Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
19
Favori
37.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bugün 2.telefon olarak iPhone 4 aldım. kayıtsız bir cihaz arıyordum pasaport hakkı var 2-3 tane çevremde. DH'den ilan açıp bir arkadaş beni buldu ve aldım. Telefonu görmeden aldım öncelikle belirteyim başka şehirdeydi arkadaş.

-Şimdi sorularıma gelecek olursak telefon pasaport kayıtsız olmasına rağmen ben hattımı taktığımda telefon çalışmaya başladı. İmei kontrolü yaptığımda kayıt bulunamadı diyor. Bu tam olarak ne oluyor? Telefon ayarlarından baktığım imei ile *#06# ile çıkan imei birbiri ile aynı. Şimdi benim anlamadığım arkadaş daha önce buna simkart takmış çünkü kurulum yapmış telefon kullanılıyor olsa bu fiyattan satmazdı. 170TL'ye aldım. Takmış 2 ay geçmemişte olabilir tabi ama imei sorgusunda kayıt bulunamadı diyor. Pasaporta kaydettirdiğimde sorun yaşarmıyım?

-Enteresandır iPhone 6 telefonum var 5 ay oldu alalı onuda işletmedim daha ve hala kullanıyorum. Hat mı mubarek anlamadım gitti

-Buarada bütün tuşları kontrol ettim sorun yok. Telefon görüşmesi yaptım o da ne ses nerdeyse gelmiyor o kadar az ses geliyordu ahizeden. DH araştırdım kolonyayla silin yazmışlar. Ben toplu iğneyle ahize kısmındaki metal filtreyi iyice kazıdım. Daha sonra kolonya yoktu pamuğa parfüm sıkıp toplu iğneyle iyice temizledim zaten çıkan pislikten sesin gelmemesi gayet normalmiş. Böyle sorunu olan varsa veya ses azsa denemenizi tavsiye ederim.

-Son olarak ios6'da daha performanslı olduğunu okudum ama benim telefon ios7'de şuan. Sizce ios 8 geçmelimiyim?

• iOS 6 dan geçilir mi, uygulama sıkıntısı çekiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

iOS 6 dan geçilir mi, uygulama sıkıntısı çekiyorum artık

geçilmez pişman olursun telefon can çekişiyor artık
  • Her güncellemeyi hemen yükleyen biri olarak, şarj hariç hiçbir problem yaşamıyorum. Performans hep aynı, yavaşlama takılma yok. Problem yaşayanların telefon yazılımını yeniden yüklemelerini tavsiye ederim. Yazılımsal hata vardır telefonlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

8.3 e geçtim hocam en ufak bir takılma donma v.s yok, iyikide geçmişim diyorum.
  • quote:

quote:

quote:

benim şansım olsa 6 da kalırdım o hızdan sonra telefon çok yavaş kalıyor uygulamalarda falan.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam cihazınız kaç yıllık yurtiçi mi yurtdışı mı ve kaç gb?
  • 2 Senelik, 16 gb, yurt dışı
  • sado77 S kullanıcısına yanıt
    8.3 ile de sorun yine aynı, dediğiniz herşey devam ediyor telefon kasılıyor bunu rahatlıkla farkediyorsunuz.
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    ios 6-ios 8 arasında çok fark varmı hocam?benim evdeki 4s te 7.1.2 de daha güncellemedim.kararsız kaldım güncelleyeyimi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

ios 6-ios 8 arasında çok fark varmı hocam?benim evdeki 4s te 7.1.2 de daha güncellemedim.kararsız kaldım güncelleyeyimi diye

7.1.2 den 8 e güncellemek hata olur 7.1.2 gayet stabil

• Nasıl memnun musun ios 8 den. Ben de 4s var ama 7.1.2 yüklü. Tavsiye eder misin artılarıyla eksileriyle

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

samsung varken nasıl oluyorda içi boş teneke parçasına para veriyorlar anlamıyorum

4S ne kadar? 1.000 lira.

Ne alınıyor o paraya sıfır Samsung?

Galaxy S3 Neo,Grand Neo.

Daha beter.

Ne anladım ben o işten?

Note 4,S6 ile kıyaslarsan 4 senelik 4s'i,blok.
  • arkadaşlar iphone 4s 3g de kullanınca 5 dk sürmeden çerçevenin sağ tarafı çok aşırı ısınıyor.wifide fazla ısınmıyor neden acaba herkeste mi böyle
  • karabatak34 kullanıcısına yanıt
    Güneş altında forumda takılırken ben de ısınma farkediyorum ama şimdiye kadar ısınmadan dolayı hiç reset atmadı,hata vermedi.
  • usta 3g de internnette(10dk) gezerken elimi sağ çerceveye 3-4saniye dokunamıyorum. wifide normal. acaba cihaz mı sorunlu yoksa genelde mi 4s ısınıyor? 5s demi böyle acaba
  • ios 9 yükleyen var mı? Tavsiye edermisiniz?
  • İphone 4S 8 GB telefonda güncellemeyi denetlediğimde 8.4.1' e güncelleyebileceğimi görebiliyorum, 9.3.2 neden görünmüyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maraz9

Ben rahatım
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

Keşke 😕

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.