Şimdi Ara

iPhone 7S ve iPhone 9’a ne oldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • XS extra small gibi bir algı oluşturabilir, X ismi sadece bu telefona özgü olabilir seneye direkt 9 ve 9 Plus olarak bu x modelinin 2 varyasyonu gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventalpsal

İyi güzel yazmışsınız da neden X'i X diye okumadıklarını yazmamışsınız... Seneye XS çıkınca On S diyecekler, peki öbür sene 11'i nasıl yazacaklar, nasıl okuyacaklar? X1 diye mi?

Bence iPhone X'i X diye okusalar daha iyi olurdu, iki sene sonraki modeli de "X iki" diye okurlardı...

Bence de Apple saçmalamış.
    10.cu seneye vurgu böyle mi yapılır?
    Bir de 10.cu sene çok mu önemli, 50.ci sene sanki.

iPhone bence 10, 11 diye devam etmez artık, ama ne olur bilmiyorum.

Ben olsam iPhone Air derdim ve böylece yeni bir ürün gamı başlatmış olurdum. Air için çok mu kalın, o zaman da iPhone Pro vs gibi bir isim koyardım. Ama bu foruma bıraksan iPhone Revolution koyarlardı herhalde.

• Bir teknoleji yazarının öngörüsüne göre bundan sonraki modellerde mac OS X'lerde oldugu gibi X sonrası bazı isimlendirmeler ile gelecegini öngörüyormus. Iphone X Sierra gibi örneğin. Düşününce mantıklı geliyor aslında.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben tanıtımdan önce yapılan habere yorum yaptım, Mesut Çevik kızdı. Bu haber ne böyle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple düşünmemiş bizmi düşünelim :S

• Yahu adamların kendisi böyle bi kurgu düşünmemiştir valla pes. Sizin gibi editörler sayesinde bu tür kurgular oluştırup kullanıcılar arasında da polemik başlatıyorsunuz. Haber yapıcaksınız diye çok kötü saçmalıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seneye iphone XX olur sonra iphone XXX fiyatlar nasılsa hardcore ??

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    9, bazı dillerde "HAYIR" anlamına geldiğinden (veya teleffuzu hayır'ı andırdığından) tercih edilmiyor, en azından Microsoft bu yüzden 9'u tercih etmemişti.
  • Çokta önemliydi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş adamlar kendileri iphone 10 dediler

Reklam filmlerinde iphone 10 diyorlar

Hala neyin tatavasını yapıyorsunu böyle uyduruk haber yaparak sayın editör ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra?

• İphone se 2 çıksın gerisi hikaye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani iPhone 7S ve iPhone 9 es geçilmiş oldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.