Şimdi Ara

Iphone 6 önbellek silme sorunu ve programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. telefonum 16 gb. şuan çok az fotoğraf çekmeme ve çok az programım olmasına rağmen kullanılabilir boş alanım 6 gb civarında.

bunun sebebi; facebook programı 30 mb sa 300 mb gözüküyor. Vine programı 25 mb sa 450 mb gözüküyor gibi. gereksiz yere daha önce izlediğim videoları vs. arka planda kaydediyor sanırım.

Battery Doctor programını izleyip tarama yaptım, hafızam yükseldi fakat fotoğraflarımın pikselleri düştü. çektiğim videolarımı açamadım, kısacası zarar verdi. bende programı sildim.

Fotoğraflarıma ve videolarıma zarar vermeyip, bana hafızada yer açacak bir program arıyorum ve çözüm istiyorum. nolur bana programları tek tek silip tekrar yükleyin demeyin, bir çaresi olmalı. teşekkürler.

• reserved
  • Bilgisayariniza phoneclean uygulamasini indirin, telefonu kablo ile baglayin programda en bastaki quick clean secenegine girin once tarama yapicak sonra temizle diyerek on bellegi temizleyebilirsiniz :)

Link;

http://www.imobie.com/phoneclean/

İndirirken karsina iki secenek cikabilir ; itunes 12 yukluysw birini 12 den dusuk surum varsa digerini indirceksin. Su an mobil oldugum icin kontrol edemiyorum linki en son boyle secenek cikiyordu download now yapinca.

Not: itunes gerekir. Bu arada itunes guncellemeleri ciktiginda hemen guncelleme cunku bazen phoneclean calismasini engelliyor ve phonecleanin guncellemesini beklemek gerekiyor. En son itunes 12 ciktiginda phonecleani yaklasik 10 gun kullanamadim :)

bedava kullanmak için kod: GFZO-LNQD-MNHJ-FBOU-TDZE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 9 Mart 2015; 23:05:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Bilgisayariniza phoneclean uygulamasini indirin, telefonu kablo ile baglayin programda en bastaki quick clean secenegine girin once tarama yapicak sonra temizle diyerek on bellegi temizleyebilirsiniz :)

Link;

http://www.imobie.com/phoneclean/

İndirirken karsina iki secenek cikabilir ; itunes 12 yukluysw birini 12 den dusuk surum varsa digerini indirceksin. Su an mobil oldugum icin kontrol edemiyorum linki en son boyle secenek cikiyordu download now yapinca.

Not: itunes gerekir. Bu arada itunes guncellemeleri ciktiginda hemen guncelleme cunku bazen phoneclean calismasini engelliyor ve phonecleanin guncellemesini beklemek gerekiyor. En son itunes 12 ciktiginda phonecleani yaklasik 10 gun kullanamadim :)

öncelikle teşekkür ederim, dediklerinizi harfiyen yaptım. tarama yaptı ve Clean yazısı çıktı. bastığımda Buy Now! vs. çıktı yani ücretliymiş. ücretsizi yada bir çözümü var mı bunun?

• umutguven kullanıcısına yanıt
    Kodu vardi 1dk yolliycam buraya :) onu unutmusum nette gezinen kodlari var cunku bedava kullanilabiliyor o kodla

• umutguven kullanıcısına yanıt
    GFZO-LNQD-MNHJ-FBOU-TDZE

bu kodu dener misin ? bunu kullanıyorum ben zaten nette bu dolaşıyor . sanırım buy now diyince kod girme kısmı çıkıyordu :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

GFZO-LNQD-MNHJ-FBOU-TDZE

bu kodu dener misin ? bunu kullanıyorum ben zaten nette bu dolaşıyor . sanırım buy now diyince kod girme kısmı çıkıyordu :=)

çok teşekkür ederim, Google'a phoneclean kod yazmamla kodların ekrana çıkması bir oldu zaten. sağolasın
  • bu arada 8.3'te çalışmıyor PhoneClean. yeni bir tavsiyesi olan var mı? :(
  • Hocam bu kesin bilgimi ? İlk kez duydum yada bn cok cahil kalmisim ..

• güncel..
  • iOS ta şu gibi basit şeylerin artık olması gerek. iOS 10da umarım dosya sistemi, safariye indirme yöneticisi, ve uygulama ön bellek silme eklenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabayınhttps://itunes.apple.com/tr/app/memory-disk-scanner-pro-check/id921515621?l=tr&mt=8 şu programı deneyerek yer açabilirsiniz aynı zamanda ram'ide temizliyor ama ilk 5 kere temizledikten sonra ücret istiyor 1 dolar işe yarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.