Şimdi Ara

iPhone 6C'nin çıkış tarihi netleşiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında olması gereken bir tane 4 inçlik model, bir tane de 4.7 inçlik bir model çıkmasıydı. 5.5 inç cidden gereksiz oldu.

• 4 inç ufak 4.7" ve üzeri ise benim elime, alışkanlıklarıma büyük geliyor.
    Note serisi de kullandım Ip6 Plus da, kısa süreli oldu hepsi (birkaç ay en uzunu).

Ya şöyle 4.3" veya 4.5" bir cihaz olsa (en sevdiğim cihazım HTC One S oldu boyut olarak, o cihazı bilenler bilir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthkn F kullanıcısına yanıt
    Neden hen telefon hem tablet alip 2sini birden tasiyayim?

Iphone 6 plus dedigin telefonun sarjini benim diyen adam gunluk islerini gorerek bitiremez. Oyun oynamadigin surece ister parlakligi fulle ister 3g ac sarji oglen 2 ye kadar bitmiyor. Aksama kadar seni cok rahat goturuyor.

6s plusi olan arkadasimla gecenki istanbul maratonuna katildik geldiginde sarji % 47 idi bende s4 var. Ben 2 tam full batarya bitirdim hepsi 2.5 saat ekrandan 5 saat ekran verdi bana. Onun sarji bittiginde kullanimi 7 saat 55 dakikaydi. 3g acik parlaklık % 75 lerdeydi. Ve uzunxa bi surede fotograf cektik. Sarji % 20 deyken parlakligi kisti sadece. Gayette mukemmel gidiyor sarji. Bize aksami cikartti telefon. Bense 2 tam batarya bitirdim.

Iphone 6 icin ayni seyi soyleyemesemde 6+ ve 6s+ in sarji oyun oynamayan birini yari yolda birakmiyor gun icerisinde. Benimde almayi dusundugum telefon 6+. Kismet olursa yilbasindan sonra almayi dusunuyorum.

Telefonun kullanim amaclarini bana ogretmeye kalkmayin. Ihtiyaclarimin hepsi tek bi cihaza sigabiliyorken neden isvec cakisi gibi bin bir turlu alet tasiyayim?

3.5 4.5 inc telefonda turkce klavye ac bakayim rahat yazabiliyor musun? Ben rahat yazamiyorum kardesim iphone 5 te ingilizce klavye kullaniyordum tr ye geçince harfler bit kadar oluyordu ayni anda 2 sine birden basiyordum. S4 ten sonra daha kucuk ekrani elime alinca bi cazibesi yok gozumde değiştirecek isem eger kullanim kabiliyetim limitinde bi telefona gecerim.

Yani bu demek degil s4 5 inc sonraki trlefon 5.5 oldu ee o degisincr daha buyuk mu? Hayir . Bana göre 5.5 inc kullanirken bi sorun yaratmiyor. Note 5 un 5.7 inc i bile sorun yaratmiyor ekran kasa oranindan dolayi. 6 inc e gecer miyim? 6 inc telefon zorluyor. 6 inc telefona gecmem ama ekran kasa oranina gore 5.5 5.7 inc e kadar yolu var. Ben bu cihazları kullanirken sekilden sekile girmiyorum gayet rahat bi sekilde kullanabiliyorum. Otesi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

5C yi sadece birkac kisinin elinde gordum.

C serisine ragbet yok.Neden israrla cikariyor Apple anlayabilmis degilim

Rabete gerek yok, az çok bu boyutlarda bir iPhone talep eden çok kişi var piyasada. Ben bekliyorum, fiyat uçuk olmassa 4 inç olarak çıkacak bir iPhone'u alabilirim.
  • iPhone 5s'im var, gayet memnunum telefonumdan. 4" üstü de telefonları kullanamıyorum.
    Ayrıca 5s'in karizması ve tasarımı 6 serisinden kat kat üstün.

• İs telefonu olarak ikinci telefon icin gayet ideal boyutları. İki tane buyuk telefon tasimak eziyet bunu cuzdan arasina koy ceket cebine at.

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    İsveç çakısı oldu mu şimdi. Tüm ihtiyaçları tek bir üründe birleştirmeyi amaçlayan bir aleti her amaç için bir alet taşıma durumu için örnek vermek İsveç Çakısını ya bilmemektir ya da saygısızlıktır. D: :D
  • metal kasa 4" lazım, 6c'nin 6 ile aynı boy olması gerekir
  • Pil yetersiz kalmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

iPhone 5s'im var, gayet memnunum telefonumdan. 4" üstü de telefonları kullanamıyorum.

• quote:

iPhone 5s'im var, gayet memnunum telefonumdan. 4" üstü de telefonları kullanamıyorum.

Sırf kalınlığı için bile 6 alınır.

Gelmiş 5S'i övüyor.

iPhone 6 kasası 5S'i ikiyle çarpıp 4 e böler

iPhone 6C'nin çıkış tarihi netleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Olur Öyle Şeyler

quote:

Gelmiş 5S'i övüyor.

1- Kalınlık değil incelik demen lazım,
    2- 2'ye çarptığını bilemem ama bölündüğünü/büküldüğünü bilmeyen var mı?

Sana samsung kılıklı, yandan tuş kilitli bükülen yuvarlak ip6 ın ile mutlu yaşamlar, şimdi ikiliyebilirsin.

• 2000 olsun alirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5c başarısız olmasının nedeni s serisiyle fiyatında çok az bir farkın olması birde renk seçenekleri bence bayanlara daha çok hitap ediyo ben bir erkegin elinde 5 c hiç görmedim bence c serisi ni devam ettirmesi applenin saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: mapuza
    iPhone 5'im vardı bozulduğu için iPhone 6 aldım. bence bi telefon'un ideal boyutu 4 inç arkadaş. boyut olarak iphone 5 keyfini 6 dan alamıyorum.

Katılıyorum. iPhone'un 4 inç ekran boyutuna geri dönmesi şart diye de ekliyorum.

quote:

Sana samsung kılıklı, yandan tuş kilitli bükülen yuvarlak ip6 ın ile mutlu yaşamlar, şimdi ikiliyebilirsin.

Yabancı filmlerde söylüyorlar ya hani "That's what I'm talking about" diye. Heh ben de tam öyle oldum şuan.

Neyin ne olduğunu bilen, mantıklı düşüncelere sahip kullanıcılar az da olsa hala mevcut şu forumda. Diğerleri de 5-6 inçlik tabletleri telefon niyetine kulaklarına götürmeye devam etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 19 Kasım 2015; 23:57:31 >

• 4,3 olsa bari
  • quote:

quote:

quote:

Gelmiş 5S'i övüyor.

Merak ediyorum ama cidden i7-8-9 bu kasa ile çıkınca sen ne yapacaksın. Kullanmıcan o zaman bidaha iPhone 5s'in takoz olana kadar karizması için kullan. Abi sizin kafanızı cidden anlamıyorum ya. Samsung kılık yandan tuşlu diye senin kullandığın firmanı kötülüyorsun. 4Sçilerde gelsin 5S'i kötülesin o halde.

• Kesinlikle çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: fAlleNzwOw

quote:

quote:

quote:

Gelmiş 5S'i övüyor.

Merak ediyorum ama cidden i7-8-9 bu kasa ile çıkınca sen ne yapacaksın. Kullanmıcan o zaman bidaha iPhone 5s'in takoz olana kadar karizması için kullan. Abi sizin kafanızı cidden anlamıyorum ya. Samsung kılık yandan tuşlu diye senin kullandığın firmanı kötülüyorsun. 4Sçilerde gelsin 5S'i kötülesin o halde.

Babamın oğlu mu Apple ya da sadece iphone mu var piyasada? Sırf normal boyut çıkarmıyor diye tepsi gibi tabletfon mu kullanacağım?
    Takoz olana kadar da kullanırım ömrü bitene kadar da. Zaten sırf moda olsun diye kullanan tiplerden değilim, telefon ölene kadar da kullanırım.
    Evet benim gibi düşünen bir dünya insan var, iphone 6 ilk çıktığından beri herkes eleştiriyor. iPhone hatlarından çok yuvarlaklaştırıp samsung a benzeyen bir tipi var. hele o yandan tuş olayı bitiştir zaten. Sonuçta Apple kötülenemez veya eleştirilemez bir firma mı ki böyle söylüyorsun? Kötü iş yaparsa eleştiririm, iyi yaparsa överim. Zaten ip4s ve 5s aynı tasarım kalitesinde olduğundan bu kullanıcı kesimi ip6 yı beğenmiyor. Sen beğeniyorsan da al kullan sanane karışma 4" telefon kullanana. Git 6,3" samsung grand al tüm kafanı kaplasın iyi mi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.