Şimdi Ara

İphone 4s ios 6-7-8 geri yükleme yapılıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam gençler başlıkta da belirttiğim gibi 4s var şuan elimde de buna geri yükleme yapılmaya izin veriliyor mu?
    Geçen gün bir siteden 7nin son sürümünü indirdim kurmaya çalıştığımda hata verdi.
    Başka bir sürüme veya kesin bir yöntem bilen var mı?

• Bulunduğun sürümde jb yaparsın
    Sonra da ios 6 ya düşersin
    Forumda konusu vardı diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılmaz eğer ki bulunduğunuz sürüme jb yapılıyorsa ios 6 ya ordanda ios 8.4.1 e geçersiniz. Ancak ios 9.2 ve üstüne jb hala çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim1004 -- 28 Mayıs 2016; 15:45:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1004

Yapılmaz eğer ki bulunduğunuz sürüme jb yapılıyorsa ios 6 ya ordanda ios 8.4.1 e geçersiniz. Ancak ios 9.2 ve üstüne jb hala çıkmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Bulunduğun sürümde jb yaparsın

telefon dediğim gibi şuan resetlendi o yüzden içinde herhangi bir şey yok fakat bundan önce jb li idi. ya ben bir yerde yanlış yaptım. ya da gerçekten geçirilmesine müsade etmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexssagon

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1004

Yapılmaz eğer ki bulunduğunuz sürüme jb yapılıyorsa ios 6 ya ordanda ios 8.4.1 e geçersiniz. Ancak ios 9.2 ve üstüne jb hala çıkmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Bulunduğun sürümde jb yaparsın

telefon dediğim gibi şuan resetlendi o yüzden içinde herhangi bir şey yok fakat bundan önce jb li idi. ya ben bir yerde yanlış yaptım. ya da gerçekten geçirilmesine müsade etmiyorlar

dediğim gibi şu anda jb var ios 6 ya dönersiniz yoksa sürüm değiştiremezsiniz hiçbir yolu yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.