Şimdi Ara

İphone 6 yamulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun ip6 icin beyaz ekranda mavilesme sorunu ustune zorlu centere gittim degişim beklerken apple uzmanı telefon bıraz yamulmuş oyuzden icindeki parcalar ekrana baskı uyguladıgı icin olmus dedi kullanıcı hatası dedi cok sorun cıkarmıyosa boyle kullan yada 900 tl ver yenisini al git dedi sok oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç inanasım gelmedi

Ss at inanalım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 1 Mart 2015; 21:06:59 >
  • İlk defa böyle bişey duydum.

• Bugun sabah zorluya gıttım randesuz kayıt olusturdular 14.30dan sonra msj geldı gıttım cıhazı gostermeye we gosterdım ılgılenen kişiye sorunu anlattım we oda cıhaza eline alıp yandan baktı ondan sonra cihazın eyildigini we oyuzden batarya we dıger parcaların ekrana baskısı yuzunden bu sorun olusmus dedi istersen ekran kalibrasyonuna sokalım dedi ama sonus gene aynı cıkar dedi hic ekran degişimine girme cihaz yamuldugu icin gene sıkıntı olur dedi bende sok oldum yamuldugunu orda fark ettım az bi yamulma war demekli cebımde baskı uygulandı oyle oldu sonra bana kişisel düsüncesini soyledi cok rahatsız etmiyosa boyle gıttı yere kadar kullan cihazın bu kaynaktan sıkıntısı cok cogaldıgı zaman yeni cihazı 900 alırsın dedi garantısı bıtsede 900 farkla yeni cihaz alırsın dedi kimseye yalan borcum yok bügün yasadıklarımı paylaştım sadece cunku bende sok oldum cihazın yamuldugunu orda fark ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Hiç inanasım gelmedi

Ss at inanalım bari

İster inan ister inananma ben yasadıklarımı paylaştım sadece yalan soylicek halim yok

• garip bi durum olmuş. 900 tl olayı da ilginc. yani Şimdi garantisi biten iphonumuzu götürüp üzerine para verince yenisini mi veriyor bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo7

garip bi durum olmuş. 900 tl olayı da ilginc. yani Şimdi garantisi biten iphonumuzu götürüp üzerine para verince yenisini mi veriyor bunlar.

Aynen oyle yapıyolar garantılide olsa hata kullanıcı hatalı olursa telefonu werıp yerıne yenısını werıyolar belli bi ucret karsılıgı garantısıde bıtmıs olsa bıle arızalanırsa cıhaz yapılamıycaksa ucret karsılıgıda werıyolar hatta bugun zorluda bırıne denk geldım ip5 wardı sohbet ettık 32 gblik almanyadan almıs 800 tl farkla 32 gblik yeni cihaz werdıler

• we = ve
    War = var
    İmla kurallarına uymayabiliriz ama Türkçemizi saptırmadan yazalım bari...

• Sanırım Türkçe'den kalmış arkadaş imla bilgisi sıfır.

• Garanti Kapsamı Dışında Servis işlemleri. Linkten açılan sayfada Garanti ve Servis Fiyatlandırmasını tıklayın detaylı bilgi orada;

https://support.apple.com/kb/index?page=servicefaq&geo=Turkey&product=iphone&locale=tr_TR
  • Arkadaşlar ip6 alacaktim korktum valla

• Bu yamulma olayi harbiden can sıkıcı. Apple bize sadece 9 şikayet geldi demişti ben bu forumda onlarcasını gördüm. Şahsen almak istesem bu saatten sonra 6S i beklerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.