Şimdi Ara

Iphone 8+ Plus Kamera Değişimi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam. kendimi çok kötü hissediyorum.

ikinci el bir telefon aldım, telefonun kusuru şuydu: kameranın içine birkaç tane kum tanesi girdiği için, kamerada çizilmeler yapmıştı. bu da az da olsa kamera ile fotoğraf çekiminde rahatsızlık veriyordu.

ben de gittim ve tamiri için, şimdi ismini vermeyeceğim ama ünlü bir (youtubeda videolar çeken) tamirciye teslim ettim.
    500tl ile değiştirebileceklerini söylediler, kabul ettim.

telefon elime geldiğinde, kesinlikle portre modunda çekim yapamıyordu. kamerayı değiştirmişler.
    tekrar götürdüm ve düzelteceklerini söylediler. hiç sorun etmediler.

bana orjinal parça takacaklarını söylemişlerdi. yoksa ben kamerayı asla değiştirmezdim.

ancak şuan google'ladıkça, kameranın orjinal parçasının olmadığını öğreniyorum. bu doğru mu?
    ben bu telefonu sadece fotoğraf çekimi için aldım. ürün fotoğrafları çekmek için aldım.
    eğer çakma kamera takılırsa ve görüntü kalitesi bozulursa intiharın eşiğine gelirim. kenarda biriktirdiğim son 3 kuruşluk parayla almıştım.

inanılmaz berbat hissediyorum şuan kendimi.

1. gerçekten orjinal parçası yok mu bu kameranın?
    2. eğer yan sanayi kamera takılıyorsa, görüntü kalitesi bozuluyor mu fotoğraf çekimlerinde?

bir el atın nolur, içim içimi yiyor.
    ben adamlara 1000 defa da sorsam, onlar 1000 defasında da olumlu konuşacaktır. ama gerçekleri öğrenmek istiyorum.

• Fotoğrafların kalitesinde bir sorun varsa bunu zaten anlarsınız hocam. Dikkatinizi çeken birşey yoksa takılmaya değmez.
    Ama asla ama asla 2.el telefon almayın.
    Kaça aldınız bilmiyorum ama keşke 8 Plus yerine gidip sıfır 7 Plus alsaydınız. Kameraları neredeyse aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.