Şimdi Ara

iPhone 6 resim ve videoların çok yavaş açılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
13.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vihazım 16 gb ben ekstra olarak 50 gb saklama alanı alıyorum icloud dan boş yer olarak 43 gb boşluk gözüküyor ama resimlerime girince resimler bulanık bulanık sağ alta köşede de ünlem işareti var resim bi 15 dk sonra netleşiyor aynı şekilde telefonumda kaydettiğim videolar var oynat diyorum ama 20 dk oldu mesela hala çılmadı çizgiler dönüp duruyor örnek resimler aşağıda lütfen bana yardım edin çok sinir edici bir durum

iPhone 6 resim ve videoların çok yavaş açılması  iPhone 6 resim ve videoların çok yavaş açılması

NOT:Arkadaşlar sorunu kendim çözdüm belki ilerde bunu yaşayan olur diye burda paylaşıyorum olay icloud hesabı ile alakalı ben 50 gb saklama alanı almıştım ve ayarlardan icloud ayarlarını değiştirmişim şu şekilde olmuş teelfonumda resimler ufak boyutu ile duruyor ama açmak istediğimde internet üzerinden icloud hesabımdan indirip öyle açılıyor her indirme de veri kaybı ve zaman alıyor bunu yaşamamak için ayarlar icloud fotoğraflar iphone da e iyi depolama ve indir ve özgünleri tut seçeneği var indir ve özgünleri tut seçeneğini seçin arkadaşlar yoksa benim gibi sorun yaşarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xpace34 -- 22 Şubat 2016; 8:14:50 >

• Çok yardımcı oldun teşekkürler.
  • albertine A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek :)
  • Teşekkürler derdime derman oldunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.