Şimdi Ara

iPhone 7'nin yüksek çözünürlüklü görüntüleri sızdırıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
4.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerayı bırakında acaba hala 16 GB'mı olacak en düşük model
  • elma logosu olan herşey apple sayılıyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: EzioAditore

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

insanlara; yaptıkları tercihlerinden dolayı, gerçek hayatta asla cesaret edemeyecekleri şekilde keriz yakıştırmasını yapacak kadar kültür seviyesi düşük ve kişilik yoksunu insanların, bu tür forumlarda da olsa düşüncesini beyan ederek karakterlerini açığa vurmaları, bizlerin de gerektiği şekilde bloklama yaparak daha düzgün ve seviyeli bir forum ortamı yaratmamız açısından iyi oluyor diye düşünüyorum. İtina ile blok.

Adamın yazdığı çok dokunmuş belliki. Sende de kendine yedirememe var. Onu yazan adam belki bunu yüzüne rahatça söyleyebilir nerden biliyorsun da kendini ondan üstün görür gibi konuşuyorsun. Belki onu görüp sen kaçacaksın? Adam orada sadece KERİZ demiş ve sen ona neler yazmışın. Senin yazdıkların daha ağır. Mahkemeye verse seni kesinlikle kaybedersin. Yazdıklarına dikkat et işine gelmeyince milleti böyle aşağılama. Kimin ne olduğunu bilemezsin.

Kime dokunduğu belli oluyor zira iki kişi arasındaki laf münakaşasına 3. nün dahil olması ile ona ne düştüğünü atasözlerimiz güzelce açıklamış.
    Sen ve senin gibi düşünenler için Apple pis ve kaka zaten. Bu dünyanın en akıllısı sizlersiniz ve geri kalan da yani Apple'yi tercih edenler de "keriz" öyle mi ? Ve bu "keriz" kelimesi de oldukça basit ve normal karşılanacak bir kelime öyle mi ?Yaşadığınız ortamı merak ettim doğrusu.. Zira bu kelime normal olan toplumlarda düpedüz hakarettir.
    Ayrıca mahkemelik olunduğunda kimin kaybedip kaybetmeyeceğini de bilecek olgunlukta ve eğitim seviyesindeyim merak etmeyin.
    Ben kimseyi aşağılamıyor ve hakaret etmiyorum! Tercihlerinden dolayı insanları aşağılayanlara ağzının payını veriyorum.
    Okuduğunuzu anlamadıysanız tekrar okumanızı salık veririm. Yok, anladığınızı düşünüyorsanız da beni bloklamanızı öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Laf sokma çabaları içindesin açıkça belli oluyor bundan da aldığın eğitimi gayet iyi gördüm. Neymiş 2 kişi konuşurken 3.ye laf düşmezmiş :) Yazdığın şey alakaya maydanoz. Ben lafımın arkasındayım her zaman. Sen ve senin gibi düşünenler diyerek bir aşağılama güdüsüne kapılmışsın hemen sonrasındaki yazdıklarınla da zaten bunu daha da artırmışsın. Allah seni ıslah etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

Yaptığınız habere tüküreyim!!!Yüksek çözünürlüklü görsel diye başlık at piksel piksel resim koy?Allahıma SDN sizden daha ciddi haber yapmaya başladı.İki bebeye kaldı site!

Aynen katılıyorum, Donanım Haber forumdan ibaret artık. Bölüm sonu canavarınıda bitirdiler zaten, geçen eski ekip komple SDN twitch üzerinden yayın yaptılar. Sdn oyun işinede girerse süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s 6 sahipleri 7 yi boklarken full hd izle her sene aynı muhabbet 6s sızdırıldığındada aynı şey oldu 6 da 5 de 5s de hep aynı şeyi yapıyorsunuz sonra apple ürünü servis edince aaa güzelmiş diyorsunzu

• Apple en son 4S`te heyecanlandırdı fanlarını...

• Nasil bir fanboyluk kamera cikintisini sevdim diyen var bariz haya beceriksizlik masaya koydugunda havada tutan ne bileyim baska telfn yapsa cop yazacak kisiler

• Çöp. Hele Tasarıma Bak...

• Çözünürlük iyiymiş
  • acaba yeni ürün zaman Türkiyede olacak

• ne zaman satışa sunulacak?

• iphone 5s gold satılıktır bırakın 6 / 6plus / 7 gelin size satayım:) 5s ler ilerde bulunmaz hint kumaşı gibi olacak yedekde birtane var onu satılığa çıkartıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet

Kamerayı sanki tutkalla yapıştırmışlar

• Igrenc tasarim diye bisey yok.Kim ne derse desin samsung'u tasarim konusunda gecemezler bi note5 veya s7edgenin cekiciligine bak bide buna..Simdi 4 5 bin lira fiyatta cekerler millet taahhutle araba alir gibi öder apple 4S'den sonra bitti her yil daha da kötü oluyor

• tipini hadi değiştirmediniz bari kılıfsız elde kaymayacak birşey yapsaydınız. kılıfsız elimize almaya korkuyoruz...

• neden arkasında iphone falan filan birşey yazmıyor sizce...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet

Yıllar sonra tekrar iPhone almaya karar verdim şu tasarıma bak Allah aşkına ya. Note 7 ezip geçer bunu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.