Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
11
Favori
58.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nc39

ingiltere cihazi arkadas goturse degusim yaparlar mi acaba? aplle store ye tum kutu icerigiyle mi goturucez?

Ben de İngiltereden internet üzerinden satın aldım. Kardeşim orada olduğundan o teslim aldı. Bu hafta problemden dolayı İngiltereye gönderiyorum telefonu. Kardeşimin Londra Apple Store ile yaptığı görüşmeyi aynen aktarıyorum. "Sadece telefonun gelmesi yeterli. Faturaya bile gerek yok. İnternetten cihazı getireceğiniz gün için randevu alın". Hepsi bu kadar. Umarım yeterli olmuştur sizin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UK'den alınma siyah iphone5 imde de aynı problem mevcut :(

Garantisi Aralık'da dolacak, bu yüzden ben Kasım ayı gibi değiştirmeyi düşünüyorum, hele biraz daha çizilsin :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selimsé -- 13 Mayıs 2013; 7:22:52 >
  • Sadece LTE değil Türkiye girişli 3G'lerde de aynı sorun var, ablamın telefonunda. Sadece LTE veya yurt dışından alan arkadaşlar değilde herkesin kontrol etmesini öneriyorum.
  • Turkcell den alınma a1429 modelinde sorun çıktı (beyaz) garantiye vericem değişirler umarım

• Merhaba Arkadaşlar,

Bende Beyaz 16 GB 5 var AVEA'dan alınma ve aynı sorun bende de vardı daha sonra teleservice e bıraktım 2 gün önce 1200 tl fiyat çıkarıolar. Telefonun kenarında çizik var diye. Daha aramadılar internet sitelerinden baktım. Aradıklarında kabul etmeyip değişim talep edicem ama büyük ihtimalle kabul etmeyecekler. 2 hafta sonra da londra 'ya gidiyorum oradaki Apple Store a götürsem yardımcı olurlar mı acaba? Değişim vs.. Ya da burda Teleservicei mi zorlasam??

Fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?

Apple Store ise anında değişim yapılır, ancak yoğunluktan dolayı bazen randevulu çalışırlar.. Gittiği ilk gün uğrasın, bi kaç sonrasına randevu verse bile işiniz görülür..

Kardeşim dün Singapura ulaştı ve ayağının tozuyla applestore mağazasına gidip sordu daha görür görmez imei numarasını alıp evrak düzenleyip yeni bir telefon ile değişimi yapılmış kardeşim bile çok şaşırdığını bu kadar hızlı olacağını düşünmediğini söyledi...

Sonuç: Yurtdışında adamlar aşmış biz burda hala saçma sapan firmalarla uğraşıyoruz.

Bende de aynı sorun var ama telefonun faturası kayıp . Arkadaşım yurt dışına çıkıcak bende çıkabilirim sormak istediğim soru şu ; kardeşinizden fatura veya bir ödenek istemişler mi ? Bende değişim istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

• bende ocak ayında turkcellden aldım. bu olayı şimdi duydum ve denedim. sağ, sol,orta ne varsa yaptım her halükarda kilit çalıştı..
  • Merhaba
    Cihazımı Ocak ayında Vodafone'dan aldım. Kilit tusu bozuldu. sol taraf guc de olsa calısıyor. sag tarafı veya ortası islev gormuyor. Simdilik assistive touch'ı kullanmaya basladım. Bu arada cihazın distributoru Brightstar'ın servisine mail attım. Bilgi bekliyorum. Bilgi gelince iletirim. Bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermanbd

Merhaba
    Cihazımı Ocak ayında Vodafone'dan aldım. Kilit tusu bozuldu. sol taraf guc de olsa calısıyor. sag tarafı veya ortası islev gormuyor. Simdilik assistive touch'ı kullanmaya basladım. Bu arada cihazın distributoru Brightstar'ın servisine mail attım. Bilgi bekliyorum. Bilgi gelince iletirim. Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Aynı problemden bende telefonu brightstar a gönderdim ve bana kısa sürede onarıp geri yolladılar.telefonu aldığım 2 hafta olmuştu ki tuş bozuldu.hiiç acılmıyordu değişim talep ettim ama onarılmış şekilde gönderdiler,kıyameti kopartmama rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p28 -- 17 Mayıs 2013; 14:42:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermanbd

Merhaba

kronik sorun. bende de bar ingiltre den gelme. arkadasla gondercem, degisim olcak buyuk ihtimal ama swap cihazlara da guvenmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Oconee

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?

Apple Store ise anında değişim yapılır, ancak yoğunluktan dolayı bazen randevulu çalışırlar.. Gittiği ilk gün uğrasın, bi kaç sonrasına randevu verse bile işiniz görülür..

Kardeşim dün Singapura ulaştı ve ayağının tozuyla applestore mağazasına gidip sordu daha görür görmez imei numarasını alıp evrak düzenleyip yeni bir telefon ile değişimi yapılmış kardeşim bile çok şaşırdığını bu kadar hızlı olacağını düşünmediğini söyledi...

Sonuç: Yurtdışında adamlar aşmış biz burda hala saçma sapan firmalarla uğraşıyoruz.

Bende de aynı sorun var ama telefonun faturası kayıp . Arkadaşım yurt dışına çıkıcak bende çıkabilirim sormak istediğim soru şu ; kardeşinizden fatura veya bir ödenek istemişler mi ? Bende değişim istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ben evrakları kardeşimle beraber göndermiştim. oda onlar sormadan göstermiş bu durumda sorup sormayacakları konusunda birşey demem doğru olmaz ama herhangi bir fiş fatura evrak tarzı bişey verilmemiş sadece eski kutusuyla beraber göndermiştim. onun üzerine yeni imei si olan bir etiket yapıştırmışlar o kadar...

• Bu sorundan sebep Genpaya verip değişim alan varmı?
  • İki ay önce iphone 5 siyah dart.com.tr internet sitesinden aldim kilitleme tuşu sorunu var kilitleyemiyorum dartden aldim diye değişim yapmazlar mı acaba ? Değişim yaparlarsa nasıl olacak nereye gitmeliyim istanbulda yaşıyorum

• Aynı sorun bende de baş gösterdi , Dubai'den almıştım cihazımı bakalım şansımı bilkom gibi yerlerde deneyeceğim .
    Bir sorun daha var yalnız , diyelim değiştirdiler , pasaport kayıdı ne olacak?

• Merhaba arkadaşlar,Almanyadan Kasım başı aldığım telefonu kilit tuşu sağ taraf sorunundan dolayı 2 hafta önce kardeşim değiştirdi Hamburg Apple Storedan.Ordan almıştık zaten.Fatura bile götürmedi.Bana abi 10 dk bile durmadım içerde anında değiştirdiler dedi.Swap cihazı 10 gündür kullanıyorum canavar gibi hiçbir sorunu yok.Jelatinlerini ben söktüm parmak bile değmemişti telefona.Türkiyedeki servislerde Allah yardımcınız olsun.Yaşasın yurtdışı telefonlar,bidaha burdan telefon almam.Hala onarım yapan,fatura çıkaran servisler var.3. değil 5. dünya ülkesi burası.Neyse sövmicem gece gece.Yurtdışından alan arkadaşlar garanti süresini geçirmeden bir şekilde gidip yada gönderip yeni telefonlarını alsınlar benden tavsiye.Bu arada öncekinde wireless sorunu yoktu ama bazı yerlerde full çekmiyordu 2 çizgiydi.Fakat bu cihazda sürekli full çekiyor.Muhtemelen bu telefon ilk seri değil,bariz güçlendirmişler wirelessı.Ev dışında sürekli gittiğim 2-3 yerde daha test ettim.İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Aynı sorun bende de baş gösterdi , Dubai'den almıştım cihazımı bakalım şansımı bilkom gibi yerlerde deneyeceğim .

Forumda değiştiğine dair yazı alıp Btkya başvurursan oluyor diye okumuştum ama yinede Btkya bir sorun.Ben uğraşmadım,cep telefonunu bırak kullanmayı ne işe yaradığını bile bilmeyen ve gereksiz gören bir arkadaşımın pasaportuna yaptırmıştım daha öncekini,denk geldi 3 hafta önce Kıbrıs'a gitmem gerekti şimdikinide kendi pasaportuma kaydettirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Aynı sorun bende de baş gösterdi , Dubai'den almıştım cihazımı bakalım şansımı bilkom gibi yerlerde deneyeceğim .

Forumda değiştiğine dair yazı alıp Btkya başvurursan oluyor diye okumuştum ama yinede Btkya bir sorun.Ben uğraşmadım,cep telefonunu bırak kullanmayı ne işe yaradığını bile bilmeyen ve gereksiz gören bir arkadaşımın pasaportuna yaptırmıştım daha öncekini,denk geldi 3 hafta önce Kıbrıs'a gitmem gerekti şimdikinide kendi pasaportuma kaydettirdim.

Aslında haklısınız hocam önemli olan yenisinin gelmesi , bakalım bir çözüm arayışı içindeyim şuan

• Peki arkadaslar ABD apple storedan aldığımız telefonu Hong Kong apple storeda degistirtebilirmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

arkadaslar bimeksten almstm bnde genpa garantili cihaz beyaz a1429 bndede sorun mevcut genpaya veripte değişm alan oldumu tamirmi ediyrlar yoksa?

şu an aynı sorun bende de oldu. Bimeks'ten alınma beyaz 5. noldu hocam, değiştirdiler mi senin aleti ?
  • siyah iphone 5 vatandan alınma aynı sorun var... değişim yapıyorlar mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.