Şimdi Ara

Iphone 7 Plus Bataryanın %100 den bir anda düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar acayip bir sorunla karşı karşıyayım son iki haftadır bu sorun çıkmaya başladı ben telefonu şarjı bitmeden şarja takmayan şarjı dolmadan şarjdan çıkarmadan kullanıyorum ama son iki haftadır %100 şarjdan çıkarıp bıraktığım telefonu sabah uyanınca %82-85 lerde buluyorum önceleri belki uyku sersemi dolmadan çıkarıyorum sanıyordum ama son bıraktığımda tam dolu şarjdan çıkardığımdan eminim ama sabah aynı şekilde buldum şöyle bir durum da var bu olay sürekli olmuyor şöyle söyleyebilirim 10-15 şarjda bir oluyor ama önceleri böyle bir durum yoktu fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi garantiye göndereyim mi acaba

• arkaplanda çalışan brişeyler vardır muhakkak
  • Kapalıydı kapalı olduğuna eminim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arka planda uygulama çalışıyordur yada wifi-hücresel sinyali zayıftır ve bağlantı için ekstra güç tüketiyordur. Bunları bir kontrol edin.
  • Arka plan uygulamalarına bakın hocam onlar olabilir. Zaten ölü batarya kendini belli eder mesela %70 civarında şarj varken bir anda kapanıp şarjı bitmiş olarak gösterir buna benzer durumlar ölü olduğu belirtisidir. Apple sorunsuz batarya değişimi yapar bu konuda.
  • arka planda herhangi bir uygulamanın çalışmadığına eminim çünkü telefonun şarjı bitip kapanıp şarj taktıktan sonra tekrar açıldığında tüm açık uygulamaları tek tek kapatıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.