Şimdi Ara

'iPhone 6S 18 Eylül'de raflarda olacak' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu verdiğiniz paraları yarın bi gün ev araba borcuna girdiğinizde cok ararsınız 3000 4000 tl nedir ya bu fiyata cok güzel şeyler yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ecura

quote:

Orijinalden alıntı: artenis
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren
    quote:

Orijinalden alıntı: artenis Haberin başlangıç cümlesi akıllara zarar :D
    En değerli şirket Apple.
    suan appleın borsada ki değeri 720 milyar dolar .Bundan değerli kim var merak ettim teknoloji dünyasında engin bilgilerinle anlatırmısın
    Senin engin bilgin de yetmemiş merak etme, rakamlar yanlış ama bende yanılmışım, gerçi gelir olarak EXON MOBILE daha önce , Forbes konuşsun bu noktada; http://www.forbes.com/powerful-brands/list/#tab:rank
    Cahil olma rekoru kırıyorsun ingilizcen de zayıf..Marka değeri ve piyasa değeri farklı şeyler abicim daha çok okuman araştırman lazım Not:Belki bu sana engin bilgiler katar :)http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1671403-applein-piyasa-degeri-700-milyar-dolara-ulasti ki bu haber 2014 yılının haberi o zaman hisse başı değer 119 dolar suan 124 dolar
    Tamam benim ERGENİM, ergen dediğin prof kıvamında bilgi sahibidir, benim suçum, yoksa o linki vermek felen zaten sen o listeyi biliyordun ki ezbere,
    Yazdıgını google translate yazdım türkçeye çevir diye yine anlamadım ne diyorsun arkadas

dünyanın en değerli ve en çok kar getiren şirketlerinden en önemli soru şuan bize bir faydası var mı

• Arkadaş gerekli cevabı vermiş bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dockhanger kullanıcısına yanıt
    Vay be mantıklı konuşan insanlar görmeyi özlemişiz.. 2 sene sonra kullanmıcakları ve çeyreği fiyatına satıp yenisini alıcakları çöplere yazık günah bu paralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecalıskn

Vay be mantıklı konuşan insanlar görmeyi özlemişiz.. 2 sene sonra kullanmıcakları ve çeyreği fiyatına satıp yenisini alıcakları çöplere yazık günah bu paralar.

iki sene olsa gene iyi genelde 1 yıl :)
  • iphone 6s 16 gb 3100 TL den başlar gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül'den sonra y.dışından İphone ticareti çağına geri dönüş yaparız.
    Bir başka sitenin hesaplamasına göre min %15 / max. %30 hesaplaması min. <400tl/800tl> max. yansıyacağı eğer vergi gelirse..
    Olan cihazlara, çıkacak cihazların fiyatını tahmin etmek imkansız gibi bir şey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecalıskn

gencecik insanların paralarını böle şeylere vermeleri gerçekten yazık bu paralara ev araba taksidi ödenir tuslu telefon kullanıpta karizmatikmi olunmucakmış arkadaslar ben kullanıyorum arabam da var evimde ama telefona 500 tl den fazla para verilmesi mantıklı değil
  • Arkadaşlar Merhaba,

Herkes fiyatlandırma konusuna takılmış ancak emin olabilirsiniz ki bu telefon da diğerleri gibi çok satacaktır. Hali hazırda iPhone 6 16GB ile Türkiye'de ayda 65,000 adet satabiliyor ve telefonun fiyatı 2,700 TL. Dolayısıyla sizin zannettiğiniz kadar düşük bir satış adeti gerçekleşmez. Vergilerin artacağından haberdarım ancak Türkiye, burada yazılıp çizilenler kadar maddi durumu düşük seviyede bulunan insanlardan oluşmuyor. Siz burada olumsuz yorum yaparken Bodrum'da lahmacuna 50 TL veren insanlar dahi mevcut. Bu sebeple yorum yaparken kafanızdaki ütopik düşüncelerden ziyade realist yaklaşmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Bu arada iPhone 6 16GB şu an Türkiye'de açık ara en çok satan telefon.

Türkiye uçurum ülkesi ama lütfen yorum yaparken sadece kendi çevrenizi ele almayın. Sokağa çıkın ve gerçek hayatı gözlemleyerek yazın, ben her gün sokakta 45-50 farklı insanda iPhone 6 görüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

quote:

Haberin başlangıç cümlesi akıllara zarar :D

"En değerli şirket Apple".

suan apple'ın borsada ki değeri 720 milyar dolar .Bundan değerli kim var merak ettim teknoloji dünyasında engin bilgilerinle anlatırmısın

Senin engin bilgin de yetmemiş merak etme, rakamlar yanlış ama bende yanılmışım, gerçi gelir olarak EXON MOBILE daha önce , Forbes konuşsun bu noktada;

http://www.forbes.com/powerful-brands/list/#tab:rank

Cahil olma rekoru kırıyorsun ingilizcen de zayıf..Marka değeri ve piyasa değeri farklı şeyler abicim daha çok okuman araştırman lazım

Not:Belki bu sana engin bilgiler katar :)
    http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1671403-applein-piyasa-degeri-700-milyar-dolara-ulasti
    ki bu haber 2014 yılının haberi o zaman hisse başı değer 119 dolar suan 124 dolar

Tamam benim ERGENİM, ergen dediğin prof kıvamında bilgi sahibidir, benim suçum, yoksa o linki vermek felen zaten sen o listeyi biliyordun ki ezbere,

Yazdıgını google translate yazdım türkçeye çevir diye yine anlamadım ne diyorsun arkadas

İşte onu diyorum, forumda hiçbir kullanıcı bir ergen kadar engin bilgiye sahip olamaz.
    Burada da senin Türkçe'n kadar yazamamışım bile düşün ne kadar bilgisizim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 7 Temmuz 2015; 2:13:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

arkadaslar bu verdiğiniz paraları yarın bi gün ev araba borcuna girdiğinizde cok ararsınız 3000 4000 tl nedir ya bu fiyata cok güzel şeyler yapılabilir

Aklıselim bir yorum, +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 7 Temmuz 2015; 2:14:31 >
  • bu vergi işi 3. zam olacak 2200 den piyasa giren i6 - 16 şuanda 2700 :) maşallah
  • Kimilerine göre gerçekten güzel bir haber bence, Apple firmasının ürünlerini de beğeniyorum açıkçası fiyat olarak fazla olmasa bağımlısı olmuştum adamlar hakkını veriyor android cihazlar belki çok güzel performanslı ama bir süre sonra kaldırmıyor
    Bende şuan S3mini var android kasıyor, arkadaşımda ondan önce çıkmış olan 4S var aslanlar gibi çalışıyor ne deyim. Gidip Donanımsal olarak da karşılaştırabilirsiniz.
    Sonuca gülersiniz hatta.
    Her şeyi geçtim adamlar İpod touch diye bir şey yapmışlar hiç bir firma bunun gibisini yapmadı niye satamam korkusu var.
    Samsunglar mesela fiyatına bakın birde 1 ay sonra bakın fiyatı bayağı bir değişiyor satmak zorunda çünkü adam milyon tane model telefon çıkarıyor ve fiyatları düşüre düşüre satmaya çalışıyor.
    Apple'ın öyle bir derdi yok ilk çıktığı gün fiyatı neyse 2 yıl sonra da o çünkü adamların satamam elimde kalır kaygısı yok niye çünkü herkes biliyor ki kaliteli.

• Bu vergilerle bu saatten sonra alınmaz iPhone.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Piyasaya yeni bir çöp daha geliyor.

Forever Note 5

Burda işin ne tamam bende samsung kullanıyorum ama kimsenin seçimine karışamazsın ben ios daki rahatlığı bulamadım androidde

• 128gb lık plus modelini alabilmek için ahırdaki öküzü satmam gerekecek :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Bu haberleri boşuna yapmayın artık nasıl olsa alamayacaz. Teşekkürler Vestel :) iyi ki varsın hep seni alacaz yerli malı yurdun malı herkes üstüne o. malı..

• Note5 bekleyin...

• Yurtdışından alırız

• 2600 den acilis olur ama oda düz 16 aslında plus 64 istiyorum 16 oldukça az kullanıyorum ve üzüyor istediğim modeli alayım desem 3300 olucak yani illa fandroid kullan diyorlar kullanmakta istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.