Şimdi Ara

iPhone 5 iOS 7'ye Yükseltirken Aktivasyon Ekranında Kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni iOS hayırlı olsun hepimize fakat telefon aktivasyon ekranında takılı kaldı. Bu sorunu çözebilen biri var mı?

• Dfu moda alıp shift+güncelleme ile yapın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • udid kaydınız yokken neden beta sürüm yüklüyorsunuz ? Eski sürümünüzü indirip yani telefonunuz için çalışan en sürümü indirip restore ediniz ve udid kaydı olmadan beta sürümleri telefonunuza kurmayınız. Risk almayınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

udid kaydınız yokken neden beta sürüm yüklüyorsunuz ? Eski sürümünüzü indirip yani telefonunuz için çalışan en sürümü indirip restore ediniz ve udid kaydı olmadan beta sürümleri telefonunuza kurmayınız. Risk almayınız...

UDID'e gerek kalmadan yükseltenler var forumdan. Şansımı deneyeyim dedim.
  • quote:

udid kaydınız yokken neden beta sürüm yüklüyorsunuz ? Eski sürümünüzü indirip yani telefonunuz için çalışan en sürümü indirip restore ediniz ve udid kaydı olmadan beta sürümleri telefonunuza kurmayınız. Risk almayınız...

Ne gibi riskleri var açıklayabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RapiD_ -- 11 Haziran 2013; 13:49:38 >
  • Udidsi oluyorda siz shift+restore yapmissiniz. Shift+update yapmalisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Udidsi oluyorda siz shift+restore yapmissiniz. Shift+update yapmalisiniz

İlk defa senden duydum şimdi, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Udidsi oluyorda siz shift+restore yapmissiniz. Shift+update yapmalisiniz

İlk defa senden duydum şimdi, teşekkürler.

Ben forumda dun gece bu yontem ile ilk yukleyenim :) shift+update yaptim direk ios 6.1.4 uzerine. Sorunsuz kuruldu. Tum bilgilerimde app lerimde sabit kaldi.

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Riskler vardır her zaman. Beta sürüm bu firmware yükseliyor, elmada kaldığı anda risk altındasınız demektir. Apple sürümü imzalar yada sizi orada bırakır geri dönüşü olmayan işlere kalkışmak Udid kaydına 10 tl vermekten mantıksızdır. Elimizi taşın altına 10 tl ye sokarsan udid kaydını alırız. Ama pirince giderken midyattan olmak var. Fazla merak iyi değildir.Bedeli var her işin, yani 10 tl bir paket sigara peşinde koşar iken milyarlık telefonunuza yüzlerce milyonluk hasar verebilirsiniz... O nedenle udid kaydı olmayan denemesin bu sizlerin kendi iyiliği için. Yükleseniz bile yarın beta 2 çıktığı zaman eski beta sürümü kendini 1 hafta yada 2 hafta içinde imha edip telefonunuzu kullanılmaz hale getirebilir. Udid kaydının önemini anlayalım ve anlatalım...

Saygılar...
  • quote:

Riskler vardır her zaman. Beta sürüm bu firmware yükseliyor, elmada kaldığı anda risk altındasınız demektir. Apple sürümü imzalar yada sizi orada bırakır geri dönüşü olmayan işlere kalkışmak Udid kaydına 10 tl vermekten mantıksızdır. Elimizi taşın altına 10 tl ye sokarsan udid kaydını alırız. Ama pirince giderken midyattan olmak var. Fazla merak iyi değildir.Bedeli var her işin, yani 10 tl bir paket sigara peşinde koşar iken milyarlık telefonunuza yüzlerce milyonluk hasar verebilirsiniz... O nedenle udid kaydı olmayan denemesin bu sizlerin kendi iyiliği için. Yükleseniz bile yarın beta 2 çıktığı zaman eski beta sürümü kendini 1 hafta yada 2 hafta içinde imha edip telefonunuzu kullanılmaz hale getirebilir. Udid kaydının önemini anlayalım ve anlatalım...

Saygılar...

Onemini biliyoruzda insanlari korkutmayin bosa. Betalardan geri donus herzaman mumkun dfu moda alir restore edersiniz. Iphone 5 icin baseband yukselmesi falan bir onem teskil etmez. Beta 1 bitince zaten ota uzerinden guncellenecek. Isi az bilen adam zaten ondan haberdar olur. Ha ondan haberiniz olmazsa, beta 1 in kullanimi bittiginde ister udid kaydiniz olsun ister olmasin gene cihaz kullanilmaz hale gelir, bastan beta 2 yada ios 6.1.4 yuklemeniz gerekir.

10 vermek mevzu degil, isteyen verir ama insanlari korkutmayin bosa. Zira udid kaydi var ya da yok ayni is. Tek fark Udid kaydi olmayan shift+restore degil shift+update yapacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Shift+ güncellemeyle hallettim sorunsuz şekilde. Teşekkürler yardımlarınız için.
  • Siz hakli cikinca biz baska bir sey istemeyiz... 10 lira yada 10.000 tl benim icin bunlar ufak meblag. Para kadar onemsiz birs ey yoktur

• quote:

Siz hakli cikinca biz baska bir sey istemeyiz... 10 lira yada 10.000 tl benim icin bunlar ufak meblag. Para kadar onemsiz birs ey yoktur

Hocam ne yaptınız insanlar 800 tl ile geçiniyor bu ülkede... Konu dışına çıkmasın da neyse. Henüz ben betadan telefonu kullanılamaz hale gelen görmedim ama haklı da olabilirsiniz ancak udid kaydınız olsa dahi bu riskler zaten yok mu?

• Dostum konudaki hata bir bayanla polemik yapmak aslinda. Kadinlari iyi tanirim hepsi haklidir bir sekilde hakli cikarlar zeytin yagi misali. Udid kaydi oldugunda risk olacagini dusunmuyorum dostum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.