Şimdi Ara

İphone 5s icloud sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el bir iphone 5s aldım telefon kullanılıyor ama adamın icloud girili iphonumu bul açık bunu nasıl halledebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hata etmişsiniz. Kendisinden cihazı aldığınız kişinin telefonu size "Hello" ekranında vermesi gerekirdi. Satın aldığınız kişinin Apple kimliği ile o özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. Başka da bir yolu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Yani cihaz çöp mü şuanda:((

• Maalesef. Faturası varsa cihazın, Apple ile iletişime geçip cihazı sıfırlatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamla iletişime geç.
  • adam ile iletisime gec , bir gun cani sikilip internetten telefonunu cop haline getirebilir , ki onu gectim adamin kotu bir niyeti olmasa dahi , adami bulamadigin ve o id yi telefona girmedigin surece , telefonu kullanamazsi

• Telefon aktif kullanılıyor yapacak birşey yok sıfırlamadan kullancaz artık peki ios 10 çıkmasına 1 hafta gibi bir süre var telefonu ios 9.3.5 e güncellediğimde aktivasyon ekranında gelmedi peki ios 10 da aktivasyon ekranı gelirmi güncellesem

• Bu durumla alakalı yüzlerce konu var forumda. Neden arama yapmadan yeni konu?
  • İstediğim cevabı bulamadığım için ve cevap alamadığım için

• Bu tür konularda cevap alamazsın.Faturan varsa apple ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bılal0006

İstediğim cevabı bulamadığım için ve cevap alamadığım için

Bu konuların hepsinde cevap bellidir. Telefonu açamıyorum/iCloud hesabından çıkış yapamıyorum = Hesap senin ve şifresini hatırlamıyorsan Apple'ı ara, yok hesap sana ait değil başka birisi tarafından girildiyse orijinal fatura ile Apple'ı ara. Bu konuların hepsinde bu cevaplar var.
  • Bılal0006 B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim dalga mi geçiyorsun ?

Arıyacaksın adamı şu mail ile şifreni ver diyeceksin bu kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.