Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.038
Cevap
65
Favori
275.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihanozani

merabalar hocam, iphone 5in özellikle siyah modelinde boya sorunları olduğuda söyleniyor. alüminyum kaplama oluşu daha hafif yaparken daha da hassas yapıyormuş. bu yüzden de kılıflar şart gibi duruyor.

Bununla ılgılı bır konu Sabah gazetesindede yer almıstı.

http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/Haber/2012/09/27/iphone-5i-kilifsiz-kullanmayin
  • Iphone 5 32gb beyaz telefon 10-15 gün içinde burada olacak, ABD den geliyor.

Daha önce evde 2 adet iphone kullanıldığı için kablolar, araç kiti vs. hep eski tip.

1-Şimdi telefon hazır geliyorken, 1-2 adet yeni tip kablo mu alsam, yoksa sadece adaptör getirtip eski kablolarla kullanmaya devam mı etsem? Yeni kablo alacaksak, illa orjinal tercih etmeye gerek yok sanırım. Yan sanayi tipi ürünlerde çalışıyor değil mi?

2-Bu arada araçta çakmak gözüyle şarj etmek için de 2 adet yan sanayi tipi alet vardı, tabi gayet düzgün çalışıyorlar. Acaba bu çakmak kitleride yine adaptörle kullansam sorun çıkartır mı, yoksa yine Iphone 5 uyumlusunu mu almalı, ne yapsak?

3-Kılıf vb için ABD ve TR arası çok fiyat farkı var mı? Normalde kalın kap, kılıf tipi telefonun görüntüyü bozan ve değiştiren şeyleri sevmiyorum. Düşmesinden falan da korkmuyorum sadece çizilmeleri önleyici ince kılıf ne tavsiye dersiniz?

Çok teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

quote:

Orijinalden alıntı: Cihanozani

merabalar hocam, iphone 5in özellikle siyah modelinde boya sorunları olduğuda söyleniyor. alüminyum kaplama oluşu daha hafif yaparken daha da hassas yapıyormuş. bu yüzden de kılıflar şart gibi duruyor.

Bununla ılgılı bır konu Sabah gazetesindede yer almıstı.

http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/Haber/2012/09/27/iphone-5i-kilifsiz-kullanmayin

teşekkrüelr hocam haber için. haketen kılıfsız kullanmamak gerek bu aleti

• Poetic Atmosphere iPhone 5 Case

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Kılıf gayet güzel görünüyor
    Devamı:http://www.reviews4i.com/2012/10/poetic-atmosphere-iphone-5-case-review.html

• iPhone 4S'im ile 0.3mm olan kılıftan kullanıyordum ve çok memnundum. Bugün iPhone 5 aldım, geçici olarak silikon kılıf aldım hemen. Aynı zamanda ön ve arkasına da jelatin çektim, ön tarafta problem yok ama arkası rezalet oldu. Aslında arkası için aradığım tam olarak şu; 3 parça olacak, alüminyum olan kısım mat, cam olan kısımlar parlak! Böyle bir jelatin olsa mükemmel ötesi olacak. Bunların dışında arkadaki Apple logosu ve iPhone yazısı yüzeyden biraz yüksekte olduğu için jelatinde yine problem yaratıyor.
  • Düşmelere karşı,darbeleri en iyi absorbe eden kılıf,jelatin önerileriniz nedir?Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

iPhone 4S'im ile 0.3mm olan kılıftan kullanıyordum ve çok memnundum. Bugün iPhone 5 aldım, geçici olarak silikon kılıf aldım hemen. Aynı zamanda ön ve arkasına da jelatin çektim, ön tarafta problem yok ama arkası rezalet oldu. Aslında arkası için aradığım tam olarak şu; 3 parça olacak, alüminyum olan kısım mat, cam olan kısımlar parlak! Böyle bir jelatin olsa mükemmel ötesi olacak. Bunların dışında arkadaki Apple logosu ve iPhone yazısı yüzeyden biraz yüksekte olduğu için jelatinde yine problem yaratıyor.

SGP'nin 3 parçalı olan ürünleri mevcut bi bak istersen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

iPhone 4S'im ile 0.3mm olan kılıftan kullanıyordum ve çok memnundum. Bugün iPhone 5 aldım, geçici olarak silikon kılıf aldım hemen. Aynı zamanda ön ve arkasına da jelatin çektim, ön tarafta problem yok ama arkası rezalet oldu. Aslında arkası için aradığım tam olarak şu; 3 parça olacak, alüminyum olan kısım mat, cam olan kısımlar parlak! Böyle bir jelatin olsa mükemmel ötesi olacak. Bunların dışında arkadaki Apple logosu ve iPhone yazısı yüzeyden biraz yüksekte olduğu için jelatinde yine problem yaratıyor.

Hocam benimde iphone5'im icin aradigim kap ve jelatin tam olarak anlattigin gibi.Bu 3parca jelatin olayini kullanan yapabilen arkadaslar varsa takipteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcn026

quote:

Hocam benimde iphone5'im icin aradigim kap ve jelatin tam olarak anlattigin gibi.Bu 3parca jelatin olayini kullanan yapabilen arkadaslar varsa takipteyim

SGP'nin 3 parçalı olan ürününü kullanıyorum alt ve üst taraf parlak orta kısım mat memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevaplarınız için teşekkür ederim, dediğiniz gibi SGP aklımdan geçenleri okumuş gibi tam istediğim jelatini üretmiş. Her türlü kombinasyonu sunmuş, istediğinizi seçebilirsiniz. Ben; ön mat, arka alüminyum mat, arka cam kısımlar parlak olanı tercih edeceğim. Linkin sonundaki fotoğraf her şeyi anlatıyor. Yalnız aklıma şu takıldı; Apple logosu ve iPhone yazısı biraz kabarık olduğu için uyguladığım jelatin o kıma tam oturmadı, logoların etrafında açık renkli bir çerçeve var gibi duruyor. SGP buna da bir çözüm bulmuş mu acaba? Bugün, TTEC'in arkası 3 parça olan jelatinini inceledim. Apple logosunun olduğu kısmı yuvarlak olarak boş bırakmış, bu da logonun çizilmesine neden olur.

http://www.more-tr.com/iPhone-5-icin-OnArka-Ekran-Koruyucu-Seti-SPIGEN-SGP-Steinheil-Dual,PR-2549.html

• quote:

Cevaplarınız için teşekkür ederim, dediğiniz gibi SGP aklımdan geçenleri okumuş gibi tam istediğim jelatini üretmiş. Her türlü kombinasyonu sunmuş, istediğinizi seçebilirsiniz. Ben; ön mat, arka alüminyum mat, arka cam kısımlar parlak olanı tercih edeceğim. Linkin sonundaki fotoğraf her şeyi anlatıyor. Yalnız aklıma şu takıldı; Apple logosu ve iPhone yazısı biraz kabarık olduğu için uyguladığım jelatin o kıma tam oturmadı, logoların etrafında açık renkli bir çerçeve var gibi duruyor. SGP buna da bir çözüm bulmuş mu acaba? Bugün, TTEC'in arkası 3 parça olan jelatinini inceledim. Apple logosunun olduğu kısmı yuvarlak olarak boş bırakmış, bu da logonun çizilmesine neden olur.

http://www.more-tr.com/iPhone-5-icin-OnArka-Ekran-Koruyucu-Seti-SPIGEN-SGP-Steinheil-Dual,PR-2549.html

Biraz kabarık gözüküyor ama kötü durmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Iphone 5 32gb beyaz telefon 10-15 gün içinde burada olacak, ABD den geliyor.

Daha önce evde 2 adet iphone kullanıldığı için kablolar, araç kiti vs. hep eski tip.

1-Şimdi telefon hazır geliyorken, 1-2 adet yeni tip kablo mu alsam, yoksa sadece adaptör getirtip eski kablolarla kullanmaya devam mı etsem? Yeni kablo alacaksak, illa orjinal tercih etmeye gerek yok sanırım. Yan sanayi tipi ürünlerde çalışıyor değil mi?

2-Bu arada araçta çakmak gözüyle şarj etmek için de 2 adet yan sanayi tipi alet vardı, tabi gayet düzgün çalışıyorlar. Acaba bu çakmak kitleride yine adaptörle kullansam sorun çıkartır mı, yoksa yine Iphone 5 uyumlusunu mu almalı, ne yapsak?

3-Kılıf vb için ABD ve TR arası çok fiyat farkı var mı? Normalde kalın kap, kılıf tipi telefonun görüntüyü bozan ve değiştiren şeyleri sevmiyorum. Düşmesinden falan da korkmuyorum sadece çizilmeleri önleyici ince kılıf ne tavsiye dersiniz?

Çok teşekkürler şimdiden.

Bu konular için yardımcı olabilir misiniz?

• Bu kilifi daha makul fiyatlara bulamazmiyiz arkadaslar

• ben iphone 4 için 2,5 senedir wrapsol kullanıyorum bu süreçte sadece 1 kez rengi solduğu için değiştirdim.

sanırım yine bu kaplamadan alacağım
  • An itibariyle Steinheil EX Ultra Crystal Mix satın almış bulunuyorum. Bakalım nasıl çıkacak. Ürün şu;

http://www.more-tr.com/iPhone-5-icin-Kaplama-Seti-SPIGEN-SGP-Screen-and-Body-Protector-Set-Steinheil-EX-Ultra-Crystal-Mix,PR-2609.html
  • iPhone 5 için Karbon Fiber soran arkadaşlara istinaden, iPhone 5 uyumlu 3M karbon fiber kaplamalar yakında stoklarda olacak
  • Ben bunu aldım ggden ürün gelince tecrubelerimi yazarım fiyatida uygun fazla pahalı değilhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/apple-iphone-5-flip-cover-miknatisli-kilif-4film-68459430

• Merhaba arkadaşlar,

Ben bundan sipariş verdim. Pazartesi veya en geç salı günü elime ulaşacaktır.

İçerisinde arka-ön sticker, home tuşu kişiselleştirici gibi küçük aksesuarlarda çıkıyor. Geldiğinde fotoğrafları paylaşırım. Kullananlar memnun mu acaba? Ultra Thin kılıfını alacaktım ama bumper daha hoş gözüktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Merhaba arkadaşlar,

Ben bundan sipariş verdim. Pazartesi veya en geç salı günü elime ulaşacaktır.

İçerisinde arka-ön sticker, home tuşu kişiselleştirici gibi küçük aksesuarlarda çıkıyor. Geldiğinde fotoğrafları paylaşırım. Kullananlar memnun mu acaba? Ultra Thin kılıfını alacaktım ama bumper daha hoş gözüktü.

Bu gerçekten güzele benziyor. Listeme ekledim..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.