Şimdi Ara

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
26
Favori
137.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nekbey

kesin kararımı verdim, orjinal şarj aletini alıcam.. o kadar para verip telefonu aldıktan sonra 15 liralık şarj kullanmak mantıksız. herkese tavsiye ederim ;)

Mantıklısı o zaten. Doğru bir seçim.
  • Arkadaşlar Jbli bir iphone 4s'im var. Turkcell wınnımı TİM'den micro sim haline getirttirdim.Geçenlerde wireless olmayan bir evde çıkarıp takayım dedim.Taktım Turcell yazdı üste çubuklarda full oldu.Hücresel ağı açtım 3G yazdı yukarıda sonra internete girdim hücresel veri ağı aktif değil ya da onun gibi bir uyarı çıktı internete bağlanamadım. Acaba ne yapmam lazım.
  • Ayarlardan hücresel veri ağını açın, çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

kesin kararımı verdim, orjinal şarj aletini alıcam.. o kadar para verip telefonu aldıktan sonra 15 liralık şarj kullanmak mantıksız. herkese tavsiye ederim ;)

Mantıklısı o zaten. Doğru bir seçim.

doğrusunu yaparsın
  • Arkadaşlar iyi günler, iphone 4s temiz 1 aylık orjinal ios 5 geveyli filan değil factory unlock. Uygulamalarda ses gidip geliyor.

Yani ayrıntılı anlatmam gerekirse,

telefon açıkken ekran açma kapama sesi açık olsa bile çıt sesi vermiyor
    mesaj sesleri açık olsa bile sadece titriyor
    müzik çalarda videolarda ses yok hoparlore vermiyor
    ama kulaklıkta müzik çalıyor ve hic sıkıntısız hersey calısıyor.
    Ayrıca oyun oynarken de bazen telefonun sesi gidiyor ve bi süre sonra geliyor.
    Sanki telefon seslideyken sessiz moda alınmış gibi.
    Telefon kulaklıksız kullanınca normal zil sesi calıyor arama gelince onun dısında sadece titriyor.
    Hard reset atıp restore yaptım, düz restore yaptım.
    Yabancı bi sitede alltaki şarj deliği ve hoparlörün çevresini temizleyin diyordu temizledim.
    Yani herşeyi yaptım ancak bir çözüm bulamadım.
    telefonun sesi kendi kafasına göre gidip geliyor.
    Daha ilk günden servise vermek istemiyorum.
    Telefonun sessize alma tuşu ile ilgili de bir problem yok.
    Donanımsal olmadığını da şurdan anlıyorum arada sırada kendi kafasına göre ses gelip gidiyor.Ayrıca yine donanımsal olmadığını şurdan anlıyorum. Bu sorun devam ederken bile dışardan bir arama geldiğinde telefonumun hoparlörü çalıyor.
    Sizce sorun ne olabilir, bi yardım edin de çözelim şu sorunu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: houselover

Arkadaşlar iyi günler, iphone 4s temiz 1 aylık orjinal ios 5 geveyli filan değil factory unlock. Uygulamalarda ses gidip geliyor.

Telefon kulaklıksız kullanınca normal zil sesi calıyor arama gelince onun dısında sadece titriyor.
    Yabancı bi sitede alltaki şarj deliği ve hoparlörün çevresini temizleyin diyordu temizledim.
    Donanımsal olmadığını da şurdan anlıyorum arada sırada kendi kafasına göre ses gelip gidiyor.Ayrıca yine donanımsal olmadığını şurdan anlıyorum. Bu sorun devam ederken bile dışardan bir arama geldiğinde telefonumun hoparlörü çalıyor.

Hocam benzer bir sorun benim telefonu aldığımda başıma gelmişti. Ama bende hiç bir şekilde telefondan ses çıkmıyordu. Aynı sessiz moda alınmış gibi... Kulaklıktan ses geliyordu. Ben de sizin gibi yazılım güncelleme vs. denedim ama düzelme olmadı. Servise gitti, yenisi ile değişti geldi... Yaklaşık 3 haftalık bir sürede oldu bu dediklerim. Sizinki inşallah düzelir, şimdiden geçmiş olsun.

• mesajım bulunsun...takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

quote:

Orijinalden alıntı: houselover

Arkadaşlar iyi günler, iphone 4s temiz 1 aylık orjinal ios 5 geveyli filan değil factory unlock. Uygulamalarda ses gidip geliyor.

Hocam benzer bir sorun benim telefonu aldığımda başıma gelmişti. Ama bende hiç bir şekilde telefondan ses çıkmıyordu. Aynı sessiz moda alınmış gibi... Kulaklıktan ses geliyordu. Ben de sizin gibi yazılım güncelleme vs. denedim ama düzelme olmadı. Servise gitti, yenisi ile değişti geldi... Yaklaşık 3 haftalık bir sürede oldu bu dediklerim. Sizinki inşallah düzelir, şimdiden geçmiş olsun.

hocam bendeki yazilim problemi ona eminim cunku normal arama geldiginde telefonum caliyor...hoparlorde skıntı yok yani.
    bu betayi yukledikten sonra oldu bu sorunlar
    nasil cozulecek anlamadim gitti

• betanın aslını bekleyeceksin mecbur
    beta bir nevi asil değil vekaleten işlev yapmakta bence
    ios 5.1 gerçekleştiği zaman düzelir
  • Smslere ve fotograflara kilit koyma programi var midir ? İnternette dolandim ama bulamadim. İsmini bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Smslere ve fotograflara kilit koyma programi var midir ? İnternette dolandim ama bulamadim. İsmini bilen var mi ?

hocam aşağıda linkini verdiğim konuyu inceleyin orada işinize yarayacak program vardı

http://forum.donanimhaber.com/m_56031746/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Smslere ve fotograflara kilit koyma programi var midir ? İnternette dolandim ama bulamadim. İsmini bilen var mi ?

hocam aşağıda linkini verdiğim konuyu inceleyin orada işinize yarayacak program vardı

http://forum.donanimhaber.com/m_56031746/tm.htm

Buldum tesekkurler

• arkadaşlar maalesef sağlık sorunları sebebiyle 1 ay önce aldığım iphone 4s 16 gb siyah genpa garantilili faturalı cihazımı çok acil satmak zorundayım zorda kalmasam kontratlı aldığım cihazımı satmazdım ama sağlık ne yapalım inanın jeşatinleri dahi duruyor kulaklığını daha jelatininden açıp kullanmadım bile 23 ay genpa garantili darty mağazasından aldım isteyen kartını takar dener inceler son fiyatım 1850 çok sıkışık olmasam asla satmazdım istanbul içi mecidiyeköy civarı buluşup inceleyebilirsiniz pm rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

arkadaşlar maalesef sağlık sorunları sebebiyle 1 ay önce aldığım iphone 4s 16 gb siyah genpa garantilili faturalı cihazımı çok acil satmak zorundayım zorda kalmasam kontratlı aldığım cihazımı satmazdım ama sağlık ne yapalım inanın jeşatinleri dahi duruyor kulaklığını daha jelatininden açıp kullanmadım bile 23 ay genpa garantili darty mağazasından aldım isteyen kartını takar dener inceler son fiyatım 1850 çok sıkışık olmasam asla satmazdım istanbul içi mecidiyeköy civarı buluşup inceleyebilirsiniz pm rica ederim

Hocam geçmiş olsun.İlanınızı forumun 2.el kısmına açarsanız daha çok kullanıcıya ulaşırsınız. İnşallah sıkıntılı günlerinizi en kısa zamanda atlatırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

arkadaşlar maalesef sağlık sorunları sebebiyle 1 ay önce aldığım iphone 4s 16 gb siyah genpa garantilili faturalı cihazımı çok acil satmak zorundayım zorda kalmasam kontratlı aldığım cihazımı satmazdım ama sağlık ne yapalım inanın jeşatinleri dahi duruyor kulaklığını daha jelatininden açıp kullanmadım bile 23 ay genpa garantili darty mağazasından aldım isteyen kartını takar dener inceler son fiyatım 1850 çok sıkışık olmasam asla satmazdım istanbul içi mecidiyeköy civarı buluşup inceleyebilirsiniz pm rica ederim

Hocam geçmiş olsun.İlanınızı forumun 2.el kısmına açarsanız daha çok kullanıcıya ulaşırsınız. İnşallah sıkıntılı günlerinizi en kısa zamanda atlatırsınız.

açtım orayada arkadaşım ama idare edin biliyorum burada olmaz ama inanın sağlık meselesi olmasa ne burada yazardım nede satardım mağlum telefoncular tam çakal utanmadan verdikleri paraları yazsam gülmekten ölürsünüz 23 aylık cihazı düz 4 fiyatınının altına alıyor kusura bakmayın

• @salihboc Hocam siz kusura bakmayın amacım daha çok kişiye ulaşırsınız diye oraya açın dedim, inşallah buradan da çok kişiye ulaşır. Telefoncular çakaldır hiçbir zaman hak ettiği değeri vermezler. Tekrardan geçmiş olsun Allah şifa versin.
  • ARKADAŞLAR

4S sahiplerinden yardım bekliyoruz. siri serverimizi açtık. ancak siz 4s sahiplerine ihtiyacımız var ki daha çok iphone 4 sahibi sirilerine kavuşabilsinler. forumda başlığımızı açtık.

http://forum.donanimhaber.com/m_57865515/mpage_1/key_/tm.htm

bir key bir çok kişiye siriyi kazandırabiliyor ancak biz standartlarda tutuyoruz ki sunucuya ve keylere yığılma olmasın. doğal olarak herkesin aklına key banlanma gelecek. yapmanız gereken tek şey telefonu kapatıp yeniden açmak. apple dan yeni key ler alacaktır 4s iniz. bize yardım etmenizi bekliyoruz. 4s lerinizle yardım ettikçe 4 kullanıcılarını kolaylık sağlamış olacaksınız. her 4s keyi 24 saatte 1 yenileniyor ve sizin yapmanız gereken bir şey yok. sadece sayfadakileri okumanız ve 1 kere yapmanız yeterli olacak.. şimdiden teşekkür ediyoruz.

• Youtube videolarini cok uzun yukluyor. Mesela bu forumdaki bi youtube videosunj izlemek istiyorum 1,5 dakikalik bir videoyu yarim saatte yukluyor. Direk youtube sitesine girip izleyince daha cabuk yukleniyor videolar. Yani telefondaki youtube app'inde bir sorun var sanirim
  • Merhaba arkadaşlar daha 1 aylık iphone 4s 16 gb siyah cihazım sağlık sorunları nedeniyle satılıktır.Cihaz 1 ay önce turkcell kontratlı darty mağazasından alınmıştır.Jeletinleri dahi sökülmemiş olup kulaklığı daha jelatininden açılmamış sıfırdır.Sağlık sorunları nedeniyle acil satılıktır.Piyasada sıfırı 2100 tl üzeri olan cihazım sıfırla eşdeğerdir.SON SATIŞ FYATI 1850 TL DİR.Lütfen takas pazarlık mesajları göndermeyiniz.Satış istanbul içi elden mecidiyeköy semtine yakın yerde olacaktır.Rahatsızlık nedeni ile anlayışla karşılamanızı diler alan kişiye hayırlı olmasını dilerim.

Ayırca az önce ekran resmini çektiğim batarya performansı cihazım diğer 4s göre çok çok iyi batarya süresine sahiptir.Sağlık sorunu yüzünden acileyetim olmasa buraya yazmadım ilgilenen arkadaşlar pm atarsa sevinirim sıfırla arasındaki karınız en az 300 tl oluacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihboc -- 19 Şubat 2012; 12:33:17 >

• iPhone 4s 'im panic.plist hatası yüzünden servise gitmişti. Telefon değişti. Yarın gidip alıcam telefonu.
    Ancak telefonun değiştiğini nasıl anlayabilirim ??? IMEI numarası değişmiştir dimi ? Yada başka nasıl anlayabilirim 0 cihaz getirdiklerini.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.