Şimdi Ara

iPhone 7 şarj sorunu hakkında bilgisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalama iki ayda bir kez bu sorunu yaşıyorum. Gece tam şarjla yatıyorum sabah kalktığımda şarj %10 seviyesinde. Destekle iki kere irtibata geçtim söyledikleri her türlü şeyi yaptım ama sorunum düzelmedi. Zorlu'ya gittiğimde genel bir tarama yaptılar donanımsal olarak bir sorun çıkmadı. Ulan zaten ne alsam illa bir sorunu çıkıyor. Bu soruna benzer bir durum yaşayan var mı? Ne yapabilirim sizce? Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Herhalde sorun pilde olsa sık sık meydana gelirdi.

• Lanet sorum neden ilgi görmedi N E D E N

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şarjını yiyen, arka planda çalışan, bir uygulama var mı kontrol ettin mi ?

• MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısına yanıt
    Ya hocam hepsini yaptım donanımsal olarak bir sorun görünmüyor yazılımsal olarakta yapılabilecek her şeyi yaptım. İşin kötü tarafı bu sorun 2 ayda bir olduğundan takibini yapamıyorum. Sıfırdan kurdum ama sonuçta eski ayarlarımı geri yüklüyorum.

• Saçmalık onların dediği. Donanımsal bişey yokken birden %10 a düşmesi başka nasıl açıklanabilir. Şimdi 2 ayda bir oluyosa ileride 2 haftada sonra günlük olacak bu sorun. Haa telefon soğuk bi ortamda beklediyse normal. Kışın böyle bir durum görülmesi normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sınav aradan çıksın gidip pilini değiştiricem hocam parasını verdiysem karşılığını almakta hakkım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.