Şimdi Ara

iPhone 5 şarj kablosu yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim cihaz iphone 5 kablonun ucu koptu kopacak.. şimdi ben şarj aleti almak istiorum lakin 79 lira nedir anlamadım madem o kadar pahalısın niye bu kadar cabuk yıpranıyorsun.. şimdi sorum şu ben bazı siteden isim vermeyeyim kuralları bilmiyorum 2,60 tl ye kablo gördüm bunları alsam telefona zarar verir mi ? ios 7 uyumlu oldugu söylüyor.. öncelikli sorum cihaza zarar verir mi ? kabloyu almamı öneriri misiniz vodafone da 30 lira oda yan sanayi.. ama benim gördügümde yan sanayi ve 2,60 tl sizce alsam mı önerir misniz ?

• Hocam bizde Belkin, Griffin gibi markaların yanında yan sanayi ürünleri satıyoruz fakat 2.60 TL'ye satılan yan sanayi kablosundan hayır gelmeyeceğini de iddia ediyorum :) Kopma-kırılma-soyulma gibi durumlar istemiyorsan da kumaş tasarım süper şarj kablolarını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonefon.com

Hocam bizde Belkin, Griffin gibi markaların yanında yan sanayi ürünleri satıyoruz fakat 2.60 TL'ye satılan yan sanayi kablosundan hayır gelmeyeceğini de iddia ediyorum :) Kopma-kırılma-soyulma gibi durumlar istemiyorsan da kumaş tasarım süper şarj kablolarını öneririm.

hocam al iki üç tane bozuldukça at yani :)) siz ne kadara satıyorsunuz peki..

• benimde bir lightning kablo almam gerekiyor
    acaba micro usb adaptör alsam
    http://store.apple.com/tr/product/MD820ZM/A/lightning-micro-usb-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=45
    yanınada herhangi bir microusb kalo ile kullansam bir problem olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofulanbe -- 31 Aralık 2013; 12:55:32 >
  • Bozuldukça at mantığındaysanız sıkıntı olmaz tabi ama bozulmasın kafam ağrımasın diyorsanız size göre değil o 2.60 lık kablo demek istemiştim :) Hocam göz atmak isterseniz buyrun:http://www.fonefon.com/catinfo.asp?cid=12
  • Pile zarar vereceği kanaatindeyim
  • Hocam pile zarar veren kablo değil kablodan geçirdiğin akımdır o da şarj adaptöründen kaynaklıdır.
  • orjinal olmayan kablolar " bu aksesuarla desteklenmiyor uyarısı verecektir" orjinal kablodan şaşmayın derim.
  • orjinal olmayan kablolar " bu aksesuarla desteklenmiyor uyarısı verecektir" orjinal kablodan şaşmayın derim.

arkadasın dediği gibi sizin sattığınız ürün hata vermior değilmi...ona göre almayı dusunuorm
  • Ne kablo ne adaptor çakma almayın derim pile yazık oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

Ne kablo ne adaptor çakma almayın derim pile yazık oluyor

Allah askina 79 lira nedir ya ? Al 5 ayda patladi kablo. Verdigin paraya mi degiyor sanki

• Hocam ios7 de desteklenmiyor hatası verebilir adaptoru orjinal kullanıyorum kablo 20 tl ye aldigim kablo yan sanayi ürünü denemeden almayın derim eğer 7 ise sisteminiz sorun yasayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SOUNDBACK

Hocam ios7 de desteklenmiyor hatası verebilir adaptoru orjinal kullanıyorum kablo 20 tl ye aldigim kablo yan sanayi ürünü denemeden almayın derim eğer 7 ise sisteminiz sorun yasayabilirsiniz

İos 7 destekli yaziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

orjinal olmayan kablolar " bu aksesuarla desteklenmiyor uyarısı verecektir" orjinal kablodan şaşmayın derim.

İphone 5i alalım neredeyse 1 yıl olacak son 1 aydır kabloda sorun var kablo oynadığında falan bu kablo orijinal degil diyor ama sıfır kutudan kendi ellerimde çıkardım neden böyle diyor bi bilgin var mı acaba ?

• Ben 2 ayda 4 defa kablo değiştirdim en sonunda orijinal aldım rahatladım
    Yan sanayiler Pc de görmüyor hiç alma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRKuaZ_Cafe

Ben 2 ayda 4 defa kablo değiştirdim en sonunda orijinal aldım rahatladım

Hala ne diyorsunuz arkadas ben anlatamadim ki. Orjinali vardi ne oldu ? 4 ayda parcalandi. O kadar para verdigine degmiyor degse bizde biliyoruz almayi.

• hıcbır sekılde 1m kabloyu 79tl'ye satmanın mantıhı ızah edılemez..1m kablo 1tl pıyasada..chıp 50tl olsa yıne fazla fazla kar edılır bunun ızahı bız satarız kardesım demektır..

hıcbır sekılde kablo bataryaya zarar vermez..bataryanıza zararı sarj adaptorunuz verebılır gerısı YALANDIR..

Apple fırmasının bızlerı aptal yerıne koymasının basıt orneklerınden bırıdır bu..Kımse aman efendım orjınal felan demesın zıra o orjınallerınden cok daha kalıtelılerı yabancı sıtelerde 6-9usd aralıgında satılıyor..

bır arkadas paylasmıstı asagıdakı cozumu...

iPhone'u şarjını prize takın.
    Lightning kablosunu iPhone'a bağlayın.
    Gelen uyarıyı kapatın.
    Tuş kilidini açın.
    Uyarı ekranı bir kez daha çıkacak. Yine uyarıyı reddedin.
    Ekran açıkken, Lightning kablosunu çıkarın.
    Lightning kablosunu tekrardan takın.
    Uyarıyı yine reddettikten sonra şarj işlemi başlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmrkartal -- 1 Ocak 2014; 10:10:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

hıcbır sekılde 1m kabloyu 79tl'ye satmanın mantıhı ızah edılemez..1m kablo 1tl pıyasada..chıp 50tl olsa yıne fazla fazla kar edılır bunun ızahı bız satarız kardesım demektır..

hıcbır sekılde kablo bataryaya zarar vermez..bataryanıza zararı sarj adaptorunuz verebılır gerısı YALANDIR..

Apple fırmasının bızlerı aptal yerıne koymasının basıt orneklerınden bırıdır bu..Kımse aman efendım orjınal felan demesın zıra o orjınallerınden cok daha kalıtelılerı yabancı sıtelerde 6-9usd aralıgında satılıyor..

bır arkadas paylasmıstı asagıdakı cozumu...

iPhone'u şarjını prize takın.
    Lightning kablosunu iPhone'a bağlayın.
    Gelen uyarıyı kapatın.
    Tuş kilidini açın.
    Uyarı ekranı bir kez daha çıkacak. Yine uyarıyı reddedin.
    Ekran açıkken, Lightning kablosunu çıkarın.
    Lightning kablosunu tekrardan takın.
    Uyarıyı yine reddettikten sonra şarj işlemi başlayacaktır.

Benim icin tek onemli olan telefona zarar verir mi ? Vermezse sorun yok. İki gun icinde bozulsa da farketmez atar gecerim. Tamam orjinal iyi dayansa gozumu kirpmam alirim. Ama oda dayanmadi sifirdi ne oldu parcalandi ayni sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: palo1

quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

orjinal olmayan kablolar " bu aksesuarla desteklenmiyor uyarısı verecektir" orjinal kablodan şaşmayın derim.

İphone 5i alalım neredeyse 1 yıl olacak son 1 aydır kabloda sorun var kablo oynadığında falan bu kablo orijinal degil diyor ama sıfır kutudan kendi ellerimde çıkardım neden böyle diyor bi bilgin var mı acaba ?

aynı şekilde benimde 1 sene olucak kutudan çıkan kabloyu kullanıyorum, yalnız kabloyu hiç kıvırmıyorum evde prizde duruyor.Malesef dışarıda yanımıza aldığımız zaman kıvırıp çantamıza v.s atıyoruz ve kablo hasar görüyor. Kablon belkide kıvrılmalardan oluşan kopuklardan dolayı temassızlık yapıyordur. Gittigidiyorda ben bu ürünü satıyorum. Orjinal apple store ürünü yaptığım şuanda kurallara aykırımı bilmiyorum ama ilgilenirsen, gittigidiyordan kullanıcıadı sanalsepet olarak aratabilirsin. 49.90+5.00 kargo olarak ilanım bulunmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myhopes -- 1 Ocak 2014; 13:26:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bedeviii

quote:

Orijinalden alıntı: TuRKuaZ_Cafe

Ben 2 ayda 4 defa kablo değiştirdim en sonunda orijinal aldım rahatladım

Hala ne diyorsunuz arkadas ben anlatamadim ki. Orjinali vardi ne oldu ? 4 ayda parcalandi. O kadar para verdigine degmiyor degse bizde biliyoruz almayi.

kabloyla birlikte yatıyorsun herhalde ben 1 yıldır kullanıyorum hiç sorun yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.