Şimdi Ara

iPhone 4S Şarj .s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meeerhaba arkadaşlar hangi telefonu alsam felan diye konular açıyordum cevap olarak iPhone 4S fazla çıktı ve aldım Sorun yok çok memnunum ama şu şarj konusu bana en fazla 4 saat dayanıyor bu şarj ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim yorumlarınız çok değerli

• Sadece oyun için istiyorsan 3Gyi kapat. Parlaklığı kıs. Eğer çok arayanım yok diyorsan 2Gyi de kapatırsan şarjının epey uzuyacağına eminin. Birde Telefon ekranındaki tuşa tuş kilidi açıkken 2 kere ard arda bas . Orda açık olan uygulamalar var . Birisinin üstüne bastır. Üstlerinde X işareti çıkıcaktır. Onları kapatırsan şarjın uzayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthbykl

Sadece oyun için istiyorsan 3Gyi kapat. Parlaklığı kıs. Eğer çok arayanım yok diyorsan 2Gyi de kapatırsan şarjının epey uzuyacağına eminin. Birde Telefon ekranındaki tuşa tuş kilidi açıkken 2 kere ard arda bas . Orda açık olan uygulamalar var . Birisinin üstüne bastır. Üstlerinde X işareti çıkıcaktır. Onları kapatırsan şarjın uzayabilir.

Parlaklığı kısmıştım, tuşa basıpta Açık olanlarıda kapattımda 3Gyi beceremedim :) 2Gyi kapatamam arayanım çok :D
  • Arkadaşım şimdi bi dene gene azsa bi şunlara bak. İphonenun şarjı fullken video ve internette gezinme sürelerine bak. O saate yakın gidiyorsa normaldir.
  • quote:

Arkadaşım şimdi bi dene gene azsa bi şunlara bak. İphonenun şarjı fullken video ve internette gezinme sürelerine bak. O saate yakın gidiyorsa normaldir.

Tamam kardeşim sorun kalktı :) Dün söylediklerini yapınca ve baska yerlerde arastırıp ayarLadım 1 gün dayanıyor yinede 4 saatten iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hlmilkc

quote:

Arkadaşım şimdi bi dene gene azsa bi şunlara bak. İphonenun şarjı fullken video ve internette gezinme sürelerine bak. O saate yakın gidiyorsa normaldir.

Tamam kardeşim sorun kalktı :) Dün söylediklerini yapınca ve baska yerlerde arastırıp ayarLadım 1 gün dayanıyor yinede 4 saatten iyidir

Yardimci olabilmişsek be mutlu bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.