Şimdi Ara

İphone 5 pil %30 iken kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizede oluyor mu? Pil %20-30 larda iken kapanıp açılmaması ve şarja taktıktan sonra %20-30 lardan devam etmesi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Arkadaşlar sizede oluyor mu? Pil %20-30 larda iken kapanıp açılmaması ve şarja taktıktan sonra %20-30 lardan devam etmesi?

batarya ölmüş hocam büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam0326

quote:

Arkadaşlar sizede oluyor mu? Pil %20-30 larda iken kapanıp açılmaması ve şarja taktıktan sonra %20-30 lardan devam etmesi?

Garanti kapsamında yeni cihaz veriliyor mu?
  • O banada oluyor arada bugün %12 de kapandı mesela.
  • Muhtemelen isletim sistemiyle ilgili bir sorun. Yeni alinmis iphone 5 te de ayni sorun var uzin suredir kullandigim kendi telefonumda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C7B11D00

Muhtemelen isletim sistemiyle ilgili bir sorun. Yeni alinmis iphone 5 te de ayni sorun var uzin suredir kullandigim kendi telefonumda da.
    Bende de aynı sorun var hocam ve sanırım bu İOS 7 sistemi bu gidişle yiyecek bu bataryayı..7.0.4 sürümünde birşey var dedim udid kaydı yaptırıp beta sürüm yükledim o da hiçbir değişiklik olmadı..
    %100 takıyorum sabaha %80 kalmış nasıl oluyor ben anlamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Bende de aynı sorun var hocam ve sanırım bu İOS 7 sistemi bu gidişle yiyecek bu bataryayı..7.0.4 sürümünde birşey var dedim udid kaydı yaptırıp beta sürüm yükledim o da hiçbir değişiklik olmadı..
    %100 takıyorum sabaha %80 kalmış nasıl oluyor ben anlamıyorum..

Alıntıları Göster
    Beyler cihazları nasıl şarj ediyorsunuz ? %20'nin altına düşürmeden mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: islam0326

quote:

Garanti kapsamında yeni cihaz veriliyor mu?

hocam benim cihazdada sarj %40 dan %5 düşüyordu sonra aynı şekilde sarja takınca birden yükseliyordu garantiden degişim saglandı
  • Aynı sorun bendede vardı Almanya Köln Apple storea götürdü bir yakınım telefonu sıfırıyla değiştirdiler , sorun olarak batarya şişmesi yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Aynı sorun bendede vardı Almanya Köln Apple storea götürdü bir yakınım telefonu sıfırıyla değiştirdiler , sorun olarak batarya şişmesi yazmışlar
    Anlaşılan bizde garantiye vereceğiz... Micro sim kartı diğer telefonlarda nasıl kullanıyoruz? aparat var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garethbale11

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnfinityWar

quote:

Orijinalden alıntı: garethbale11

+1

Alıntıları Göster
    benim de %10 18 arası kapanıyor garantisi de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bran the Builder -- 30 Ocak 2014; 15:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bran the Builder

benim de %10 18 arası kapanıyor garantisi de yok

Alıntıları Göster
    Garantisi biten iphone 5 aynı durumdaydı 30 liraya pil aldım evde kendim değiştirdim şu an hiç sorun kalmadı güvenilir bir elektronikçiden aldım pili.

Eski pili zor çıktı sökerken bahsedildiği gibi şişme olayı olmuş yapışmış sanırım.

Benden size tavsiye 2 tornavida 1 vantuz 1 açma aparatı ve youtube sorunlarınızı çözecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: say

Garantisi biten iphone 5 aynı durumdaydı 30 liraya pil aldım evde kendim değiştirdim şu an hiç sorun kalmadı güvenilir bir elektronikçiden aldım pili.

Eski pili zor çıktı sökerken bahsedildiği gibi şişme olayı olmuş yapışmış sanırım.

Benden size tavsiye 2 tornavida 1 vantuz 1 açma aparatı ve youtube sorunlarınızı çözecektir

Alıntıları Göster
    Pil şişmesi nedir abi ne saçma

• quote:

Pil şişmesi nedir abi ne saçma

Alıntıları Göster
    %30 bataryanın belli hücrelerinin ölmesinden kaynaklanır %5 %7 önemli değilde %30 sıkıntı garantiye verin bataryayı yada cihazı değiştirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

%30 bataryanın belli hücrelerinin ölmesinden kaynaklanır %5 %7 önemli değilde %30 sıkıntı garantiye verin bataryayı yada cihazı değiştirirler

evet ancak 1 ay değişim cihazı için beklemek zor geliyor... o bir ay boyunca nokia 3210 mu kullancaz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

evet ancak 1 ay değişim cihazı için beklemek zor geliyor... o bir ay boyunca nokia 3210 mu kullancaz...

Alıntıları Göster
    Bu sıkıntı ile ilgili 2 ay önce de ben bir başlık açmıştım. Sorun cihaz değil iOS 7 kaynaklı bence. Bu arada bendeki problem aynen devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Bu sıkıntı ile ilgili 2 ay önce de ben bir başlık açmıştım. Sorun cihaz değil iOS 7 kaynaklı bence. Bu arada bendeki problem aynen devam ediyor.

İos kaynakli ise apple store lar neden degisim yapiyor anlamadim. Ya da yazilimsal bir batarya sorununu cozmek bu kadar zor mu acaba?
  • Dicklers kullanıcısına yanıt
    7.1 de çözülür umudundayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

7.1 de çözülür umudundayım...
    Arkadaşlar ciddiyim önceden siz bu cihazları nasıl şarj ediyordunuz %20'nin altına düşürmeden mi ? Hepiniz yazın ki genel bir sorunu çözelim.

@Simitci01 @Fannibal @pasa_ @Dicklers @anil9 @islam0326 @ozgur06 @say @Gunebakan44
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.