Şimdi Ara

Iphone 5 camı için izmirde güvenilir bir servis arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dün kaza sonucu iphone 5 ismin ekranı kırıldı. Izmirde bu sorunu çözecek güvenilir bir tamirci arıyorum. Biraz araştırınca iphone un yedek parçasının üretilmediğini dolayısıyla orjinal yedek parça kullanıyorum diyen bir çok kişinin yalan söylediğini öğrendim. Her ne kadar orijinal olmasa da sonrasında sorun çıkarmayacak bir değişim olmasını istiyorum. Eşim için aldığımız ikinci el iphone4 ün kasasının bile değiştiğini sonradan gördük ve farkettik ki sesi normale göre az çıkıyor. Değişimin ardından böyle sorunlar yaşamak istemiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu zorlu center da onarılmasını öneririm daha ucuz maliyete ihtiyaç duyuyorlar.
  • önemli olan şu sökülürken izlicen takılırken izlicen 10 dk falan sürer kırık ekranını geri alıcan takılan ekranada oky okadar
  • Hocam bende ekranımı değiştirmek istiyorum çizdirdim salak gibi . Kendim alıp takıcam iphone 5 ekranı takmak gayet basit isterseniz birlikte alalım bir siteden birlikte yenileriz ekranları . o adamların eline para saymaya gerek yok 10 dk'lik basit bir iş için . Hem vida gibi şeyleri bile çalıyorlar çaktırmadan pislikler.
  • Hocam bende kendi ekranımı değiştiricem isterseniz internetten alalım ekranları birlikte ekranları yenileyelim. O adamlara para kaptırmaya gerek yok . 10 dklik iş için 150 lira işçilik alıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.