Şimdi Ara

iPhone 6 Plus 2500 TL AVEA cihazı bu fiyata güvenilir midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnternette 64 GB Space Gray iPhone 6 Plus'ın 2500 tl'ye satıldığını gördüm.Başlıkta da belirtildiği gibi bu cihazın satıcısı AVEA'dan hat üzerine taksitle almış ve 2500 tl'ye sıfır cihazı satıyor.

Bu ilan güvenilir midir?Yoksa dolandırılma ihtimalim var mı?Ek olarak kargoyu satıcının kendisi ödüyor olması beni şüphelendirdi.
    Kısaca bu konuda beni aydınlatır mısınız?

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOROCK_LP -- 7 Kasım 2014; 14:58:50 >

• İlanın güvenilir olup olmadığını nereden bilelim? O derecede bir meblağ ile satıcının insafına kalmak hiç mantıklı değil.
  • cihazı görmeden para falan göndermeyin sakın. dikkat.
  • Kardesim bence bulasma. 2.500 verebiliyosan 3binde verebilirsin, riske atma kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riskli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOOROCK_LP B kullanıcısına yanıt
    Resmi Satış Fiyatı 2950 TL olan bir cihazı bu fiyata ancak acil bir para ihtiyacınca satabilir birisi..

Ama sağlıklı bir ilan olarak gözükmüyor.

Dikkat Etmenizi Öneririm..
  • Baban olsa vermez o fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 7 Kasım 2014; 16:11:43 >
  • Sıkışık durumdan dolayı satıyor olabilir. Ama çok beklemez öyle bir telefon o fiyata.

İmkan varsa yüz yüze görüşün. Bunun dışında hiçbir şekilde alışveriş yapmayın.
  • 24 ay kontratlı almıştır. nakite çevirmek için.. bir nevi 2500 tl kredi çekip 24 ay taksitle ödemek gibi düşün ;) bence anormal bii durum yok.
  • Kutudan 1 kalıp sabun çıkarsa şaşma.

• Bildiğim birşey varsa o da şudur : Gerçekten böyle bir fırsat çıksa ve ilan gerçek olsa, burada konu açıp bu soruyu soracak bir kişiye gelene kadar o fiyata o telefonu havada kapacak ve aynı ilanları takip eden en z 1000 tane telefoncu vardır.
  • vazgeçtim zaten.
    satıcının kargoyu kendi ödemesi beni baya bir kıllandırmıştı.site sanalpazar bile olsa bu riske girilmez deyip almaktan vazgeçtim.zaten daha 2 gün önce imiş kullanıcının üyelik tarihi o yüzden riske girmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Bildiğim birşey varsa o da şudur : Gerçekten böyle bir fırsat çıksa ve ilan gerçek olsa, burada konu açıp bu soruyu soracak bir kişiye gelene kadar o fiyata o telefonu havada kapacak ve aynı ilanları takip eden en z 1000 tane telefoncu vardır.

Evet. Ve o aldıkları telefonları 64 gb için 3500 tl isteyen yerler olacak. Ben kadıköy de gezerken bir yere girdim 64 gb telefonu 3600 tl ye satıyordu.
    Allahtan Apple store var. Eski zamanlar gibi olsa 5000 isteyecek vicdansız adamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.