktarmak istiyorsan appsync 3.1 i yüklemen lazım arkadaşım.. onu yüklersen i tunes üzerinden sorunsuzca aktarabilirsin.. cydiada search kısmına yaz cıkar zaten ama sürümüne göre indir arkadaşım.. 3.1.3 ise 3.1 i... appsync (bu olmadan aktaramazsın cok aradımda burdan biri söyledi yaptım oldu bende sana söylüyorum.. iyi günler.

• arkadaşın jailbreak'in ne olduğunu bildiğini sanmıyorum.. itunes'tan o soldaki menüden iphone'u seçin, sağ ekranda açılan görüntüde applications'ı bulun, sync apss ya da o indirdiğiniz uygulamalar tikli mi?
  • evet tikli app sekmesinde aşağıda bir sürü app var sycn dediğimde ilk önce backing yani bakcup alıyor sonra sycn başlıyor görünüyor kesiliyor. bu arada telefon jailbreak lı değil garantili orjinal telefon.
  • Arkadaşlar selam...
    Bilgisayarımda mevcut olan pdf dosyalarımı iphone a atıp nasıl okuyabilirim...
    Hatta nasıl atarım ?
    Şimdiden teşekkür..
  • mesajım bulunsun benımde merak ettigim bazı sorular var :)
  • direk nasıl atılıyor bilemiyorum bi araştırmak lazım ama maile atarsanız ordan açabiliyorsunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.