Şimdi Ara

iPhone 6S Plus çok mu büyük? iPhone 6S'dan 2cm uzun.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iş kullanıma gelince kullanıyorsun da, cepte taşıması dert değilse alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

5S den 6S plus a gectim hic bir zorlukda cekmedim kullanimda veya tasimada hatda tam tersi kullanimi , ekrani , şraj dayanikliligi gibi cok avantajlari var.

Aynı şekilde 5S ten 6S+ geçtim. Oldukça memnunum ve iyi ki plüs aldım diyorum. Ama her cebe girmez o ayrı. Onun dışında her açıdan plüs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plus alin şarjınız dolu dolu yetecek 6s alanlar şarja takarken siz rahat rahat devam edeceksiniz
    Ben oyle yapıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6S Plus kullanıyorum. Daha önce LG2 kullanıyordum. Biliyorsunuz ekran çerçeve oranı o dönem için müthişti. 6S Plus da gözüme batmıyor 5.5 inch telefon kullanmayı çok seviyorum. O kadar da büyük değil ayrıca batarya olayı çok daha iyi. Bu pil kapasitesinde Android telefonlar bu kullanım süresine ulaşamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baska firmalar 6s plus'in boyutlariyla 6" telefon satiyor.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Aynen. Zaten Plus un sorunu ekran büyüklüğü değil gereksiz kasa boşluklarından doğan kasa büyüklüğü. Ekranın altından üstünden 1 cm belki daha fazla boşluk var. Home tuşunu kaldırırlarsa biraz çözerler. Ama yanları bari sıfırlasınlar yada yaklaştırsınlar onlar için bi bahaneleri de yok
  • 6 ve 6s kullanıyordum 6s Plus'a geçiş yaptın ilk defa iyi bir cihaz kullandığımı fark ettim boy önemli
  • Valla bazen bana ıphone 6 bıle buyuk gelıyor plus bence cep degıl canta telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ideal zamanında note 3 kullanırken az eziyet çekmedim. Plus note serisindende büyük zaten. Tek elle kullanmak inkansız öyle zamanlar oluyodu ki tek elle sürükleyipte gelen çağrıları bile cevaplamak zor oluyodu. Eğilip kalkınca oturunca cebinde bişeyler batıyo sürekli. Şortların cebine sığmıyo 3 de 1i dışarda telefonun. Aman aman düşündükce bile kötü oluyorum eziyetten başka bişey değil 6ların ekranı tam karer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus kullanıyorum kesinlikle çanta telefonu ama şöyle bişey var gidip 4.7 tetris ekranda kullanmak istemiyorum 5.5 plus bile kullanırken az daha büyük olabilirmiş diyorum çünkü o boyut cidden kullanım rahatlığı veriyor telefon kadarda büyük bi kılıf aldım hepten kocaman oldu bu yüzden ufak çanta aldım hem sigara anahtarlık cüzdan gibi zımbırtıları tek bi yerde toplamak daha güzel oldu plusu cepte taşımayı düşünme derim

tek elle kullanıma gelecek olursak valla ben kocaman plusı ufak ellerimde tek elle gayette kullanıyorum bi sıkıntı olmuyor sadece telefonla konuşurken garip oluyor telefon kafanla aynı ebatta duruyor

bide şunlardan sipariş etmeyi düşünüyorum 2 dolar filan

iPhone 6S Plus çok mu büyük? iPhone 6S'dan 2cm uzun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 14 Mayıs 2016; 1:26:06 >

• Şu an 6 kullanıyorum, plus serileri benim için çok büyük.Ellerim küçük olduğu için kullanamam. Cebe de sığmıyor zaten.Benim İçin kesinlikle 4.7 inch.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.