Şimdi Ara

İphone 4S ve 3 G sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün Avea internet aldım fakat kullanamadım.telefon 4S
    Her yolu denedim ama olmadı. Ayarlardan apn bölümüne internet yazdım ama olmadı.mgb yazdım olmadı. Kapatıp açtım olmadı.ekranda 3 G yazısı var.
    Hata şu: safaride HÜCRESEL VERİ AĞI ETKİNLEŞTİRELEMEDİ
    HÜCRESEL VERİ AĞINA ABONE DEĞİLSİNİZ
    Hattı bugün Micro sim yaptırttım.hemen verdi simi. 1 saate de açıldı sonra paket aldım. Ama bu sorunla karşılaştım.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• online islemlerden yada musteri hizmetlerinden internet erisimini actirman gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

online islemlerden yada musteri hizmetlerinden internet erisimini actirman gerek.

Online işlemlerde bir tek 3G servisi var. O da açık. Başka bir yer var mı göremediğim yoksa kasteddiğiniz bu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraoyuncu

quote:

online islemlerden yada musteri hizmetlerinden internet erisimini actirman gerek.

Online işlemlerde bir tek 3G servisi var. O da açık. Başka bir yer var mı göremediğim yoksa kasteddiğiniz bu mu ?

en altta hat işlemleri idi sanırım oraya gir. hat bilgileri var.. ordan gprs erişim gibi bişey yazıyordu ordan aktif et butonu işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnokta

quote:

Orijinalden alıntı: ultraoyuncu

quote:

en altta hat işlemleri idi sanırım oraya gir. hat bilgileri var.. ordan gprs erişim gibi bişey yazıyordu ordan aktif et butonu işini görür.

Hocam aktif zaten o dediğiniz yeri buldum ama

• peki hücresel veri ağnının yanındaki tik işaretlimi cihazda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnokta

peki hücresel veri ağnının yanındaki tik işaretlimi cihazda.

Tabi kaç kere denedim

• Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim , ayarlardan ağ verilerini sıfırlarım oldu.

• Hücresel veri ağına girilip Hücresel Veri APN ye internet yazılır, kullanıcı adı ve parola boş bırakılmalı.Bunları yaptıysanız olmadıysa müşteri hizmetlerini arayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.