Şimdi Ara

iPhone 4s sarj süresi normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar fotograf ekleyemedim ancak bilgileri paylaşırsam anlaşılır herhalde;
    İPhone 4s versiyon 5.01
    Kullanım 2 saat 52 dk
    Bekleme süresi 12 saat 25 dk
    Kalan şarj: %38

• Kimse sallamadı!
  • Normal ya alisin artik su sarj isine ben hic sikayeci degilim ne istionus 1 ay dayanmasinimi?
  • 15 saat bekleme 4.30 saat kullanimla %20 de benim.3g nin acik olmasi sarji en az %30 etkiliyor.
  • Burada yapılan yorumları okuyun derım...

http://forum.donanimhaber.com/m_55698964/tm.htm
  • Normal ve herkeste böyle ise üzülmeyeceğim kafama taktığım bataryam standandın altında mı bir sorun mu var diye düşündüm normal ise içim çok rahatlayacak.
  • Usage 1h32m
    Standby 10h10m %72 de cihaz. bu kullanımda da 3g sürekli açık oyun oynadım birazcık ve twitter aktif.
  • Su sarj isine bi turlu cozum bulunamadi zaten ama bu kadar gitmeside normal degil. 3g acikken 1 saatde %15 gidiyosa kapaliyken % 5 gidiyor isin yoksa 3g yi kapatcaksin
  • İlk mesajdaki normal değil, bence en kötü ihtimalle %50 olması gerekirdi.
  • bana göre diğer tüm konuları geçtim.

apple ın pil konusunu bu modelde çözmesi gerekirdi.

sen 1.5 sene sonra telefon çıkarıyorsun. Sonra aynı pili daha güçlü bir donanımda kullanıyorsun. Teknolojiler paralel ilerlemeli. çift çekirdek yaptıysan pilide geliştireceksin. Umarım aynı hataya bir sonraki seride düşmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

İlk mesajdaki normal değil, bence en kötü ihtimalle %50 olması gerekirdi.

haklısın bence de acaba donamısal bir problem mi yoksa yazılımla gideriebir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiryaki01

quote:

İlk mesajdaki normal değil, bence en kötü ihtimalle %50 olması gerekirdi.

haklısın bence de acaba donamısal bir problem mi yoksa yazılımla gideriebir mi?

Ben donanımsal olduğunu zannetmiyorum. Şarjı %0'a insin, telefon kapansın, sonra gece boyu şarjda kalsın. Bir de böyle deneyin.
  • Bende en uzun bu kadar dayandı

1 gün 14 saat bekleme
    9 saat kullanım
    %7 kalan pil miktarı

3G açık
    Push mail açık
    WiFi gerektiğinde açık
    Çoğu bilidirmler açık
    Konum servisleri açık
    Ekran parlaklığı %45
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

Bende en uzun bu kadar dayandı

1 gün 14 saat bekleme
    9 saat kullanım
    %7 kalan pil miktarı

3G açık
    Push mail açık
    WiFi gerektiğinde açık
    Çoğu bilidirmler açık
    Konum servisleri açık
    Ekran parlaklığı %45

Beklemede kullanım süresi saatte 5 dakika artsa, 38 saatte 3 saat civarı oradan gelse, 6 saat net kullandınız herhalde.

3G açıkken o kadar bekleme süresini de dikkate alınca bence fazla bile gitmiş. Kullandığınız sürelerde uzun telefon görüşmesi (dolayısıyla ekran kapalı) veya müzik dinleme oldu mu ?
  • Açtığım bir konuyu hangi vasıfla neden taşıma ihtiyacı duyuyorsunuz ben sorunumu paylaştım cevaplar geliyor arkadaşlardan sağolsunlar üstünüze vazife olmayan şeylere müdahale etmeyin lütfen.
  • quote:

quote:

1 gün 14 saat bekleme
    9 saat kullanım
    %7 kalan pil miktarı

3G açık
    Push mail açık
    WiFi gerektiğinde açık
    Çoğu bilidirmler açık
    Konum servisleri açık
    Ekran parlaklığı %45

Beklemede kullanım süresi saatte 5 dakika artsa, 38 saatte 3 saat civarı oradan gelse, 6 saat net kullandınız herhalde.

3G açıkken o kadar bekleme süresini de dikkate alınca bence fazla bile gitmiş. Kullandığınız sürelerde uzun telefon görüşmesi (dolayısıyla ekran kapalı) veya müzik dinleme oldu mu ?

Müzik toplasan 30 dk flan dinlemişimdir belkide daha az.
    Daha çok internete girdim bu kullanımın %80 nidir ve biraz da oyun.
    Ekstra olarak aynı anda gps müzik 3G ve wifi açık olarak 15-20 dk kullandım biraz test amaçlıydı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 21 Aralık 2011; 16:40:06 >

• quote:

quote:

quote:

1 gün 14 saat bekleme
    9 saat kullanım
    %7 kalan pil miktarı

3G açık
    Push mail açık
    WiFi gerektiğinde açık
    Çoğu bilidirmler açık
    Konum servisleri açık
    Ekran parlaklığı %45

Müzik toplasan 30 dk flan dinlemişimdir belkide daha az.
    Daha çok internete girdim bu kullanımın %80 nidir ve biraz da oyun.
    Ekstra olarak aynı anda gps müzik 3G ve wifi açık olarak 15-20 dk kullandım biraz test amaçlıydı bu.

Müthiş bir sarj süresi keşke tüm iphone 4s'lerin sarjı seninki gibi uzun gitse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.