Şimdi Ara

iPhone 8 Plus Product Red VS iPhone X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceki günlerde bildiğiniz gibi Apple iPhone 8 ve 8 Plus için "Product Red" telefonları duyurdur.
    Şu an iPhone X kullanmaktayım ve bazı yönlerinden memnun değilim. Önümüzdeki günlerde yurt dışına çıkacağım ve büyük ihtimallede bir tane iPhone 8 Plus Red satın alacağım, sizce iPhone X kullanan biri 8 Plus modeline geçtiğine pişman olur mu sizlerinde fikrini almak istedim. Birde Apple'ın 6 ay sonra yeni iPhone modelini duyurmasıda var sizce onu mu beklemeliyim? Açıkçası 6 ayın beklemek için uzun bir süre olduğunu düşünüyorum.
    Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

• Bence iPhone X ile devam etmen ve yeni iPhone’ları beklemen daha mantıklı fakat Product Red istiyorsanız eğer yeni iPhone beklemenize gerek yok iPhone 8Plus alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8plus cok buyuk degilmi hocam? Bence X’in boyutlari cok cok ideal ve plusa gorede ekrani daha buyuk daha iyi bir deneyim sunuyor. 8plusun boyutlari sizi bu geciste rahatsiz edebilir.

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Açıkçası beni en çok düşündüren yanı da ekrana alışabilir miyim ?
  • Alışırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bende aynı durumdayım, şuanda iphone 7 plus 128 gb kullanıyorum, bu telefonu kardeşime vericem telefonu bozulduğu için,
    kendime iphone 8 plus mı, yada iphone X mi alsam acaba diye düşünüyorum, acaba iphone X alırsam kullanımda zorluk yaşarmıyım?
  • İphone 5 6-6s-7 ve şuan 8 plus kullaniyom pişman etmedi beni tm birazcik büyük ama abartilacak kadar değil iphone x kullanan biri 8 plus kullanmasi 1 hafta zorlayabilir bence beklenmeli eylüldeki cihaz tanitilirsa 8 plus dahi satabilirsin yazik edersin kullan gitsin..

• 8 plus yerine kesinlikle x düşünün.
  • Eylül ayını bekleyin

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Ekrana alisirsinda o buyuk kasaya alisirmisin bilmem :) hocam bence gereksiz bir macera simdilik X ile devam edin derim 👍🏻

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.