Şimdi Ara

İphone 5 üretim hatalı power tuşu programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bir dönem üretilen iphone 5 lerde power tuşu sorunluydu bu yüzden apple türkiyede de ücretsiz sorunu halletme seçeneği sundu. Ben bu programı sadece tuşu tamir ediyorlar diye biliyorum. Bazı arkadaşlar cihazın değiştiğini söylüyorlar. Bu konuda başvuru yapanların aldıkları sonuç ne acaba? Cihazımı servise mi göndereyim yoksa apple kendi servisine mi ? Garanti sürem daha var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben izmir genpaya verdim 2.5 haftada yeni telefon geldi elime. sen nerde oturuyorsun?
  • İzmir. Ama cihazım metrodan alınma evo diye bişelerden bahsediyolardı istanbuldaymış Oraya gönderecekler sizce ne yapayım ?

• garanti belgesinde hangi firma adı yazılı?
  • Evet eve gidince bakayım yazayım teşekkürler

• MistikBaklava kullanıcısına yanıt
    Evo bilişim hocam istanbuldaymış metroyla da görüştüm oraya kargolayacaklarmış sanırım tamir ederler orada apple kesin değişim yapıyorsa apple'a göndermem daha iyi olur

• madem istanbula gidecek zorluya ver bence daha mantıklı olur
  • Upp. Arkadaşlar bu programı uygulayan var mı ? Apple sitesinde tuş değişimi ücretsiz yapılacaktır diyor...

• tuşun sorunu büyük ise cihaz değişimi yapılır , yoksa tuş değişimi
  • Apple Store Zorlu'dan randevu alarak gidiyorsunuz eğer tuş programına giriyorsa garantisi olsun Olmasın ve Amerika cihazı değilse direk telefonu değiştiriyorlar 2 tane iPhone 5 değiştirdim ama eğer tuşda sorun yok ise müdehale yapılmıyor soruna şu şekilde bakıyorlar tuşu 3 bölüme ayırmışlar sağ sol orta herhangi bir bölümü basmıyor ise kabul ediliyor aksi halde ne itiraz edenler var birşey değişmiyor bozulunca gelin diyorlar

Vesselam

• Benim tuş hiç bi köşesinden çalışmıyo hocam

• O zaman randevu Alıp gidin veya İstanbul'da bir tanıdığınıza Gönderin oda götürse olur hemen değişim Yapılıyor

• Candarby C kullanıcısına yanıt
    Kargo olmuyo mu ya

• Maalesef Hayır kargo ile teknik servis işlemi yok Apple Store'da

• Candarby C kullanıcısına yanıt
    Sağolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.