Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

İPhone 5 YAMULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gözüm gibi baktığım telefonum cebimden çıkardığımda bu durumdaydı ne bi darbeye nede sıcağa maruz kaldı resmen kendi kendine oldu Cihazı golddan 11 nisan tarihinde aldım V.İ.P protect yaptırdım henüz götürmedim önce size danışmak istedim napmam gerekir kullanımımı engelleyen bi durum yok ama genede insanın canı sıkılıyo 2000 lira ver yamuk telefon kullan
     İPhone 5 YAMULDU

• Nasıl olur anlamıyorum

Benimki de böyle olmaz inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi kendine imkansiz gibi duruyor baski gormus veya ustune oturmussundur

• Oha Bende ip5 alacam ama böyle tüm cihazlar oluyormu ? bide kardeş seninki nasıl oldu ?
  • Durduğu yerde olmaz siz farkında olmadan cebinizde baskı ile yamulmuştur.Tabıkı bu halde iPhone için Apple markası için hoş değil..
  • İlk çıktığında da böyle birşey çıkmıştı arka cebinde üstüne oturulmuş ve yamulmuş bir iphone 5. Üstüne oturmadıysanız veya kot cebinde gerilime maruz kalmadıysa böyle birşey olması çok zor.
  • Dar kot pantolon giyiyorsanız baskı yüzünden olmuş olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 1 Mayıs 2013; 20:44:36 >
  • Arkadaşlar ne olursa olsun telefonun yamulması insanın gücüne gidiyo cebimizde taşımıycaksak napıcaz biz bunu ben bi baskı yaptıgımı hatırlamıyorum ama cebıme koyup oturdum dıye oluyosa olmustur tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alevtopu11

Arkadaşlar ne olursa olsun telefonun yamulması insanın gücüne gidiyo cebimizde taşımıycaksak napıcaz biz bunu ben bi baskı yaptıgımı hatırlamıyorum ama cebıme koyup oturdum dıye oluyosa olmustur tabi

büyük ihtimal o yüzden yamulmuştur gidin gösterin cihazı aldığınız yere değiştirilmesini talep edin.
  • Cebinizde telefon yamuk biçimde yer aldıysa siz de oturduysanız bu sıcağın etkisi ile yamulmuş olabilir hocam çok üzüldüm geçmiş olsun bende iphone 5 alacağım inşallah böyle sorunlar yaşamam
  • Hiphopcı gıbı gıyenecek yani iphone 5 sahipleri valla insan korkuyo

• valla yamulmus iste bi sekilde.. bu ip5 den baska yamulan telefon yoktur sanirim bu akilli telefon piyasasinda..kullaniciyi hatali bulmak malezeme kalitesizligini kapatmaz..hic yamulan 4s duydunuz mu? ilk defa cebe koyulan ve dar kotla giyilen model ip5 mi yoksa?
    bence apple uyari yazisi koymali

telefonu dar kot pantolon ile kullanmayiniz :))

• Bircok ip5 sahibinde bu sorun var.Forumda bununla ilgili cesitli konular mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: kain061

hic yamulan 4s duydunuz mu? ilk defa cebe koyulan ve dar kotla giyilen model ip5 mi yoksa?

iphone 5'in alimünyum kasa olmasından ve daha uzun olmasından kaynaklı bir durum. Htc one, sgs4 ile kot arka cep testleri bi gelsin bakalım.
  • Dışarıda bi telefoncuyamı götürsemki garantisini daha 1.ayda kullanmak istemiyorum açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: pingme

quote:

Orijinalden alıntı: kain061

hic yamulan 4s duydunuz mu? ilk defa cebe koyulan ve dar kotla giyilen model ip5 mi yoksa?

iphone 5'in alimünyum kasa olmasından ve daha uzun olmasından kaynaklı bir durum. Htc one, sgs4 ile kot arka cep testleri bi gelsin bakalım.

Çatır çatır kırılır valla
  • quote:

Dışarıda bi telefoncuyamı götürsemki garantisini daha 1.ayda kullanmak istemiyorum açıkcası

Kardes grçmiş olsun dısarda ne yapabilirler kı telefona bence sacma sapan kısılere teslım etme garantiye gondersende muhtemelen kullanıcı hatası dıyeceklerdır zor bir durum

• rezillik resmen. sayısız mağdur var bu konuda artık firmanın kullanıcı hatası demeye hakkı yok. millet S3, s4 çok büyük cebinize sığmaz vs. diyor herkes cebinde taşıyor, henüz yamulanı kırılanı yok. Adam 2000 tl verip telefon alıcak ama yamulur diye kot pantolon giyemicek böyle şey mi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

quote:

Dışarıda bi telefoncuyamı götürsemki garantisini daha 1.ayda kullanmak istemiyorum açıkcası

Kardes grçmiş olsun dısarda ne yapabilirler kı telefona bence sacma sapan kısılere teslım etme garantiye gondersende muhtemelen kullanıcı hatası dıyeceklerdır zor bir durum

hocam insan ne yapıcağını sapıtıyo sizlerden akıl almak istedim işte
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.