Şimdi Ara

iphone 6s plus Alamama (Turkcell)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah saat 10 da Turkcell e gittim. Limit Puanım 8900 lerde neyse ıphone 6s plus 128 gb bile 5200 puan . ilk iş sisteme giriş yapıldı hattıma sms gönderildi dedi bende hat yanımda değil kullanmıyorum hattı dedim. İlk başta 139 TL otomatik ödeme zamanı gelmemiş olan borcumu tahsil ettiler. Daha sonra mesaj gelecek diye 19 TL sim kart değişikliği parası ödedim. Buraya kadar katlandım herşey ok dediler bu sefer de sim kart değişikliği olduğu zaman cihaz alabilmek için 12 saat geçmesi gerekiyor dediler. bende eeee dedim. malesef yarın gel dediler.

Allaha havale ettim mübarek muharrem ayında .

• Islemler dogru ilerlemis sikinti yok hocam. Cihazınizi ayirsaydiniz. Ayni islem arkadasimin basina geldi ve bizde bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu firmalar hep böyle. İlk başta söylemesi gereken şeyleri en son söylüyorlar. Müşteri belki ertesi gün orada olmayacak veya başka şekilde alacak. Durduk yere fatura tahsilatı ve sim kart değişiklik parası almak nedir. Keşke geri isteseydiniz verdiğiniz ücretleri.
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    cihazı sözde ayırdılar bakalım yarın o da kalmadı derlerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbaba -- 23 Ekim 2015; 12:00:56 >
  • ben 1998 yılından beri turkcelliyim puanım 1500 2 senedir kullanmıyorum 2ayda 30tl fatura ödüyorum ondan çekmişler dibe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Bu firmalar hep böyle. İlk başta söylemesi gereken şeyleri en son söylüyorlar. Müşteri belki ertesi gün orada olmayacak veya başka şekilde alacak. Durduk yere fatura tahsilatı ve sim kart değişiklik parası almak nedir. Keşke geri isteseydiniz verdiğiniz ücretleri.

Siz nereden aldınız?
  • bu limit puan ıvır zıvır derdinden bıktım gittim bankadan kredi çektim 24 ay ödemeli aldım kafam rahat. Tarife derdim yok.Çok daha ucuza geldi.
    bugüne kadar turkcellden 1 ipad 3 iphone almışım hepsini tıkır tıkır ödemişim hiçbir borcum yok yaklaşık 15 senelik hat ,defalarca fatura kesim tarihimi değiştirin her ayın 1i ödeme tarihi olamaz ben ayın 5inde maaş alıyorum dememe rağmen dinletemedim , geç ödemelerden dolayı limit puanı düşürmüşler.
    çokta umrumdaydı :)
  • nefendim kullanıcısına yanıt
    Ben almadim :)

• quote:

Apple bölüm yetkilisinde bi apple iPhone olmalı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Valla az önce türkcelle gittim tak diye verdiler cihazı. 6s 64gb aldım. Bu arada sim kartta değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Apple bölüm yetkilisinde bi apple iPhone olmalı

iPhone'umun olmadigini soylemedim. 6s veya 6s+ almadigimi soyledim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

Sabah saat 10 da Turkcell e gittim. Limit Puanım 8900 lerde neyse ıphone 6s plus 128 gb bile 5200 puan . ilk iş sisteme giriş yapıldı hattıma sms gönderildi dedi bende hat yanımda değil kullanmıyorum hattı dedim. İlk başta 139 TL otomatik ödeme zamanı gelmemiş olan borcumu tahsil ettiler. Daha sonra mesaj gelecek diye 19 TL sim kart değişikliği parası ödedim. Buraya kadar katlandım herşey ok dediler bu sefer de sim kart değişikliği olduğu zaman cihaz alabilmek için 12 saat geçmesi gerekiyor dediler. bende eeee dedim. malesef yarın gel dediler.

Allaha havale ettim mübarek muharrem ayında .

Pazartesiden beri 4.5g sim kart değişimi için ücret alınmıyor paranızı geri isteyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

bu limit puan ıvır zıvır derdinden bıktım gittim bankadan kredi çektim 24 ay ödemeli aldım kafam rahat. Tarife derdim yok.Çok daha ucuza geldi.
    bugüne kadar turkcellden 1 ipad 3 iphone almışım hepsini tıkır tıkır ödemişim hiçbir borcum yok yaklaşık 15 senelik hat ,defalarca fatura kesim tarihimi değiştirin her ayın 1i ödeme tarihi olamaz ben ayın 5inde maaş alıyorum dememe rağmen dinletemedim , geç ödemelerden dolayı limit puanı düşürmüşler.

İki aylık maaşınızı falan verdiniz herhalde bankadan kredi çektiğinize göre :) İnsan sinirleniyor biraz da üzülüyor adam abd de 200 dolara yapıyor telefonu burda insanlar almak için evi arabayı ipotek göstericek nerdeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

bu limit puan ıvır zıvır derdinden bıktım gittim bankadan kredi çektim 24 ay ödemeli aldım kafam rahat. Tarife derdim yok.Çok daha ucuza geldi.

İki aylık maaşınızı falan verdiniz herhalde bankadan kredi çektiğinize göre :) İnsan sinirleniyor biraz da üzülüyor adam abd de 200 dolara yapıyor telefonu burda insanlar almak için evi arabayı ipotek göstericek nerdeyse.

söylediklerinizi anlayamadım ama turkcellden telefon dilenip üzerine hayvani bir kazık yiyeceğime bankamın internet şubesinden 2dk içine onaylı kredimi kullanır çok daha az faizle 24 ayda rahat rahat öderim. İstediğim zamanda istediğim operatöre geçerim.
    bidaha tahahütle falanda işim olmaz

• Bende de iPhone 6 plus 128 gb var zaten amacım 12 taksitli almak mantıklı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbaba -- 23 Ekim 2015; 15:36:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell puani nedir arkadaslar? Cihazi alabilmek icin belli bir puan mi birikmesi gerekiyor?

• aveadan aldım. 24 ay ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.