Şimdi Ara

iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok normal, her seferinde sanırsam bir öncesine göre daha fazla satıyor. İnsanların birbirlerinden etkilenmesinin de etkisi var bu konuda. iPhone 5s mi çıkar 6 mı bundan sonra bilemem ama 5'e göre de daha fazla satacaktır.
  • 5 rekor kıracak
  • 2 yıldır IP4 kullanıyorum ve istediğim tek şey biraz daha büyük ekranlı olması idi. O da oldu sonunda ve sadece bu bile IP5 almam için yeterli. Diyeceksiniz ki piyasada bir sürü büyük ekranlı tlf vardı zaten.. Ancak hiçbiri I-phone değil ve hiçbirinde IOS yok ;)

• Şüphesiz ki büyük ekranların moda olduğu ve aranılan bir özellikl olduğu bir devirde yaşıyoruz ve iPhone sahipleri uzun süredir büyük ekranlı telefonlara imrenerek bakıyorlardı. Apple ise hep aynı boyutta ekranlı cihaz çıkartıyordu. Sonunda Apple , insanların istedikleri ve açlık duydukları büyük ekranı kendilerine verince atladılar tabi. Normaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy
    şuan yapılan testlerde liderlik koltuğuna oturduğundan haberin var mı acaba?

Onu geç canım sen. Android 4.0 ile yapılan testte S3 1478, iPhone5 ise 1600 puan alıyor.

Ama S3 e Jelly Bean yükleyince 1700 küsür puan alıyor. Yani o çok methettikleri iPhone5 işlemcisi ölü doğdu. Çok daha güçlüsünü beklerdim. 3-4 ay sonra Samsung Exynos 5 platformunu çıkartınca o zaman göreceğim ben testleri. Bakalım o zaman 1-2 ay sonra iPhone 5S veya 6 çıkartabilecekler mi hemen yoksa pus pus oturacaklar mı...

Haa ama önemi yok. Onlar lens kapağını değiştirip, 4 inç ekranı bulmuşlar. Yıllardır Android'te de olan ama sizin yıllardır özlemini çektiğiniz şey yani. Bir de güç soketini değiştirmişler. Daha ne olsun.

Koşup alın bir tane de 4 inç ekranınız olsun.

• Samsung ürettiği LED TV'leri yakında Galaxy S'lere takacak herhalde.
  • Çekirdek hızı ve gövdesinin alüminyum olduğunu okuduğumda haberi kapattım direk.Marka takıntısı haline geldi ürün

Not:Şunu itiraf etmeliyim mükemmel bir pazarlama taktikleri var,bir tek ona hayranım.
  • Kedi uzanamadığı ciğere misali tamam Samasung galaxy s3 şimdiye kadarki en iyi telefon en büyük en hızlı oldumu bunu mu bekliyorsunuz hala neyin yarışı içerisindesiniz adamlar başarılıki satıyorlar
  • hadi fandroitler bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

Çekirdek hızı ve gövdesinin alüminyum olduğunu okuduğumda haberi kapattım direk.Marka takıntısı haline geldi ürün

Not:Şunu itiraf etmeliyim mükemmel bir pazarlama taktikleri var,bir tek ona hayranım.

benchmark sonuçlarına bak bakalım çekirdek hızı önemlimiymiş. Plastiği seviyorsunuz sanırım.
  • apple'dan resmi satış rakamları...
    http://www.apple.com/pr/library/2012/09/17iPhone-5-Pre-Orders-Top-Two-Million-in-First-24-Hours.html

biri şuraya 500ml pet şişe kapağının resmini koyabilirmi
  • Al bu var idare et artık.
    iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Al bu var idare et artık.

Apple ile dalga geçilen resim koyman iyi olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

apple'dan resmi satış rakamları...
    http://www.apple.com/pr/library/2012/09/17iPhone-5-Pre-Orders-Top-Two-Million-in-First-24-Hours.html

biri şuraya 500ml pet şişe kapağının resmini koyabilirmi

hocam bu fandroidlere şişe kapağı ufak gelir sIII ile orantılı olsun mesela aşağıdaki damacana kapağı gibi

• s3 güzel telefon ama bana göre cok büyük ..netbook ekranı 10 inc, nerdeyse 2 tane s3 buna karsılık gelıyor .. bana kullanım kolaylıgı ve özelliği lazım andoride gecsem alacagım tel wonder olurdu..
  • Yürü beeee kim tutar seni

• Tahminen liseli gençlik olduğunu düşündüğüm çocuklar hala "baaaak gördünüz müü ne kadar çok sipariş almış iphone 5" diyor, konumuzun kantiteyle ne alakası var?
    Bu arada ben sizin babanızım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.

Aynen Sana Katılıyorum +1
  • Şu foruma herkesi almayın diyorum.

MESAJI ANLAMAYANLARA ÖZEL/VIP(KOLAY YÖNTEM NOTU)=Bazı arkadaşlar açıklaması olmadan kendi tarafına çekebilir.Ben bu yazıyı apple ı çekemeyen.200 tl telefon alıp kendini avutan arkadaşlara yazıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.