Şimdi Ara

İphone 5 hala alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hala iphone 5 alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan kullanıyorum , canavar gibi , şarjı bir gün rahat yetiyor ve hızlı da şarj oluyor gayet memnunum.
  • 2.el çok temiz faturalı buldum 600tl ye almayı düşünüyorum biraz inceledim telefonu çizik felan yok kasma donmasıda yoktu.

• 600 tlye daha iyisi alamazsın zatende. Uzun ömürlülük açısından 300 daha koyup 5s almak daha mantıklı. Alıcağın 5 in bataryası çokda sağlıklı değildir ve uzun yıllar kullanılmıştır.

• 3 yıldır kullanıyorum. 50 liraya batarya değiştirdim deji marka. Tam süper oldu ama artık biraz 37 ekran gibi geliyor yüne de 😜

• 600 tlye alabilecegin en iyi telefon.

• Aslında şuan sony xperia z3 kullanıyorum ve hiç memnun olmadığım için ve hiç iphone kullanmadığım için iphone 5 hoşuma gitti. Bütçede biraz kısıtlı olunca anca iphone 5 alabilirim.

• iphone 5 in devri kapandı kardeş kendini zorla SE al o da olmadı 5s al.
  • 1000₺ bandında çok güzel F/P android cihazlar var. 4 sene öncenin cihazını almak mantıksız olur.
  • oncelikle android al diyenlere İCİNDEN kufuru basip ., eger yapabiliyorsan 250-300 tl daha koyup 5s al derim

ama o da olmuyorsa 9.3.2 veya 9.3.3 yuklu ip 5 , uygulamalar ios 9 a destegi kesene kadar seni idare eder

• 600 liraya alabılecegın en iyi telefon olur ancak ıos 10da nasıl performans gosterir bilemem ıos10dan sonrada guncelleme almaz ayrıca

• Alınır hala ios 10 yükleme

• Alınır dediğin gibi ise kaçırma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır bende kullanıyorum telefon bir harika zerre kasma donma yapmıyor aspalt 8 mc 5 gibi oyunlardada kasma yapmıyor oyun Oynamak istersen,kaçırma derim temizse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bılal0006 -- 9 Eylül 2016; 21:20:42 >
  • iOS10 ile daha da iyi olacak iPhone 5. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihazdır.
  • Çok kararsız kaldım şuan alınmaz diyen var alınır diyen var. Bulduğum telefon 2013 mart ayında alınmış faturalı orjinal şarj aleti felan var oldukça temiz bir telefon inceledim kasması donması yok. Şuan kullandığım cihazdan da pek memnun olmadığım için sanırım alıcam iphone 5.

• Ben kullanmaktayım çokta memmunum kasma donma yok internette hızlı

• Babam 5 kullanıyor bir sıkıntısı yok hiç şikayet ettiğini de duymadım ancak arkadasların da dediği gibi 5s alabilirsen tabi ki daha iyi olur

• Peki 5 ile 5s arasında çok mu fark var? Beni en fazla 1 sene idare etsin yeter sonra iphone 6s felan düşünüyorumda şu 1 veya 1.5 sene idarelik telefon arıyorum sony den bıktım z3 bir sürü sorunu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: belmont

Şuan kullanıyorum , canavar gibi , şarjı bir gün rahat yetiyor ve hızlı da şarj oluyor gayet memnunum.

Arkadaşa katılıyorum hem 6 hem 5 var ama ben 5 i kullanıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.