Şimdi Ara

İphone 6 sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce çıkıcak olan iphone 6 nın ekranı nasıl olsun 5 inç ve üstü mü yoksa 5s gibi mi olsun ? Arkadaşımla iddaya girdik, çogunluk 5s gibi olsun der dedi. Bende tam tersini idda ediyorum. Sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilmem 500 mah batarya koysunlar yeter.

• 4.7 ve enide biraz daha büyük olursa çok daha güzel olur.

Fakat yapacaklarını zannetmiyorum.

• Bilemedim şimdi, bir taraftan büyük ekran hoş lakin, büyük ekran iPhone karizmasını bozarmı kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 16 Mayıs 2014; 23:28:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

4.7 ve enide biraz daha büyük olursa çok daha güzel olur.

Fakat yapacaklarını zannetmiyorum.

hocam Apple firmasının hep böyle kendine özgü bir klasik tarzı var. adamlar belirli bir çizgiden çıkmıyor. Hatta iPhone 5 de bile 4" ekran yaptıklarında çoğu kullanıcı bu duruma kızmış çoğu kullanıcı da sevinmişti. ama 4.7" yapacaklarını sanmıyorum.

not: apple fan boy değilim
  • Kesinlikle 5 inch ve ustu olmasini istemem.
    4.3-4.5 yeterli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayna.

Sizce çıkıcak olan iphone 6 nın ekranı nasıl olsun 5 inç ve üstü mü yoksa 5s gibi mi olsun ? Arkadaşımla iddaya girdik, çogunluk 5s gibi olsun der dedi. Bende tam tersini idda ediyorum. Sizce ?

Bizim isteklerimizin hiçbir önemi kalmadı artık, adamlar üretime geçti bile. 4.7 ve 5.2 inç şeklinde çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 inç ve üzeri isteyen yok mu ya ?

• Haci inc minc bilmem 2500 mAh batarya koysunlar yeter. Baska hicbi sey istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

Haci inc minc bilmem 2500 mAh batarya koysunlar yeter. Baska hicbi sey istemiyorum

Okadar bataryayı o boyuta sığdıramazlar 2500 mah olması icin telefonun buyumesi lazım telefon buyuyunce ekranda buyucek dogal olarak

• Ust ve alttaki siyah barin iyice incelmesi ve ekranin telefon buyumeden buyumesi.

• boyut önemli değil 4 inç yeterli büyütülürse karşı çıkmam (çıksam da bişe değişmez zaten ) ama bataryayı adamakıllı koysalar zaten çözünürlük fazla yüksek değil büyük bataryaya efsane süre alınır ama koymuyolar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Ust ve alttaki siyah barin iyice incelmesi ve ekranin telefon buyumeden buyumesi.

aynen katılıyorum. bunun üzerine belki bi tık daha ekran büyüklüğü yararlı olabilir.
  • Ben 2 model istiyorum, 1 tanesi tek el kullanımı için, çerçeveleri inceltilmiş 4.3" falan maksimum oda, 4" bile kalabilir, diğeri de ince bi şekilde 4.9"-5" civarı, iphone 5 ten G2 ye geçtim, tamam çok güzel kocaman ekranda, asla 5.5" veya 5.7" iphone u desteklemiyorum.
    İlk G2 ye geçtiğimde "dünya varmış ohh" dedim, artık alıştım telefona ve büyük işte, o zamanlar 5.5" iphone çıksada alsam derdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpooner -- 17 Mayıs 2014; 2:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Ben 2 model istiyorum, 1 tanesi tek el kullanımı için, çerçeveleri inceltilmiş 4.3" falan maksimum oda, 4" bile kalabilir, diğeri de ince bi şekilde 4.9"-5" civarı, iphone 5 ten G2 ye geçtim, tamam çok güzel kocaman ekranda, asla 5.5" veya 5.7" iphone u desteklemiyorum.
    İlk G2 ye geçtiğimde "dünya varmış ohh" dedim, artık alıştım telefona ve büyük işte, o zamanlar 5.5" iphone çıksada alsam derdim

Bende g2 kullanıyorum ayni fikirdeyim

• 4.8 inc olcakmış insan eline oturan en iyi olcuymuş.de benim merak ettiğim kalınlık sizce kaç mm olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

4.8 inc olcakmış insan eline oturan en iyi olcuymuş.de benim merak ettiğim kalınlık sizce kaç mm olur.

Aveanin 4" insan eli için en iyi ölçü diyen reklamı hala hafizamda

• Merak etme dostum apple insan eline en uygun kalinligi vercektir

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

4.8 inc olcakmış insan eline oturan en iyi olcuymuş.de benim merak ettiğim kalınlık sizce kaç mm olur.

Aveanin 4" insan eli için en iyi ölçü diyen reklamı hala hafizamda

4.3 olsun yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.3 4.7 gibi bisey yeter note 3 gibi bisey gelirse bence bozar sadece boydan uzatma mantığından vazgeçip ist ve alt tarafta var olan fazla yerleri ekrana çevirseler yatay da da genişleme yapsınlar bide batarya 2500 olsa siler supurur.. Ben 3GS hastasiydim sekli onun gibi olsun isterdim bi cok kişi ovalar sevmiyor ama bence iPhone 3GS sekli 10 numaraydi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.