Şimdi Ara

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
5.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sakarya Akyazı ilçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Sakarya Akyazı ilçe

İstanbulda tanıdık yok mu?

Veya otobusle gelip giderseniz daha az zararlı olursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army
    Pardonda hocam siz nerden uyduruyorsunuz. Fiyat karşılaştırması yapılırken n11’de ithalatçı garantili telefonların fiyatlarını karşılaştıracak halleri yok dimi?

Sallamayın. n11 de de başka yerlerde de 3119 liraya İthatalaçı Garantili falan değil, Samsung Türkiye Garantili cihaz dolu.
    Üstelik benden alıntı yaptığınız yorumda İthalatçı Garantili DEĞİL , Samsung Türkiye Garantili diye eşşşşek kadar yazmışım.
    Artık nerenizle okuyorsanız...

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 13 Ekim 2017; 16:37:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army
    Pardonda hocam siz nerden uyduruyorsunuz. Fiyat karşılaştırması yapılırken n11’de ithalatçı garantili telefonların fiyatlarını karşılaştıracak halleri yok dimi?

Sallamayın. n11 de de başka yerlerde de 3119 liraya İthatalaçı Garantili falan değil, Samsung Türkiye Garantili cihaz dolu.
    Üstelik benden alıntı yaptığınız yorumda İthalatçı Garantili DEĞİL , Samsung Türkiye Garantili diye eşşşşek kadar yazmışım.
    Artık nerenizle okuyorsanız...

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu!

İyide ben size cevap vermedimki,ayrıca sizinle öyle bir iddaa’ya filanda girmedim.Siz benim cevap verdiğim kişilere bi bakın isterseniz.Nerenle okuyosun filan demişsin ben sizin mesajı okuyarak konuya yorum yapmadım.Siz iyimisiniz.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    İstanbulda tanıdık varda, istanbulda güveneceğim esnaf yok 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

Devlet diyor ki "La olum 4000-5000tl lik telefonu herkes almasın parası olan alsın geri kalanı yerli telefon alsın neyinize yetmiyo at mı koşturacanız telefonla"

işte aradığım kafa bu fakir sürünsün zengin at koştursun.
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Mesut çevik açıkladı orijinal garantili cihazlar nakit para ihtiyacı olanlar için alım yapılmış gibi gösterilip el altından ucuz satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericik

İphone 6 yeterli
    fazladan vereceğiniz fiyat farkı size birşey getirmeyecek

6 çok yavaş kalıyo, en az se yada 6s alınmalı alıncaksa

• Arkadaşlar merhaba..milliyet gazetesinde 699$ diyor Düz ip8 fiyatı için..ancak Amazon.com da baktığımızda 829 dolar en uygunu..vergi hariç fiyatı mı 699 dolar acaba?amerikadan vergi dahil kaça alıyoruz tak olarak bileğisin olan var mı?

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Amarikanya feyatı 699 dölar ise, evrupa feyatı 699 yöro oluyor genelde, ona göre hesap yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam Avrupa icin konuşmuyorum ki ben abim gelirken bi iPhone istiyorum ordan 699$ dan mı alacak yani onu merak ediyorum..Amazon.com da neden 830$ yazıyor onu soruyorum..

699 dan alamaz, eyalet vergisi var bulunduğu yere göre. Yalnız bi kısmını iade alabiliyorsunuz tax refund belgesi doldurtturup.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam cevap için..bilginiz varsa son bi soru..bu vergi iadesi için turist mi olmak lazım illa abimin oturma izni var greencard vatandaş değil henüz yine de alır mı vergi iadesi acaba?

Onu bilmiyorum maalesef
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben bana da cevap yazdınız zannettiğim için öyle yazdım. O yüzden kusura bakmayın.
    Gayri ihtiyari "Fiyat karşılaştırması yapılırken n11’de ithalatçı garantili telefonların fiyatlarını karşılaştıracak halleri yok dimi?"
    dediğiniz için cevap verme gereği hissetim. Mesela n11, GittiGidiyor gibi sitelerde 3119 liraya var. Ve 50 lira bonus veya 90 lira indirim
    çeki gibi şeylerle aşağı yukarı 3069 liraya geliyor. Ve Samsung Türkiye Garantili. Garantisi aynıyken, sadece parası olmayıp taksitle ödemek
    zorunda olan insanlar 3000 liralık telefona taksitle 5000 lira verirler. Zira 3999 liraya bir de taksitte vade farkı ekleniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Neden mırın kırın ediyorsunuz? Devletimize vergi vermek zorunuza mı gidiyor? Devletimize vergi vermek kutsaldır. İsterlerse 10 bin lira vergi koysunlar devletimize feda olsun halk devlet için vardır.

Şahane ironi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• One Plus 5 Xiaomi 6 alın geçin. Hiç gocunmuyorum 1700 lira verdim huzura erdim. 5500 lira ne be, gider bir sürü eksiğinizi alırsınız.
  • İnsanların artık aldığı telefonu uzun süre kullanması gerekli bu fiyatların istediğimiz seviyeye gelmesi için. Elindeki telefon iş göremez halde olan insan son çıkanı alsın en güncelini alsın almışken ama her sene yeni çıkanı aldığımız sürece hep böyle söylenmeye devam edicez. Eskiden psikolojik sınır 2000 tl idi 6s ler çıktı 3000 tl ler söylenmeye başlandı bu fiyata telefon almak akıl işi değil dedik sonra gidip aldık şimdi 5000 den aşağı telefon girmiyor ülkeye. Aldığımız telefonla sosyal medya mail fotoğraf müzikden başka ne yapabiliyoruz iphone 8 in yapıpta 6s in yapamadığı ne var whatsapp a 1 saniye geç girince ne kaybedicem diye düşünüp öyle karar vermek lazım.

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım önemli değil ortada bir kusur yok. Yanlız herkes yanlış anlıyor beni. N11 gittigidiyor gibi sitelerde vardır o fiyatlarda doğrudur.Benim demek istediğim karşılaştırma yapılırken resmi daha doğrusu firmaların bunu kaç paradan piyasaya veriyo satış fiyatı nedir ona bakılır demek istedim.Yani şöyle örnek vereyim size,herhangi bir teknoloji mağazasından telefon aldınız fiyat önemli değil 2000-3000-4000 neyse ,bi zaman sonra telefonda kusur çıktı bişey oldu diyelim geri iade olacak yada muadili bir telefon verilecek o zaman size diyorlarmı telefon GittiGidiyor’da yada n11’de şu indirim bu indirim filan diye atıyorum 3000 olan telefonu size 2500 diyorlarmı neyse fiyatı onun üzerinden işlem yapıyorlar.Yani biraz karışık oldu ama umarım anlamışsınızdır dediğimi.Burda önemli olan haberin kaynağı,donanımhanber bu haberi yaparken resmi Apple Türkiye yada Samsung shop’lardan alacak fiyatı öyle karşılaştıracak doğru olan bu kalkıp n11 ve GittiGidiyor sitelerinden karşılaştırma yaparsa yada kaynak gösterirse habercilik olmaz bu.Yada öyle yapsa bu sefer demezlermi Apple yada Samsung’un resmi sitelerine bakmadan nasıl haber yapıyorsunuz denmezmi.Benim anlatmak istediğim bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 4senedir Note3 kullanıyorum. Android 7. 1. 2 yüklü.diğer note serileri arasında kamera ve işlemci dışında birde ekran şekli dışında her şeyi ile aynı bence. Devletimizde de milletimizde de şu gösteriş hava atma olayı yüzünden çok sömürülüyoruz. Müthiş paralar gidiyor yurt dışına. Şöyle 1 sene kimse telefon değiştirmese bak bakalım nasıl fiyatlar düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.