Şimdi Ara

iPhone 5S kullanıcısı için iPhone 6'yı beklemeye değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım rica etti onun üyeliği yoktu ben açtım yanlış yönlendirmek istemedim.
    Öncelikle büyük ekran takıntısı yok alacak kişinin

Şuan ucuza bir yerden iphone 5s buldu diyor 5s alırsam pişman olurmuyum şuan için
    acaba 6 yımı beklesem gibi bi düşünce içinde siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
    şarj süresi vs vs sıkıntı değil arkadaşım için sadece piyasa ve güncellik olarak merak ediyor onun asıl amacı
    6S cıktıgında yada 6 tan sonra hangi ismi verirlerse artık onu almak daha oncedende bildiğimiz gibi genelde ilk yeni iphonelarda bazı hatalar olur S serilerinde düzeltilir.Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar herkese iyi pazarlar iyi gunler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an bende 2 yılı aşkındır 4s de var. Şarj hariç tıkır tıkır çalışıyor. Acelesi yoksa arkadaşınız beklesin acil ihtiyaç varsa alınabilir çünkü 5s 64 bit işlemcisi ile bence en az 2-3 sene daha güncelleme alır ve stabil kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 20 Temmuz 2014; 15:08:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S serileri sonrasinda çıkan Normal serilerin farkı az oluyor yani içi pek fark etmiyor dışı değişiyor S serilerinde ise dışı ayni içi değişiyor. Takıntısı yoksa ekranlarda 5S alinabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

S serileri sonrasinda çıkan Normal serilerin farkı az oluyor yani içi pek fark etmiyor dışı değişiyor S serilerinde ise dışı ayni içi değişiyor. Takıntısı yoksa ekranlarda 5S alinabilir

cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar arkadaşımla konustum amacı
    belirttiğim gibi 6s cıkınca onu almak bunu satıp bi kere iphone 5 aldı sorun ustune sorun iphone 4 aldıgındada olmustu :)
    iyi guınler
  • 5s gayet stabil bir cihaz. 64 bit islemci ile yoluna 2/3 ve daha uzun seneler devam edebilir. Ama biraz beklerse yeni nesil iphone 6 gayet saglam ve yenilikci bir cihaz olarak cikacak. Sizdirilan bilgiler o dogrultuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam 6s beklerdim nedense iphone s serilerini mükemmel sorunsuz yapıyor gibime geliyor şahsen 6s alabılırım çıktıgında dusunuyor gibiyim
  • tekrardan sağolun arkadaşlar galiba 6S beklenecek suan için 6 yı beklemeye değmez yinede başka diyecekleri olan akradaşlarinda fikirlerini almak isterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.